Olcay Demirci'nin
#AvèneYolculuğu

Umudun zafere dönüştüğü o an...


VİDEOYU İZLEYİN

Olcay Demirci'nin Hikayesi

1985 yılında İstanbul'da doğan Olcay Demirci, 28 yaşından beri atopik dermatit hastalığı ile mücadele etmektedir. Birçok tedavi yöntemi deneyen Olcay ve eşi Merve Demirci doktorlarının önerisi üzerine en sonunda Avène Termal Su ile tanışır...

Olcay'ın Hikayesini İzleyin!

Avène Hidroterapi Merkezi

Doğal su kaynağının yanına kurulan Avène Hidroterapi Merkezi, her yıl binlerce insanı ağırlayarak hassas ve tahriş olmuş ciltler için bakım sunar. Avène Hidroterapi Merkezi hakkındaki görüşleri aşağıda bulabilirsiniz.

Kişiye Özel Cilt Bakımı

Her hasta, bir hekim tarafından kişiye özel hazırlanmış cilt bakımı programından faydalanır. Üç hafta süren bu programla hasta, Avène Hidroterapi Merkezi'ndeki ekiplerin uzmanlığının ve deneyiminin avantajlarından yararlanır.

Hastalar için Yatıştırıcı Bakım

Yetişkinler, çocuklar ve hatta bebekler (tesiste bebeklere özel olarak tasarlanmış ekipman) bulunmaktadır. Avène Hidroterapi Merkezi'nde tedavi gören bütün hastalar şu konuda hemfikirdir: Avène Termal Su, olağanüstü rahatlatıcı sonuçlar sunar.

Eşsiz Bir Su

Avène Termal Su'yun eşi benzeri yoktur. Su, rahatlatıcı özelliğini tortul kayaların arasında 50 yılı aşkın süre yaptığı yolculuktan alır. Doğrudan kaynağından alınan ve el değmeden korunan su, hastalara bütün faydalarını sunar. Ayrıca, Eau Thermale Avène markasının bütün cilt bakımı ürünlerinin ana malzemesidir.

Hasta Yakınlarının Avène Termal Su Hakkındaki Görüşleri

Merve Demirci

Olcay Demirci'nin Eşi

Merve Demirci

Olcay Demirci'nin Eşi

Olcay'ın sağlığına kavuşması ve geceleri rahat uyuyabilmesi uzun yıllar boyunca tek istediğimdi. Avène Termal Su sayesinde yaşam kalitemiz arttı. Artık Olcay çok daha mutlu ve dolayısıyla ben de mutluyum.

Cildimiz Giderek Hassaslaşıyor

Cildimizin durumu, bilinçaltımızın yansımasıdır ve hakkımızda çok fazla şeyi ortaya döker. Modern şehir hayatıyla birlikte değişen dış çevre faktörlerinin, günümüzde giderek daha hassas hale gelen cildimiz üstünde büyük bir etkisi vardır.

3 Kat Artış

Çocuklarda en sık görülen dermatit türü olan atopik dermatitin son 30 yıldaki görülme sıklığı üç kat arttı.
 

* Atopik Dermatit Vakfı.

%20-%35

Ergenlik çağındakilerin %20 - %35’i orta ila şiddetli akneden muzdariptir.

* Avrupa Dermatoloji Forumu. S3. Akne Tedavisi İçin Kılavuzlar. Güncelleme 2016.

60%

Kadınların %60’ı hassas ve duyarlı cilde sahip olduğunu bildiriyor.

* Misery L ve ark. Definition of Sensitive Skin: An Expert Position Paper from the Special Interest Group on Sensitive Skin of the International Forum on the Study of Itch (IFSI). Acta Derm Venereol 2017; 97: 4-6.

Avène Termal Su'yu Eşsiz Kılan Nedir?

Videoyu İzleyin

Tüm sırları henüz keşfedilememiş olağanüstü mineral zenginliğe sahip olan eşsiz ve saf su, Eau Thermale Avène ürünlerinin sıradışı kalitesinin kaynağıdır.  Eau Thermale Avène ürünlerinin etkinliği 150’yi aşkın temel, farmakoklinik ve klinik çalışmayla kanıtlanmış ve en prestijli uluslararası tıp dergilerinde 50’den fazla yayına konu olmuştur. Bir sağlık profesyonelinin Eau Thermale Avène ürününü tavsiye etmesinin gerekçesi, ürünlerimizi yaratan bu uzmanlık, eşsizlik ve kalite özellikleridir:

Doğadan gelen rahatlatıcı etki

Rahatlayan Hassas Ciltler

AVENE TERMAL SU

Doğrudan kaynağından alınan Avène Termal Su, yatıştırıcı, tahriş giderici ve rahatlatıcı özelliklerini koruyarak el değmeden ambalajlanır. Cildin pH'ını dengeler. Tek bir fısla, bir ferahlık hissinin sizi sardığını ve rahatlattığını hissedersiniz. Avène Termal Su, tüm şefkati ve saflığı ile cildinize uzun süreli koruma sağlar.

Avène Termal Su mucizesini keşfetmek için tıklayın.

XERACALM A.D

XeraCalm A.D ürünleri, kuru ve atopi eğilimli ciltleri rahatlatır. Yalnızca 5 gün içinde kuruluğa bağlı kaşıntı hissinden kurtulmanızı sağlar. Doğrudan Avène Termal Su'dan elde edilen, çok yönlü etkiye sahip biyoteknolojik aktif bileşen I-modulia ile formüle edilmiş XeraCalm A.D serisinin görevi budur.

XeraCalm A.D ürünlerini keşfetmek için tıklayın.

CICALFATE CREME

İçeriğindeki Sükralfat ile hassas cildin rahatlamasına ve aynı zamanda canlılık kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca, cildinizin hızla rahatlık kazanarak yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Bakır Sülfat, Çinko Sülfat ve Çinko Oksit (Bakır-Çinko Birleşimi) ile hasarlı dokuyu dış etkenlere karşı korur. Koruyucu ve parfüm içermez.

Cicalfate ürün gamını keşfetmek için tıklayın.

TOLERANCE EXTREME

En zorlu olanlar dahil tüm hassas ciltlerin ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan ve cilt bakımı ürünlerinin bileşimine özen gösterenlerin beğenisini kazanan Tolérance Extrême serisinde, cildin neye ihtiyacı varsa sadece onu sunan patentli teknoloji “Sterile Cosmetics” (Steril Kozmetik) teknolojisi kullanılmıştır.

Tolérance Extrême serisini keşfetmek için tıklayın.

CLEANANCE

Yağlı ciltleri temizlemek ve derinlemesine arındırmak için geliştirilen Avene Cleanance serisi ile şimdi tanışma zamanı!

Cleanance serisini keşfetmek için tıklayın.

Avène Termal Su'yun Tarihi

Eau Thermale Avène markası 1990’da kurulmuştur ve o günden beri ürünlerinin başarısını tüm dünyada, 100’den fazla ülkede büyütmektedir. Kökenleri Fransa’nın güneybatısında bulunan Avène adlı küçük bir köye dayanmaktadır. Bugün marka dünya çapında bilinse de, neredeyse dört yüzyıl öncesine uzanan çok daha uzun bir geçmişe sahiptir.  İşte şimdi size fotoğraflarla bu geçmişi göstereceğiz.
 

Videoyu İzleyin
Email ile gönder

Arama sürüyor

Login required

You must log into your Avène account to save this information.


Login or create an account

You can't post more than one comment on a product

Fikrinizi söyleyin

* zorunlu alanlar

Kaydım

-Gün
-Ay
-Yıl

Pierre Fabre Group brands:

*zorunlu alanlar

Paylaştığınız için teşekkürler!

Yorumunuz site yöneticileri tarafından incelenmek üzere sıraya alındı ve onaylandıktan sonra yayınlanacak.