Hidroterapi merkezi

AVENE VE DOĞA

AVÈNE, DOĞA

1976’da kurulan Haut-Languedoc Doğa Parkı 260.000 hektar alana yayılmıştır. Parkın üçte ikisi ormanlar ve ağaçlarla kaplıdır.

AYRICALIKLI BİR LOKASYON

“Tepeler ve Kaynaklar” bölgesinin kalbindeki Avène, Cevennes dağlarının eteklerinde 350 metre yükseklikte bulunmaktadır. Güzel Avène köyü kuzey Herault’taki Haut-Languedoc Doğa Parkının içindeki Espinousse ve Escandorgue dağlarının arasında bulunan Orb vadisinin kıvrımlarına yerleşmiştir. Yerel kültürü ve doğa mirası zengin bir bölgedir.

DOĞAL BİR PARK

Parkın sözleşmesi ekonomik olduğu kadar kültürel ve sosyal alanda da sürdürülebilir kalkınmayı vurgulamaktadır. Doğal habitatlar, biyolojik çeşitlilik ve çevre dikkat çekici düzeyde bakirdir ve su kalitesi düzenli olarak kontrol edilmektedir.

GÜNEŞLİ VE ILIK BİR İKLİM

Akdeniz ve Atlantik arasındaki su ayrım çizgisi Haut-Languedoc Doğal Parkından geçerek Atlantik ve Akdeniz’den ikili bir iklimsel etkiye ve şaşırtıcı bir biyolojik ve çevresel çeşitliliğe yol açmaktadır.
Avène ılıman ve güneşli bir iklime sahiptir; nefes kesici şekilde korunan doğa neredeyse zamanda durmuş gibidir.

Avène Termal Su'yunun, bugün hala tüm gizleri bütünüyle açığa çıkmış olmasa da, 30 yılı aşkın bir süredir Avène Dermatoloji Laboratuvarları'nın, Pierre Fabre grubu bünyesinde sürdürmekte olduğu araştırmalar ve ortaya koyulan birçok farmakolojik ve klinik çalışmalar ile, özüne ulaşılmıştır.

The brand Eau thermale Avène

Site thermal

Email ile gönder

Arama sürüyor

Login required

You must log into your Avène account to save this information.


Login or create an account

You can't post more than one comment on a product

Fikrinizi söyleyin

* zorunlu alanlar

Kaydım

-Gün
-Ay
-Yıl

Pierre Fabre Group brands:

*zorunlu alanlar

Paylaştığınız için teşekkürler!

Yorumunuz site yöneticileri tarafından incelenmek üzere sıraya alındı ve onaylandıktan sonra yayınlanacak.