Hücresel yenilenmeyi uyararak cilt yaşlanmasının temel nedenleri üzerinde etki eder.

Hücresel yenilenmeyi uyararak cilt yaşlanmasının temel nedenleri üzerinde etki eder.

Hyaluron Activ B3

Hücresel yenilenmeyi uyararak cilt yaşlanmasının temel nedenleri üzerinde etki eder.

2022'de Eau Thermale Avène Dermatoloji Laboratuvarları yaşlanma karşıtı bakımda devrim yaratan bir yaklaşımla yenilikler getiriyor: ciltteki yaşlanma belirtilerini düzeltmek yerine doğrudan yaşlanmanın nedenleri üzerinde etki ediyor. 
6 yıllık bir araştırmanın ardından, yaşlanan hücreleri, yani bozularak etraflarındaki yaşlanma sürecini uyaran hücreleri hedef alan bir cilt bakımı formüle ettik. 
Yeni Hyaluron Activ B3 serisi, 2 aktif bileşenin kombinasyonu sayesinde kalıcı sonuçlar için hücresel yenilenmeyi uyarır: niasinamid ve hyaluronik asit.

BAKIMLARIMIZ

Cilt yaşlanmasının kaynağına etki etmek ve hücresel yenilenmeyi artırmak için

HYALURON ACTIV B3

YENİLEYİCİ GÜNDÜZ BAKIMI

Hyaluron Activ B3 Hücresel Yenileme Kremi

  • Hyaluronik Asit ve Niasinamid açısından zengin
  • Kırışıklıkları pürüzsüzleştirir ve düzeltir 
  • Mükemmel makyaj bazı 

Kadifemsi pürüzsüzlükte olan bu bakım cildi pürüzsüzleştirir ve anında parlaklık kazandırır. İçeriğindeki Niasinamid ile cilt yaşlanmasının temel nedeni üzerinde etki eder ve hücrelerin yaşam döngülerini uzatır*.

Yenilikçiliği aynı zamanda eko-tasarımında yatmaktadır: cam kavanozu yeniden doldurulabilir ve geri dönüştürülebilir. 
Niacinamide ile in vitro test

Cildimi yenile
YENİLEYİCİ GÜNDÜZ BAKIMI
title

KANITLANMIŞ ETKİ

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

%97

Daha sıkı cilt¹

%92

Doğal içerikler

15 gün

cildi yenilemek için²

HYALURON ACTIV B3

YENİLEYİCİ KONSANTRE

Hyaluron Activ B3 konsantre dolgunlaştırıcı serum

  • Hyaluronik asit & Niasinamid konsantresi
  • Cilt üzerinde 15 gün sonra sıkılaştırıcı etki*.

Göz çevresi gibi hassas bölgelere bile uygulanmasına olanak tanıyan, %99,5'i aktif içerik olan sadece 8 bileşen içeren etkili, yüksek toleranslı formül.

Ferah ve hafif dokusuyla anında emilerek gözle görülür şekilde daha sıkı ve dolgun bir cilt ortaya çıkarır.
*Niasinamid ile in vitro test

Cildimi dolgunlaştır
YENİLEYİCİ KONSANTRE

HYALURON ACTIV B3

YENİLEYİCİ GECE BAKIMI

Hyaluron Activ B3 çok yoğun gece kremi

  • Retinal bakımından zengin (retinolden 10 kat daha aktif)
  • Kolajen sentezini aktive eder
  • Cildi derinlemesine sıkılaştırır ve yeniler

İhtiyacınız olan gece kremi. Gerçek bir koruyucu gece bakımı, hassas kokulu dokusuyla cilde rahatlık verir. 2 hafta sonra cilt onarılır, sıkılaşır ve kırışıklıklar azalır.

memnuniyet oranı, 70 kullanıcı.

Derinlemesine onarır

YENİLEYİCİ GECE BAKIMI

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR

Bu krem cildim için gerçek bir aydınlatıcı! Kadifemsi dokusu hoş ve her şeyden önce yapışkan değil, uygulandığında gözle görülür bir pürüzsüzleştirme etkisi var. Dolgunlaştırıcı serumdan sonra kullanıyorum ve cildimi gün boyu rahat hissediyorum. Cildim bunu mükemmel bir şekilde tolere ediyor, ki bu etkili bir yaşlanma karşıtı bakım için nadir bir durumdur.

Anne, 46 yaşında07/07/2022
Aynı aralıktan

HEPSİ BU DEĞİL…

Diğer bakım ürünlerimizi keşfedin

Hyaluron Activ B3 Üçlü Düzeltici Göz Çevresi Bakımı

Hyaluron Activ B3 Üçlü Düzeltici Göz...

Kırışıklıkları azaltıcı etki - Ödem azaltıcı etki - Koyu halkaları azaltmaya yardımcı etki

BENZERSİZ BİR AKTİF BİLEŞENLER

Ürün yelpazemizin kalbinde

Düşük Ağırlıklı hyaluronik asit

av_anti-age_ingredient_acidehyaluronique_baspoids_1-1

Küçük boyutu cilde nüfuz ederek doğal hyaluronik asit ile cildi yeniden doldurur, sıkılaştırmaya, dolgunlaştırmaya ve kırışıklıkları doldurmaya yardımcı olur

Daha fazlasını gör

Niasinamid

av_ingredient_niacinamide_1x1

B3 Vitamini olarak da bilinir, hücreleri uyarır ve uzun vadede cildi yenilemek için ömürlerini uzatır. Kırışıklıkları ve cilt pigmentasyonunu azaltmaya ve elastikiyeti arttırmaya yardımcıdır.

Daha fazlasını gör

Cildin yapısı üzerinde kapsamlı etki

Cilt yaşlanmasının kaynağına etki etme: hücresel yaşlanma

Hyaluron Activ B3, dünya çapında bir keşfe dayanan bilimsel bir yeniliktir: hücresel yaşlanma. Cildin kalbinde yer alan hücrelerimiz gerçek bir gençlik gücü gibidir. Yıllar geçtikçe bu motor yavaşlar ve hücreler yenilenme kapasitelerini kaybederler. Sonuç olarak, daha az aktif hale gelirler (yani yaşlanırlar) ve bu fenomeni etraflarına yayarlar. Cilt yaşlanması bu şekilde hızlanır.  

Eau Thermale Avène dermatoloji laboratuvarları, etkili yaşlanma karşıtı etkinin anahtarının, yaşlanma belirtilerini gidermek kadar cilt yaşlanmasının nedenini gidermkte de yattığına inanmaktadır. 

Araştırmacılarımız, bu hücresel yaşlanma sürecini yavaşlatmanın bir yolunu bulmak için global yaşlanma karşıtı uzman olan PR Lemaitre ile birlikte çalıştı. Sonuç, yaşlanan hücreler üzerinde derinlemesine etki eden ve hücresel yenilenmeyi uyaran güçlü aktif bileşenlerin özel bir kombinasyonudur. 
Bu yeni cilt bakım serisi tartışmalı içerikler olmadan formüle edilmiştir ve en az %90 oranında doğal içeriklerden oluşmaktadır. Hassas ciltler için gerekli olan yatıştırıcı ve rahatlatıcı özellikleri sağlayan Termal Suyumuzu da unutmamak gerekir. 
 

 

av_xeracalm-ad_page-gamme

SSS

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

Hyaluron Activ B3 cilt bakımı, cilt yaşlanması belirtileri gösteren kadınlar için formüle edilmiştir. Kırışıklıkları azaltmak, sıkılığı ve parlaklığı artırmak için hücresel yenilenmeye destek olarak yaşlanmanın nedenleri üzerinde etki eder. Yüzünüzde bu belirtileri fark ediyorsanız, Hyaluron Activ B3 cilt bakımı tam size göredir.

Hyaluron Activ B3 cilt bakım ürünleri alerjik reaksiyon riskini en aza indirmek için geliştirilmiş ürünlerdir. Ancak alerjiniz veya tolerans düşüklüğünüz ciddi boyuttaysa, Tolérance Extrême serisini veya düşük toleranslı ciltler için uygun kremleri kullanmanızı öneririz. Her durumda, tavsiye için dermatoloğunuza danışmanızı öneriyoruz.

Tıpkı çok yoğun gece kremi gibi Hyaluron Activ B3 de yağsızdır ve komedojenikdeğildir, bu nedenle bu krem tüm cilt tipleri için uygundur.

1Hyaluron Activ B3 hücresel rejenerasyon kreminin uygulanmasından 2 ay sonra enstrümantal ölçümler 41 tüketiciden 3'ü
2
hücresel rejenerasyon Hyaluron Activ B3 1 uygulama/gün uygulamasını takiben 65 kullanıcı üzerinde yapılan öz değerlendirmede algılanan sonuçlar.

Back to top