Hidroterapi merkezi

AVENE HİDROTERAPİ MERKEZİ

HİDROTERAPİ MERKEZİ

Günlük tedaviler dermatolojik kontrol altında gerçekleştirilir ve her patoloji için kullanılan ana tedaviler ve kişiye özel olarak reçete edilen tamamlayıcı tedavileri içerir.
Pierre Fabre, Dermokozmetik ürünlerini ve hammaddelerini hayvanlar üzerinde test etmez

MODERN BİR TESİS

Avène Termal Suyu’nun kimliği Hidroterapi Merkezi’nde yansıtılmıştır. 1990’da kurulan ve 2004’te genişletilen Hidroterapi merkezi zarif bir mimariye sahiptir ve Sainte-Odile Kaynağının doğal güzelliğiyle mükemmel bir uyum içindedir. Merkez en son tıbbi cihazlarla donatılmıştır. Tedaviler sıkı bir tıbbi kontrol altında gerçekleştirilmektedir ve Avène Termal Suyu’nun ününe büyük katkıda bulunmaktadırlar. Bu yeşil vadinin tadını çıkarmak için Avrupa’nın her yerinden ve tabii ki ABD, Japonya ve Çin’den insanlar gelmektedir.

SICAK BİR KARŞILAMA

Her yıl 2.600 çocuk ve yetişkin hasta, genç ve bu işe adanmış bir ekip tarafından karşılanır ve etkin hidroterapi tedavileri görür. Hidroterapi Merkezi'nin kalitesi ödüllendirilmektedir. Avène Hidroterapi Merkezi, “Aquacert HACCP Thermalisme” sertifikasını almaya hak kazanan ve sadece dermatolojiye adanmış ilk hidroterapi merkezidir. Bu standart,ziyaretçilerin ve profesyonellerin gözünde bir kalite garantisi oluşturmaktadır.

Avène Termal Su'yunun, bugün hala tüm gizleri bütünüyle açığa çıkmış olmasa da, 30 yılı aşkın bir süredir Avène Dermatoloji Laboratuvarları'nın, Pierre Fabre grubu bünyesinde sürdürmekte olduğu araştırmalar ve ortaya koyulan birçok farmakolojik ve klinik çalışmalar ile, özüne ulaşılmıştır.

The brand Eau thermale Avène

Site thermal

Email ile gönder

Arama sürüyor

Login required

You must log into your Avène account to save this information.


Login or create an account

You can't post more than one comment on a product

Fikrinizi söyleyin

* zorunlu alanlar

Kaydım

-Gün
-Ay
-Yıl

Pierre Fabre Group brands:

*zorunlu alanlar

Paylaştığınız için teşekkürler!

Yorumunuz site yöneticileri tarafından incelenmek üzere sıraya alındı ve onaylandıktan sonra yayınlanacak.