Hassas ciltlerin güzelliğini ortaya çıkarmak.
Les Essentiels

Les Essentiels

Hassas ciltlerin güzelliğini ortaya çıkarmak.

Hassas bir cildiniz olsa bile güzel ve ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz. Bunun, özel ilgi ve uygun bakımı hak eden bu cilt tiplerine, dengelerini ve canlılıklarını korumaları için sunmaya çalıştığımız bir hak olduğunu düşünüyoruz.

Günlük saldırganlar ve hassas ciltleri zayıflatan oksidatif stresle karşı karşıya kalan, (hassas) cildinizi yatıştırmak, korumak ve hepsinden önemlisi sizi daha iyi hissettirmek için uyarlanmış temizleme ve bakım çözümleri sunuyoruz.

Hassas ciltler konusunda uzman olan Laboratoires Dermatologiques Avène, koruyucu ve enerji verici bakımlarla tüm hassas ciltlerin doğal güzelliğini uyandıran bir dizi temizleyici, makyaj temizleyici ve günlük cilt bakım ürünü geliştirmiştir. Tüm bunlar aynı zamanda tolerans, basitlik ve duyusal çekiciliği de garanti eder. Temel ihtiyaçlara yeniden odaklanmak isteyen herkes için mükemmel!

LES ESSENTIELS

REFERANS

Micellar losyon

 • 3-1 arada: Temizler - Makyajı çıkarır - Yatıştırır
 • Her türlü hassas cilt. Yüz - Gözler - Dudaklar

Güzel ve sağlıklı bir cilt için ilk adım doğru günlük temizliktir! Makyajı ve kirleri nazikçe temizlemek için Micellar Losyon'u tercih edin. Makyajı çıkarır ve temizler (hatta kirlilik parçacıklarını), hızlı ve kolay bir adımda yumuşaklık ve tazelik sağlar. Durulama gerektirmeyen bir ürün, hassas cildin bütünlüğüne uyum sağlar ve yüksek konsantrasyondaki Avène termal suyu sayesinde cildi yatıştırır.

REFERANS
KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ETKİNLİK

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

3 etkiTemizler, makyajı çıkarır, yatıştırır
%98¹Kirlilik önleme etkisi
%96²Cilt daha nemli, esnek ve yumuşaktır

LES ESSENTIELS

KORUYUCU & BESLEYİCİ GÜNLÜK BAKIM

Canlandırıcı Besleyici Kremler

 • Kuru ve çok kuru ciltleri yoğun şekilde besler
 • Rahatsızlık hissini uzun süreli ortadan kaldırır

Rahatlatıcı yumuşatıcı yağlar ve Avène Termal Su’yu bakımından zengin olan Canlandırıcı Besleyici Kremler, kremsi eriyen doku ile rahatlığı, esnekliğini geri kazanır. Sonuç, tüm yıl boyunca taze, ışıltılı bir cilt!

Canlandırıcı Besleyici Kremi Keşfedin
KORUYUCU & BESLEYİCİ GÜNLÜK BAKIM

LES ESSENTIELS

YATIŞTIRICI BAKIM

Yatıştırıcı Parlaklık Maskesi

 • Cildi yoğun bir şekilde yatıştırır ve nemlendirir.
 • Cilde esneklik, yumuşaklık ve ışıltılı bir güzellik kazandırır

Yorgun ve hassas ciltler için yoğun bir nemlendirme takviyesi görevi gören bu kremsi dokuyla cildinizi sarmalayın. Avène Termal Su’yu bakımından zengin, gözle görülür şekilde yatıştırılmış cilt için cildin bariyerini yenileyen besleyici ve nemlendirici maddelerden oluşan bir karışım içerir. Cilt, günlük yaşamda karşılaşılan saldırılara karşı daha iyi korunurken, yumuşaklığını ve parlaklığını yeniden kazanır. 

Hassas cildimi yatıştır
YATIŞTIRICI BAKIM

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR

Bu maske harika. Geçenlerde keşfettim ve cilt bakımı rutinimde gerçek bir keyif. Şimdi Avène Arındırıcı Yumuşak Peeling'den sonra haftada iki kez kullanıyorum. Uygulama sonrasında bir miktar termal kaynak suyuyla birlikte cildimde bebek yumuşaklığı hissediyorum. Öneririm.

Audrey, 28 yaşında16/03/2019

Bir Les Essentiels ürünü arıyorum.

BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

Bakım ürünleri yelpazemizin kalbinde

 • <h4 class="">Do&#287;al k&#305;rm&#305;z&#305; meyve &ouml;z&uuml;</h4><p>Bariyer fonksiyonunu geri kazand&#305;ran ve cilde enerji veren patentli aktif bile&#351;en.</p>
  Doğal kırmızı meyve özüBariyer fonksiyonunu geri kazandıran ve cilde enerji veren patentli aktif bileşen.
 • <h4 class="">ProVitamin E</h4><p>G&uuml;&ccedil;l&uuml;<strong> </strong>serbest radikallerin zararl&#305; etkilerine kar&#351;&#305; korumaya yard&#305;mc&#305; bir antioksidand&#305;r.</p>
  ProVitamin EGüçlü serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı bir antioksidandır.
 • <h4 class="">Av&egrave;ne Termal Suyu</h4><p>T&uuml;m<em> </em>yat&#305;&#351;t&#305;r&#305;c&#305; ve rahatlat&#305;c&#305; &ouml;zelliklerini sa&#287;lar.</p>
  Avène Termal SuyuTüm yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliklerini sağlar.

DUYUSALLIK

Her hassas cilt tipine uyarlanmış bakım ürünleri dokuları

 

Les Essentiels cilt bakım ürünlerinin galenik formülleri, her hassas cilt tipini tatmin eden ve ihtiyaçlarına en hoş ve etkili doku ile karşılık veren hazinelerdir. Duruma göre size her şeyi anlatmak için buradayız. 

Her türlü hassas cilt

Parlaklık Serumu

Yorgunluk belirtilerini azaltmak ve cildi zarif bir şekilde aydınlatmak için Refinyl'in pürüzsüzleştirici etkisini özellikli maddelerle birleştiren pudramsı pembe bitişli ferah bir doku.

 

AV_ESSENTIALS_17-texture_compo serum 2-png 473x284
AV_LESESSENTIELS_2019_SOUTHINGRADIANCEMASK_TEXTURE 417x242

Her türlü hassas cilt

Yatıştırıcı Parlaklık Maskesi

Hafif dokusu matlaştırıcı pudralar bakımından zengin, hafif, yağsız bir doku. Yorgunluk belirtilerinden kurtulan cilt gözle görülür şekilde daha net ve daha parlaktır.

 

(Çok) kuru cilt

Canlandırıcı Besleyici Kremler

İki seçeneğiniz var: ciltle birleşen ve yağlı veya yapışkan his bırakmadan nazikçe dolgunlaştıran rahatlatıcı yumuşatıcı yağlarla karşı konulamaz bir şekilde eriyen krem veya yumuşatıcı yağlar, shea yağı ve besleyici mumlar açısından zengin, ciltte yumuşak satensi bir görünüm kazandıran, pürüzsüz bir krem 

av_les-essentiels_revitalizing-nourishing-creams_texture 396x319

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

Hafif dairesel hareketlerle yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak hassas bir peeling ile başlayın. Daha sonra 2 mendili termal su ile ıslatın ve yüzün sağ ve sol taraflarına kağıt maske gibi 10 dakika uygulayın. Son olarak, cilde nüfuz eden ve cildi koruyan nemlendirici ve yatıştırıcı bir maskeden kalın bir tabaka uygulayın.

Evet, hassas ciltlere uygun ve dokusu pürüzsüz ve yumuşak hassas ciltlere uygun bir ürünle mümkündür. Cilt hassas olduğunda, haftada sadece bir kez peeling yapmanızı öneririz. Çok sert bastırmadan dairesel hareketler yapın ve ardından temiz su ile iyice durulayın. Kurutma zamanı geldiğinde, cildi bir havluyla nazikçe kurulayın.

Temizleyici Süt, yüzde ve gözlerde makyajın çok nazik bir şekilde temizlenmesini sağlar. Yüze ve boyuna dairesel hareketlerle masaj yapılabilir ve ardından losyon veya suya batırılmış bir makyaj pamuğu ile çıkarılabilir. Alternatif olarak, temizleyici sütü bir pamuğa sürün ve yüzün ortasından dışarıya doğru uygulayın.
Su ile durulama ihtiyacı hissediyorsanız, elbette yapabilirsiniz. Musluk suyunun sertliğini nötralize etmek için temizliğinizi bir tonik veya Termal Su spreyi ile tamamlamanız yeterlidir.

124 kişi üzerinde gerçekleştirilen klinik test (tek uygulama, 0-80µm arasında test edilen partiküller, üzerinden makyaj pamuğu ile 3 kere geçildikten sonraki sonuçlar). 2Dermatolojik ve oftalmik kontrol altında, hassas cilde sahip 30 kadın üzerinde yapılan test, ayrıca %82'si hassas gözlere sahip.

Back to top