İçindekiler

Egzama ve sedef hastalığı için yetişkin kaplıca tedavisi

Kaplıca tedavisi: egzama ve sedef hastalığı için temel bir tedavi

Kendini savunmak için cildinizi yeniden eğitin

Bir kaplıca tedavisi cilt konforunu gerçekten iyileştirebilir mi? Uzmanların olduğu bir ortamda bulunmak, birçok rahatsızlığın doğal mineralli kaynak suları ile tedavilere destek sağlanmasını mümkün kılar. Avène'in yatıştırıcı ve rahatlatıcı ürünleri dermatolojiye ve hassas ciltlerin bakımına adanmıştır.

Kaplıca tedavileri bu nedenle sedef hastalığı veya egzama nedeniyle dengesiz olan cildinizin, kendini savunma yeteneğini geri kazanmasına yardımcı olur ve sonuçların tadını çıkarmanızı sağlar: kaşıntıda azalma.

Cildinizde rahat hissetmek için: Sainte-Odile'nin suyu ve Avène Centre ekibinin özverili yardımları sayesinde bir rüya gerçek oluyor, onlara içtenlikle teşekkür ediyoruz.

Françoise, spa müşterisi

Tüm cilt tipleri için su bazlı bakım 

Saç derinizde sedef hastalığınız var mı? Yoksa egzama ellerinizi dayanılmaz derecede kaşındırıyor mu? Tedavinizin olabildiğince etkili olması için, termal doktorlarımız sorunlarınızı hedef alan bir hidroterapi bakımı veya termal su ile bakım programı oluşturmuştur. Başlamadan önce, yaklaşık bir buçuk saat boyunca her gün hangi bakımları uygulayacağınızı belirlemek için bir konsültasyon alacaksınız.

Bir örnek:

  • genel bir sprey derin cilt penetrasyonuna izin verir. Amaç: Avène kaplıca suyunun rahatlatıcı ve yatıştırıcı özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak.

Kaplıca bakım programı: su ve krem bazlı

Avène kaplıca suyunu yumuşatıcı bakım ürünleriyle birleştirmek rahatlık ve nem sağlar.

Cildiniz için hassas vücut sargıları

45 dakika ila 1 saat arasında plastik filme sarılmadan önce vücudunuz kalın bir nemlendirici ile kaplanır. Amaç, çok daha esnek bir cilt elde etmek için epidermisi yoğun bir şekilde nemlendirmektir.

Ve saç deriniz için?

Başınıza, saçı ayırarak parmak uçlarıyla nemlendirici uygulanır. Ardından masaj saç derisindeki cildi yumuşatır ve bir rahatlama anı sunar. Yumuşak bir şampuanla yıkamadan önce saç derisinde bir saç havlusu ile bekletilir.

 

Makyajın nasıl uygulanacağı ve öz güvenin nasıl yeniden kazanılacağı üzerine çalışma

Avène Spa'nın medikal makyaj atölyesinde uzmanlarımız size cilt kusurlarınızı gizlemek için etkili makyaj teknikleri öğretecek. İster erkek ister kadın olun, egzama veya sedef hastalığınız olup olmadığına bağlı olarak kremleri, kapatıcıları veya pudraları uygulamanın en iyi yolunu keşfedeceksiniz.

Cilt durumunuzu nasıl yöneteceğinizi öğrenmek için iyi alışkanlıklar

Kaplıca bakımı sırasında ekiplerimiz tarafından sunulan çeşitli çalışmalara katılın. Bu çalışmalar, sedef hastalığınızı veya egzamanızı günlük olarak nasıl daha iyi yöneteceğinizi öğrenmenize yardımcı olacaktır. Hijyen ve nemlendirme atölyemiz size iyi alışkanlıklar kazandıracak, kaşınmaya alternatifler atölyemiz ise kaşıntı ile başa çıkmanız için ipuçları verecektir. Beklemeyin: bugün kaydolun!

Aynı aralıktan

Atopik cildi yatıştırmak için çözümlerimiz

Cilt konforunu artırmak için tasarlanmış Eau Thermale Avène cilt bakım ürünleri

XeraCalm A.D Lipid Yenileyici Krem

XeraCalm A.D Lipid Yenileyici Krem

Besler - yatıştırır - hidratlar - Cildi nemlendirici etki - Cildi besleyici etki - Yatıştırıcı etki

XeraCalm A.D Yatıştırıcı Konsantre 50MLT

XeraCalm A.D Yatıştırıcı Konsantre 50MLT

Besler - yatıştırır - onarımlar - Yatıştırıcı etki - Onarmaya yardımcı etki - Cildi besleyici etki - Onarıcı etki

Eau Thermale Avène Termal Su

Eau Thermale Avène Termal Su

Yatıştırır - Cilt bariyerini geri yükler - Sakinleştirir - Yatıştırıcı etki

Back to top