Sonsuz bir nemlendirmeyi deneyimleyin.
Hydrance

Hydrance

Sonsuz bir nemlendirmeyi deneyimleyin.

Günlük saldırganlar ve baskılar (spor, toplu taşıma, kirlilik, ekranlar vb.) yoluyla cildimiz nemsiz kalır. Sonuç? Cildimiz gergin hissettiriyor, parlaklığını kaybediyor ve her sabah daha yorgun görünüyor.

Sağlığın hem belirtisi hem de koşulu olan nemlendirme, parlaklığı, tazeliği ve rahatlığı sağlayan önemli bir günlük harekettir.

Uzman ve eksiksiz Hydrance serimiz, duyusal çekiciliği ile tüm nemsiz kalmış hassas cilt tiplerine uzun süreli nemlendirme sunar.

HYDRANCE

REFERANS

Nemlendirici Aqua Jel-Krem

 • Yoğun ve uzun süreli nemlendirme
 • Yenilikçi bir aqua jel doku

Bu hepsi bir arada nemlendirici, yatıştırıcı ve detoksifiye edici bakım ürünü, cildinizi tazelik ve nemle doldurur. Tek bir uygulamada, tüm arzulara ve yaşam ritmlerine uyarlanabilir: gündüz bakımı, gece maskesi veya göz çevresi. Onun vaadi mi? Cildin tazeliğini geri kazandırmak ve cildi 24 saat boyunca nemle yenilemek1.

REFERANS

KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ETKİNLİK

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

3 etki

Nemlendirir, yatıştırır ve detoksifiye eder

24h

sürekli nemlendirme¹

%97

Çok ferah doku²

KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ETKİNLİK

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

3 etkiNemlendirir, yatıştırır ve detoksifiye eder
24hsürekli nemlendirme¹
%97Çok ferah doku²

HYDRANCE

ÇOKLU KORUYUCU NEMLENDİRİCİ BAKIM

Nemlendirici Krem ve Emülsiyon SPF 30

 • Çoklu koruyucu nemlendirici kalkan
 • Keyif ve konfor sunan dokular

Bu iki eksiksiz günlük cilt bakım ürünü, uzun süreli nemlendirmenin faydalarını SPF 30'un nemlendirici özellikleri ve antioksidan koruma ile birleştirir. Cildi tüm yıl boyunca (kışın bile) güneşin zararlı etkilerinden korumak ve güzelliğini korumak için!

Nemlendirici Krem SPF 30'u keşfedinNemlendirici Emülsiyon SPF 30'u keşfedin
ÇOKLU KORUYUCU NEMLENDİRİCİ BAKIM

HYDRANCE

YENİ NESİL BB KREMLER

Renkli Nemlendirici Krem ve Emülsiyon SPF 30

 • Çoğu cilt tonu için kendinden ayarlı nude ten
 • İpeksi, uzun süre kalıcı dokuların birleşimi

Bu iki renkli BB Aydınlatıcı ürünler cildi nemlendirir, cilt tonunu eşitler ve hassas bir şekilde aydınlatır. Kusurları bulanıklaştırmak ve taze, ışıltılı bir cilt ortaya çıkarmak için uzun süre kalıcı " makyajsız " etkisi! Bonus mu? Her gün cildin doğal güzelliğini korumak için SPF 30 koruması.

Renkli Nemlendirici Krem SPF 30'u keşfedinRenkli Nemlendirici Emülsiyon SPF 30'u keşfedin
YENİ NESİL BB KREMLER

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR

Uygulaması çok kolay olan ve ortaya net bir sonuç çıkaran renkli bir BB krem. Gün boyunca çok keyifli. Öneririm.

Delphine, 18 yaşında02/05/2020
Aynı aralıktan

HEPSİ BU DEĞİL...

Diğer bakım ürünlerimizi keşfedin

Hydrance INTENSE Nemlendirici Serum

Hydrance INTENSE Nemlendirici Serum

Hidratlar

Hydrance RICH Nemlendirici Krem

Hydrance RICH Nemlendirici Krem

Besler - hidratlar

Hydrance LIGHT Nemlendirici Emülsiyon

Hydrance LIGHT Nemlendirici Emülsiyon

Hidratlar

Bir Hydrance ürünü arıyorum.

Benzersiz bir aktifler bileşimi

Benzersiz bir aktifler bileşimi

Ürün yelpazemizin kalbinde

 • <h3 class="">Cohederm&trade;</h3><p>Su depolama etkisi ve y&uuml;ksek nemlendirme g&uuml;c&uuml;ne sahip patentli kompleks.</p>
  Cohederm™Su depolama etkisi ve yüksek nemlendirme gücüne sahip patentli kompleks.
 • <h3 class="">Av&egrave;ne Termal Suyu</h3><p>T&uuml;m yat&#305;&#351;t&#305;r&#305;c&#305; ve rahatlat&#305;c&#305; &ouml;zelliklerini sa&#287;lar.</p>
  Avène Termal SuyuTüm yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliklerini sağlar.

Sonsuz bir nemlendirme kaynağı

Yüksek kaliteli patentli bir kompleks: Cohederm™

Cildin %70'i sudan oluşur, bu nedenle güzel kalması ve her gün karşılaştığı saldırılara karşı kendini koruması için suya ihtiyacı vardır.

Patentli Cohederm™ aktif bileşen kompleksi, Hydrance serisindeki tüm ürünlerde bulunur ve nemsiz kalma sonucu ortaya çıkan cilt gerginliklerine etki eder. Cilde temas ettiğinde ve ürün uygulamasının basıncı altında, aktif bileşenlerin karışımı parçalanır ve bu kompleksi ve Avène termal suyu serbest bırakır. Birlikte, stratum corneum'u doldurmak ve uzun süreli, yatıştırıcı bir his sağlamak için epidermisin yüzeysel katmanlarına nüfuz ederler. 

 

av_hydrance_page-gamme 577x511

Hydrance nemlendiriciler iki doku seçeneği ile mevcuttur, acaba hangisini seçmelisiniz? Yağlı, kuru veya normal olsun, tüm cilt tiplerinin parlaklık veya gerginliği önlemek için doğru doku ve miktarda su ile nemlendirilmesi gerekir. Her birinin kendi güçleri vardır, bu yüzden yeniden aldanmayın! Size uygun cilt bakım ürününü keşfedin...

 

Krem

Kuru ve çok kuru hassas cildinizi beslemek için, zengin, kremsi dokusu ile cildi derinlemesine besleyen ve kalıcı rahatlık ve nemi geri kazandıran Zengin Nemlendirici Krem'i öneriyoruz.

u5wa3z31qn5sj8kgcnn1dqmgbycmkyegqo3bqiy
u5wa3z31qn5sj8kgcnn1dqmgbd8oqxwu9tmn4po

Emülsiyon

Normal ile karma arası hassas bir cildiniz varsa, yapışkan kalıntı bırakmadan rahatlık ve nemlendirme için Hafif Nemlendirici Emülsiyonu seçin. Sırrı nedir? Hafif bir hisle nemlendirmek için havadar, eriyen bir doku.

 

 

Gördüğünüz gibi her birinin kendi tarzı var!

Kuru ve çok kuru ciltler için zengin, kremsi bir BB Krem veya normal ve karma ciltler için hafif bir akışkan.

u5wa3z31qn5seo3iftzqyqmmdd8oqxwu9tmn4po

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

Sıvı kaybı, cildin bariyer fonksiyonunun bozulmasıyla bağlantılıdır. Nedenleri: hormonal değişiklikler, soğuk, rüzgar, sigara vb. Cildin koruyucu tabakasına zarar vermemek için nazik hijyen önemlidir: sabun içermeyen temizlik ürünleri kullanın, sıcak sudan ve aşırı sert ovalamadan kaçının. Her sabah cilt tipinize uygun bir nemlendirici, geceleri nemi artırmak için nemlendirici bir uyku maskesi ve her mevsim değişiminde nemlendirici bir serum uygulayın.

Rutininizin temeli tüm yıl boyunca aynı olacaktır: sabah ve akşam nazikçe temizlik, ardından bir Termal Su spreyi; sabah nemlendirici krem veya BB krem; akşamları nemlendirici, leke önleyici veya yaşlanma önleyici bakım... Ayrıca haftada bir veya iki kez hafif bir peeling ve nemlendirici maske kullanın.
Rutininizi değişen mevsimlere göre ayarlayın: nemlendirici bir serum ekleyin ve hava güzel olduğunda gündüz kreminizi SPF30 nemlendirici ile değiştirin.

Gece ve gündüz nemlendirici, göz çevresi kremi ve maske olarak kullanılabilen Aqua-Gel gibi bir yüz bakım ürünü öneriyoruz. Kendinizi güneşten korurken güzel görünmek için micellar losyonu, termal su spreyi ve BB kremi unutmayın.

¹Tek uygulamadan sonra 24 saat hidrasyon kinetiği. 22 kişi. ² memnuniyet %'si, 18 ila 60 yaş arası (ortalama yaş 43), 21 günlük kullanım olan 90 denek üzerinde tüketici testi.

Back to top