Cildi yatıştırmak için etkisi yüksek cilt bakımı.
XeraCalm A.D

XeraCalm A.D

Cildi yatıştırmak için etkisi yüksek cilt bakımı.

Yetişkinlerde ve çocuklarda şiddetli kaşıntılara neden olacak kadar yoğun kurumuş bir cilt için, konu yalnızca yalnızca nemlendirmek değildir: cildin bariyer işlevini ve cilt konforunu yeniden sağlanmalıdır.

Çok kuru ciltler için özel olarak tasarlanmış XeraCalm AD cilt bakım ürünlerimizin tamamen ihtiyacınıza göre nasıl etki sağladığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

XeraCalm A.D

SOS ACİL BAKIM

Yatıştırıcı Konsantre

  • Kaşıntının uygulamadan hemen sonra azalmasına destek olur*
  • Yoğun hassas ve kaşınan alanlar için uygundur

Bu, yoğun bölgesel kaşıntı için acil SOS bakımıdır. Yüz, vücut ve göz kapaklarında tekrarlayan kaşıntılı bölgelerdeki kaşıntı ve kuruluk yoğunluğunu anında azaltır. Ve yoğun bölgesel kaşıntı, her yerde, her zaman ortaya çıkabileceğinden, küçük paketi sayesinde onu nereye giderseniz gidin her zaman yanınızda taşıyabilmenizi sağlar.

Kaşıntıyı gidermek

SOS ACİL BAKIM
KANITLANMIŞ ETKİ

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

-69%¹Kaşıntının anında azalması*
75%²Nemlendirilmiş cilt
-49%³Atopik kişilerde gözle görülür belirtilerin 3 gün gibi kısa bir sürede azalması.

XeraCalm A.D

YATIŞTIRICI BAKIMDA STANDART

Lipid Yenileyici Balsam

  • Kaşıntıyı yatıştırır*
  • Çok kuru cildi besler

Cildin rahatlıyor!
Bu günlük yumuşatıcı bakım cildinizi derinlemesine besler ve rahatlığını geri kazandırır. Kaşıntıyı yatıştırmak ve cildin ihtiyaçlarını yeniden dengelemek için iyi bir çözümdür!

Önlemek için cildinizi besleyin

YATIŞTIRICI BAKIMDA STANDART

UZMANIMIZDAN BİRKAÇ SÖZ

Avrupa Dermatoloji Forumu, XeraCalm AD cilt bakım ürünlerini emolyen plus statüsü ile ödüllenmiştir. Emolyen plus ürünleri kuruluğa bağlı kaşıntı hissini hızlıca yatıştırır ve cilt mikrobiyomunu etkiler.

DR. ARIADNA ORTIZ BRUGUESAvène Dermatolojik Laboratuvarında Dermatolog ve Tıbbi Direktörü
Aynı aralıktan

HEPSİ BU DEĞİL…

Diğer ürünlerimizi keşfedin

XeraCalm A.D Lipid Yenileyici Krem

XeraCalm A.D Lipid Yenileyici Krem

Besler - yatıştırır - hidratlar - Cildi nemlendirici etki - Cildi besleyici etki - Yatıştırıcı etki

XeraCalm A.D Ultra Zengin Temizleme Barı

XeraCalm A.D Ultra Zengin Temizleme Barı

Besler - yatıştırır - Temizleyici - Cildi besleyici etki - Yatıştırıcı etki

Bir XeraCalm AD ürünü arıyorum.

Güçlendirilmiş bir etki

Çok kuru ciltler için kişiye özel aktif bileşen: I-MODULIA®
Avène Termal Kaynak Su’yundan benzersiz ve çok yetkin biyoteknolojik aktif bileşeni geliştirmek için on iki yıl araştırma gerekti:
I-modulia®

Bu patentli aktif bileşen kullanılarak formüle edilen XeraCalm AD, bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerin yüz ve vücutları için uygun ultra yenilikçi, ultra etkili ve ultra güvenli bir ürün serisidir. Bu olağanüstü aktif bileşen, çok kuru cilt üzerinde ve özellikle kaşıntı üzerinde doğrudan etki eder*.

av_xeracalm-ad_page-gamme-473-418
AV_XERACALM_A-D_2021_STERILE_COSMETICS_GIF_FRENCH

Sadece cilt için yararlı olan bileşenleri muhafaza etmek ve bunu koruyucu madde kullanmadan yapabilmek için laboratuvarlarımız eşi benzeri olmayan bir süreç geliştirmiştir: Sterile Cosmetics®. Bu benzersiz teknoloji, ürünün steril tutulmasını ve kullanımı boyunca herhangi bir dış faktörden uzak tutulmasını sağlar.

Böylece XeraCalm AD, yoğun kaşıntı hissine eğilimli çok kuru cilde aradığı özeni ve güvenliği sağlar.

 

 

av_xeracalm_ad_pikedoo_programme 1800x800

“21 Kaşıntı Önleyici Hikayeler" programımız

Ebeveyn misiniz? Çocuğunuz krem sürmek konusunda isteksiz mi?

Her gün nemlendirici ve yatıştırıcı bir emolyen bakımı uygulamak cildi yatıştırmanın anahtarı olsa da, bazen bu rutini çocuklarla oluşturmak çok zordur. Bu nedenle uzmanlarımız günlük bir nemlendirme rutini yaratmanıza yardımcı olmak için  eğlenceli ve benzersiz bir destek hizmeti buldular.

Egzamalı küçük karakter Pikédoo'nun maceralarını takip edin. 21 gün boyunca her gün, nemlendirme zamanı geldiğinde onun sevimli maceralarını dinleyin: eğlenceli bir şekilde ve birlikte vakit geçirirken doğru davranışları aşılamak için yeterli zaman!

Hikayeleri dinle

av_xeracalm_ad_pikedoo_cremage_original

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

Lipid Yenileyici Balm ve Krem, cilt kuruluğunu ve rahatsızlık hissini sınırlamak ve önlemek için günlük olarak kullanılır*. Ayrıca, rahatsızlık hissini hemen gidermek için Yatıştırıcı Konsantre bölgesel olarak uygulanır. Yanınızda bulundurmanız gereken SOS ürünü! İster balm ister krem, kullanacağınız ürünün dokusunu cilt tipinize veya mevsime göre ayarlayın: Cildiniz çok kuruysa balm, daha az kuruysa krem.

Avène termal suyu kompresi ile cildinizi hızlı bir şekilde yatıştırın ve rahatlatın: suyu mendillere püskürtün ve 10 dakika yüzünüzde bekletin. Rahatsızlık durumunda, gerekirse göz kapakları da dahil olmak üzere düzenli olarak yatıştırıcı bir konsantre uygulayın. Şiddetli kuruluk durumunda günde bir veya iki kez koruyucu onarıcı krem kullanın. Önleyici bir önlem olarak, cildinizi günde en az bir kez lipit yenileyici bir krem veya balsamla nemlendirin ve koruyun.

Basit ama gerekli günlük hareketler cilt kuruluğunu sınırlar ve cildin bariyer işlevini yeniden yapılandırır. Bu şekilde, daha az sıklıkta olur. İşte tavsiyemiz:
Bir temizleyici yağ ve 32-34°C arasında ılık su ile hassas hijyeni tercih edin ve duşlarının veya banyolarının 10 dakikayı geçmemesine dikkat edin. Cildin durumu kontrol altında görünse bile, günde en az bir kez lipit yenileyici bir krem veya balsamla cildi nemlendirin ve koruyun.

1Atopik dermatit hastalığı olan ve/veya kaşıntılı bölgesel olarak çok kuru cilde sahip 68 kişi üzerinde analog bir ölçekte öz değerlendirme. Yatıştırıcı Konsantre uygulandıktan hemen sonra kaşıntı hissinin değerlendirilmesi. 2Tek uygulamadan 1 saat sonra hidrasyon indeksinin değerlendirilmesi, 20 kişi 3Bölgesel olarak kuru cilde sahip ve kaşıntısı olan 49 atopik kişide, 3 gün boyunca 4x/gün Yatıştırıcı Konsantre uygulandıktan sonra L-PO-SCORAD'ın değerlendirilmesi.

*Cilt kuruluğuna bağlı

Back to top