LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE WEB SİTESİ YASAL UYARILAR

Yayıncı

PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE

€22.987.907.05 sermayeli basitleştirilmiş anonim şirket
Merkezi 45 Place Abel Gance – 92100 BOULOGNE
RCS (Ticari Sicil No.) Nanterre 319 137 576
AB KDV Numarası: FR42319137576
E-posta: contact.avene@pierre-fabre.com; Telefon: +33 (0) 5 63 58 88 00

 

Yayın müdürü

PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE

 
Geliştirici

SMILE
€814.314,88 sermayeli basitleştirilmiş anonim şirket
20 Rue des Jardins 
92600 Asniers sur seine
RCS (Ticari Sicil No.) Nanterre 378 615 363

 

Host

PLATFORM.SH
€510.747,00 sermayeli basitleştirilmiş anonim şirket
131 Boulevard de Sébastopol
75002 Paris, Fransa
RCS (Ticari Sicil No.) Paris B 521 496 059
E-posta: müşteri hizmetleri@platform.sh; Telefon: +33 (0) 1 40 09 30 00

 

Kredi

Tasarım, oluşturma: WIDE 
Konsept, editoryal içerik, fotoğraflar/videolar: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE

 

 

LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE WEB SİTESİ GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLAR

 

MADDE 1 – GENEL HÜKÜM VE KOŞULLARIN AMACI

Bu genel kullanım şart ve koşullarının amacı (bundan böyle “Ş&K” olarak anılacaktır), LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE® (bundan böyle “LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE” olarak anılacaktır), ticari markaya ait Web Sitesine erişim ve kullanım koşullarını tanımlamaktır. PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE'e (bundan böyle "PFDC" olarak anılacaktır) aittir ve kullanıcıların (bundan böyle "Kullanıcılar" olarak anılacaktır) yalnızca bu Web Sitesini ziyaret ederek kabul etmiş oldukları kabul edilir. 

Kullanıcılar bu koşulları kabul etmek istemezlerse, LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE Web Sitesinden ayrılmalarını talep eder.
 
Şartlar ve Koşullar Fransız yasalarına tabidir ve herhangi bir zamanda ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Web Sitesi yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarla kullanılacak ve danışılacaktır.
 
Genel olarak, Kullanıcının Web Sitesinin tamamını veya bir kısmını yasa dışı (telif hakkı) veya bu Şartlar ve Koşullar tarafından yasaklanan herhangi bir amaçla kullanması yasaktır.
 
Kullanıcı, Web Sitesini ziyaret ederek, ziyaret tarihinde belirtilen Şartlar ve Koşullara uymayı kabul eder.
 
Şartlar ve Koşullar, Web Sitesini ziyaret eden herhangi bir Kullanıcı için geçerlidir.

 

MADDE 2 – WEB SİTESİNİN TANIMI

Web Sitesine yalnızca aşağıdaki adresten çevrimiçi olarak erişilebilir: 
https://www.eau-thermale-avene.com.tr ve yalnızca Metropolitan Fransa'da (Korsika dahil) ikamet eden Kullanıcılar için.
 
Web Sitesi size LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE (ürün açıklamaları, tavsiye sayfaları, yarışmalar, haber bültenleri, vb.) hakkında bilgi sağlamak ve tüm LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE ürün serilerini sunmak için oluşturulmuştur. Web Sitesi özellikle, tüm ürünlerini açıklama kaygısıyla, ancak bir ürün veya hizmetin doğrudan satın alınmasını teklif etme arzusu olmaksızın (aksi açıkça belirtilmedikçe) LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE hakkında sözleşme dışı bilgiler sağlar (bundan böyle “Hizmetler” olarak anılacaktır). ).
 
On altı (16) yaşından küçükseniz, Web Sitesine erişmek ve LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE tarafından gönderilen her türlü iletiyi almak için LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE'ye kişisel bilgilerinizi vermeden önce ebeveynlerinizden veya yasal temsilcilerinizden izin aldığınızı beyan etmeniz gerekmektedir. .
 
Web Sitesi tamamen PFDC tarafından finanse edilmektedir. Web Sitesi, sözleşmeye dayalı bir teklif teşkil etmez ve herhangi bir reklam türünü kabul etmez. 
 
Web Sitesinin güncel tutulduğu sürece, tüm faaliyetler dikkate alındığında, bazı yeni bilgiler, Hizmetler veya duyurular, dağıtımları sırasında artık geçerli olmayabilir veya oldukça basit bir şekilde güncelliğini yitirmiş olabilir. LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, her türlü çabayı göstermesine rağmen, Web Sitesinde bulunan tüm bilgilerin ve hizmetlerin tamamen güncel olduğunu garanti edemez.
 
LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE, Web Sitesinde yer alan bilgi ve hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksizliğini garanti etmez. LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVENE gerekli düzeltmeleri yapacaktır. Ayrıca, sağlanan bilgiler ve hizmetler, kullanıcıların bunları görüntülediği zaman ile kullanıcıların bunlardan haberdar olduğu zaman arasında güncellenmiş olabilir. LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, bu bilgilerin ve bu hizmetlerin tam, eksiksiz ve güncel olduğunu hiçbir şekilde garanti etmez.
 
Web Sitesinin kullanımı tamamen ve sadece kullanıcının sorumluluğundadır. LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, Web Sitesinin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek sonuçlardan sorumlu tutulamaz.
 
Aksi açıkça belirtilmedikçe, bir veya daha fazla mevcut hizmeti veya LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE tarafından başlatılan herhangi bir yeni hizmeti iyileştiren veya artıran her türlü yeni özellik, Ş&K'ye tabi olacaktır.
Kullanıcılar, hizmetin kendilerine "olduğu gibi" sunulduğunu kabul ederler. Kullanıcılar, Web Sitesini Şartlar ve Koşullarda açıklanan amaçlara göre kullanmayı, Web Sitesini amacından başka bir şekilde kullanmamayı ve kullanıcıları başka bir hizmete yönlendirmeye çalışmamayı taahhüt eder.


MADDE 3 – SİTE ERİŞİM ŞARTLARI

3.1. Web Sitesine erişmek için kullanıcının interneti kullanmak için gerekli donanım ve yazılıma sahip olması gerekir. Web Sitesine bir bilgisayar, tablet, cep telefonu (bundan böyle “Cihaz” olarak anılacaktır) üzerinden erişebilmek için, kullanıcının uygun yüksek hızlı internet erişimine, bir bilgisayar/tablet/ uyumlu cep telefonu, örneğin: akıllı telefon (IOS, Android), WAP bağlantısı, Wi-Fi ve/veya 3G/4G.
 
Kullanıcı, İnternet/mobil operatörü ile yaptığı sözleşmenin koşullarının Web Sitesini kullanırken geçerli olmaya devam edeceğini kabul eder. Web Sitesini kullanmak için internet bağlantı hizmetlerine, Wi-Fi, WAP ve/veya 3G/4G'ye erişimle ilgili olarak operatör tarafından talep edilebilecek tüm masrafları Kullanıcı tek başına üstlenecektir.
Kullanıcı, Web Sitesini kullanırken, Web Sitesinin, sunucuların, ağların düzgün işleyişine müdahale etmemeyi ve/veya Web Sitesini değiştirmemeyi, uyarlamamayı, hacklememeyi ve/veya bir uygulamayı veya Web Sitesi ile bağlantılı üçüncü taraf web sitesini herhangi bir karışıklık yaratacak şekilde değiştirmemeyi kabul eder.
 
Kullanıcı, internet ve telekomünikasyon ağlarının kısıtlamalarının ve sınırlarının farkındadır ve bu nedenle şunları taahhüt eder:
• Cihazlarını her türlü virüse, izinsiz girişe, yetkisiz erişime ve/veya üçüncü şahısların kullanımına karşı korumak; • Web Sitesinin düzgün çalışması için gerekli olan cihazlarının kurulum, işletim ve bakım koşullarını sağlamak.

 
3. 2. KULLANICILARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

Kullanıcılar, Web Sitesini kullanarak,
• Web Sitesini ve Hizmetleri siyaset, propaganda veya proselizme katılmak için kullanmak; • Web Sitesini amacından başka bir şekilde kullanmak; • özellikle fotoğraflar, resimler, metinler, videolar vb. üzerindeki telif haklarını ihlal eden yasa dışı faaliyetlerde bulunmak; • rakip olsun ya da olmasın, diğer kullanıcıları başka herhangi bir hizmeti kullanmaya teşvik etmek veya reklamını yapmak; • herhangi bir şekilde Web Sitesinin işleyişini baltalamak; • fikri mülkiyet yasalarını ihlal etmek; • geçerli yasa ve yönetmelikleri ihlal etmek.
 
Kullanıcıların şunları yapması yasaktır:
• yasa dışı, zararlı, tehdit edici, taciz edici, taciz oluşturan, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, başkalarının gizliliğini tehdit eden, nefret dolu, ırkçı veya başka bir şekilde sakıncalı olan herhangi bir içeriği indirmek, göndermek, e-postayla göndermek veya başka bir şekilde yaymak; • Web Sitesine erişimin yapıldığı ülkenin yürürlükteki yasalarına ve özellikle fikri mülkiyete ilişkin yasalara aykırı olabilecek herhangi bir içeriğe danışmak, görüntülemek, indirmek, iletmek; • Diğer kişilerin adını veya kurumsal adını üstlenerek ve daha özel olarak PFDC ve LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, moderatör, rehber veya ev sahibi gibi davranarak diğer kullanıcıları yanıltmaya çalışmak; • bilgisayar virüsleri veya herhangi bir bilgisayar yazılımının veya telekomünikasyon aracının işlevselliğini kesintiye uğratmak, yok etmek veya sınırlamak için tasarlanmış diğer herhangi bir kod, dosya veya program dahil olmak üzere herhangi bir içeriği indirmek, görüntülemek, e-postayla göndermek veya başka bir şekilde yaymak (bu liste hiçbir şekilde ayrıntılı değildir); • herhangi bir patenti, ticari markayı, üretim sırlarını, fikri mülkiyet haklarını veya üçüncü tarafların diğer telif haklarını (bundan böyle topluca “haklar” olarak anılacaktır) ihlal eden herhangi bir içeriği indirmek, görüntülemek, e-postayla göndermek veya başka bir şekilde yaymak; • normal diyalog akışını bozmak, ekranın kaydırma hızını hızlandırmak, böylece kullanıcıların diyaloglarını takip edememeleri ve yazamamaları veya Kullanıcıların gerçek zamanlı olarak iletişim kurma kabiliyetini engelleyen benzer bir bozucu etkiye sahip herhangi bir eylemde bulunmama; • Hizmete, sunuculara, hizmete bağlı ağlara müdahale etmek veya bozmak veya hizmete bağlı ağlar için geçerli olan gerekli koşullara, prosedürlere, genel kurallara veya düzenleyici hükümlere uymayı reddetmek; • başka veya birkaç başka kullanıcıyı herhangi bir şekilde taciz etmek; • diğer kullanıcılarla ilgili kişisel verilerin toplanması ve saklanması ve verilerin tanımlanması.
 
LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE veya LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE tarafından belirlenen herhangi bir kişi veya kuruluş, bu koşulları ve/veya yürürlükteki düzenlemeleri ihlal eden her türlü içeriği ve/veya başka herhangi bir şekilde kınanması gereken herhangi bir içeriği silme veya kaldırma hakkına sahip olacaktır.
Kullanıcılar ayrıca, Hizmeti ve Web Sitesini kullanırken sağduyulu davranmaları ve ilgili tüm riskleri üstlenmeleri gerektiğini kabul ederler.

 
MADDE 4 – SİTEDEKİ BİLGİLER

4.1. Ürün ve hizmetler hakkında bilgi
Aksi belirtilmedikçe, Web Sitesinde sunulan ürün ve hizmetler, LABORATORES DERMATOLOGIQUES AVÈNE ürün yelpazesinin genel bir sunumudur. Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı ve sözleşme dışı amaçlarla verilmiştir.
 
4.2. Web Sitesinde verilen tavsiyelerin kullanımı
Bilgiler, Web Sitesinin kullanıcılarına sunulur. Bu hüküm, bilgilere eklenmiş herhangi bir mülkiyet hakkının devrini etkilemeyecektir. Kullanıcılara, bu bilgilere münhasır olmayan bir temelde ve özel kullanımları için yalnızca danışma ve kullanma lisansı verilir. Bu nedenle, kullanıcıların bilgilerin tamamını veya bir kısmını herhangi bir yolla ve mevcut veya gelecekteki herhangi bir ortamda kopyalaması veya çoğaltması ve bilgileri başka bir dile tercüme etmesi ve bilgileri uyarlaması yasaktır.
 
LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, bilgilerin kusurlu olmasından veya hack'lenmesinden kaynaklanan doğrudan veya dolaylı sonuçlardan ve/veya herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Ayrıca LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE yükümlülüğü, kullanıcılara iletilecek bilgi ve tavsiyelere ilişkin sonuca değil, araçlara ilişkindir.
Son olarak, LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve bu bilgilerin veya tavsiyelerin kullanımı için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bunlar yalnızca bilgi amaçlı verilmiştir.
Herhangi bir ek bilgi ve/veya endişeniz için aşağıdaki adrese yazabilirsiniz:
Email yoluyla: contact.avene@pierre-fabre.com  Posta ile: LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE “Les Cauquillous” 81506 LAVAUR, FRANSA CEDEX

 

MADDE 5 – KULLANICI ÇEVRİMİÇİ İNCELEMELERİNİN VE DEĞERLENDİRMELERİNİN YAYINLANMASI

Web Sitesi, kullanıcıların kendilerini tanımlamalarına ve LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE ürünleri hakkında değerlendirmeler veya incelemeler (bundan böyle “Değerlendirmeler/Görüşler” olarak anılacaktır) yayınlamak için çevrimiçi değerlendirme ve görüş hizmetini kullanmalarına olanak tanır. LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE/PFDC veya yan kuruluşlarından birinin çalışanlarının Web Sitesinde Değerlendirme/Görüş göndermesi yasaktır.

Her Kullanıcı Değerlendirme/Görüş bildiriminden sorumludur. LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, bir Kullanıcı tarafından bırakılan Puanlar/Yorumlar için herhangi bir kişi ile ilgili olarak sorumlu tutulamaz.

5.1. Değerlendirmeleri/Görüşleri göndermek için koşullar
Kullanıcılar, Web Sitesinde bir Değerlendirme veya Görüş yayınlayarak şunları beyan ve garanti eder:
• Değerlendirme(ler)inin/Görüş(ler)inin Şartlar ve Koşullar ile uyumlu olduğunu ve yürürlükteki yasal ve düzenleyici hükümlere uyduğunu; • Değerlendirme (ler)in/Görüş(ler)in yazarları olduklarını, başka bir kişinin kimliğine bürünmediklerini ve yanlış bir e-posta adresi kullanmadıklarını veya Değerlendirmelerinin/Görüşlerinin kaynağını yanlışlıkla yanlış yönlendirmediklerini; • Değerlendirme(ler)inin/Görüş(ler)inin orijinal çalışmaları olduğunu ve üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarını ihlal etmediğini; • yayınlanan tüm içeriğin doğru ve kesin olduğunu.

Kullanıcılar ayrıca aşağıda belirtilen türden herhangi bir içerik göndermeyeceklerini beyan ve garanti ederler:
• onları tanımlanması muhtemeldir (Kullanıcılar tam adlarını değil, yalnızca adlarını veya "takma ad" kullanırlar); • LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE rakipleri veya ürünleri (diğer üreticiler ve/veya distribütörler ve/veya kozmetik ürün tedarikçileri ve saç güzelliği/sağlığı ile ilgili dahil) hakkında (fiyatlar dahil) bilgi içeren; • Web Sitesinde sunulan LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE ürünlerinin değerlendirilmesiyle ilgisi olmayan; • herhangi bir biçimde üçüncü bir taraftan tazminat aldıkları; • bir reklam veya promosyon malzemesi veya başka bir tanıtım şekli olarak kabul edilmesi muhtemel; • diğer web sitelerine, URL adreslerine, e-posta adreslerine, iletişim bilgilerine veya telefon numaralarına referans bilgileri içeren; • bir bilgisayar virüsü veya başka herhangi bir potansiyel olarak bozucu veya zarar verici bilgisayar programı veya dosyası veya bu tür bir virüsün, programın veya dosyanın nasıl oluşturulacağına ilişkin talimatlar içeren.
• karalayıcı, tehdit edici, taciz edici, kötü niyetli, şiddeti veya nefreti teşvik eden, kaba, uygunsuz, mahremiyet veya görüntü haklarını ihlal eden veya herhangi bir şekilde uygunsuz; • tıbbi, psikolojik, yasal, finansal vb. sorunlarla ilgili teşhis veya tavsiye almak veya sağlamaktan oluşacaktır.

5.2. Değerlendirmelerin ve Görüşlerin kontrolü, yayınlanması ve değiştirilmesi
• Kontrol özellikleri
• AVENE DERMATOLOGICAL LABORATORES'ın herhangi bir yayınından önce.
• Kullanıcı tarafından teslim tarihinden itibaren iki (2) aylık bir süre içinde.
• Yayınlamayı reddetme

LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, tamamen kendi takdirine bağlı olarak Madde I'de belirtilen koşulları ihlal ettiği düşünülen herhangi bir Değerlendirmeyi/Görüşü yayınlamayı reddetme hakkını saklı tutar.

Ayrıca, LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE aşağıdakileri yayınlamama hakkını saklı tutar:
• yinelenen içerik; • Web Sitesinden farklı bir dilde yazılmış görüşler; • anlaşılmaz herhangi bir içerik (özellikle rastgele karakterler ve kelime zincirleri içeren içerik).

• Yayınlanan Değerlendirmeler/Görüşler

Denetlemeden sonra yayınlanan Değerlendirmeler/Görüşler, üç (3) yıl süreyle Web Sitesinde görünür olacaktır. Bu sürenin sonunda, Değerlendirmeler/Görüşler, LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE tarafından üç (3) yıl süreyle saklanır.
Kullanıcı tarafından gönderilen Değerlendirmeler/Görüşler değiştirilmeyecektir.

5.3 Fikri mülkiyet
Kullanıcıların Web Sitesinde gönderdiği herhangi bir Değerlendirmeler/Görüşler için, Kullanıcılar işbu belgeyle PFDC ve bağlı kuruluşlarına ve LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE'ye Değerlendirmeler/Görüşler'in yayınlanmasından itibaren, çoğaltmak, temsil etmek, kullanmak, kopyalamak, değiştirmek, uyarlamak, tercüme etmek, türev çalışmalar oluşturmak, diğer eserlere entegre etmek, bunu/bu Değerlendirmeler/Görüşler (tamamen veya kısmen) ve bu tür içeriği başka herhangi bir ortam, medya veya teknoloji kapsamında başka şekilde işletmek ve/veya dahil etmek için ücretsiz, geri alınamaz, münhasır olmayan dünya çapında ve üç (3) yıllık bir süre için lisans verir.
Kullanıcılar işbu belge ile PFDC'nin, bağlı kuruluşlarının ve LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE'nin Değerlendirmeler/Görüşlerini tercüme edip mevcut ve gelecekteki sosyal medya sayfalarında yayınlayabileceğini (bu tür herhangi bir liste ayrıntılı olmaksızın: Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Snapchat vb.) ve ortak/distribütör web siteleri dahil olmak üzere Web Sitesinin herhangi bir yabancı versiyonu kabul eder.
Kullanıcılar, bu tür bir yayının, Değerlendirmeler/Görüşlerini yayınlamak için kullanılan adlarını (veya yukarıda tavsiye edildiği gibi takma adlarını) içerebileceği konusunda bilgilendirilir. Kullanıcılar, Değerlendirmeler/Görüşlerinin, LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE markası ve LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE markasının ilgili logoları ile bağlantılı olarak ve bu paragrafta belirtilen koşullar altında kullanılabileceğini kabul eder.

5.4. İrtibat
LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE ürünleri veya bunların kullanımı ile ilgili her türlü soru(lar) veya yorum için Kullanıcılar aşağıdaki adresten LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE ile iletişime geçebilir: contact.avene@pierre-fabre.com

LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVENE, uygun gördüğü takdirde görüşünüzü müşteri hizmetleri departmanına iletme hakkını saklı tutar.

 

MADDE 6 – GARANTİLER VE SORUMLULUKLAR

 6.1 SORUMLULUK
 Web Sitesinin kullanımı tamamen ve sadece kullanıcıların sorumluluğundadır. Kullanıcılar, Web Sitesini amacına uygun olarak kullanmayı taahhüt ederler.
LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, kullanıcılara Web Sitesinden barışçıl bir şekilde yararlanmalarını garanti eder ve özellikle Web Sitesinin üçüncü şahıslara ait herhangi bir fikri mülkiyet hakkını ihlal etmediğini ve orijinal olduğunu taahhüt eder. LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE, Web Sitesinin geçerli Fransız yasal hükümlerine ve web siteleri için geçerli endüstri standartlarına uygun olduğunu taahhüt eder.
 
Kullanıcılar, Web Sitesinin işleyişini bozan herhangi bir türde virüs, hata veya dosyayı kendi istekleriyle ve hatta istemeyerek kullanmamayı taahhüt ederler, böyle bir durumda sorumluluk tamamen kendilerine aittir.
Herkese saygı çerçevesinde, LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE, dürüst olmayan Kullanıcılara karşı yasal işlem başlatabilir.
Kullanıcı, internetin özelliklerinden ve kısıtlamalarından tamamen haberdar olduğunu ve özellikle internet üzerinden veri ve bilgilerin iletiminin yalnızca göreceli teknik güvenilirlikten yararlandığını, bunların çeşitli özelliklere ve erişimi kesintiye uğratan veya belirli zamanlarda imkansız hale getiren teknik kapasitelere sahip heterojen ağlarda dolaştığını kabul ederler.
 
LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, Web Sitesine bağlanılmasından veya Web Sitesinin Kullanıcı tarafından kullanılmasından kaynaklanan hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.
LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, Hizmetlerin, bilgilerin ve Web Sitesinin yanlış kullanımından kaynaklanabilecek hata, eksiklik, virüs veya sonuçlardan sorumlu tutulamaz. LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE sadece basit bir aracılık yükümlülüğünden sorumludur.
 
LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE, LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE/PFDC yöneticileri veya çalışanları aşağıdakilerden sorumlu tutulamaz:
- Web Sitesine bağlantı, erişim veya Web Sitesinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar için; - Web Sitesine danışılmasından veya Web sitesinde bulunan Hizmetlerin kullanılmasından doğrudan veya dolaylı olarak kaynaklanan zararlar; - Web Sitesinin kullanılmasından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı zararlar ve özellikle LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE bu tür bir zarar olasılığının farkında olsa bile Web Sitesinin veya herhangi bir bilgi sistemindeki verilerin herhangi bir işletim, mali veya ticari kaybı veya zararı.
 
LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE hiçbir koşulda bu hizmetle ilgili bilgi/hizmet kaybından veya zarardan sorumlu tutulamaz. Web Sitesi tarafından sağlanan herhangi bir bilgi veya hizmet, herhangi bir taahhüt olarak yorumlanamaz.
Yürürlükteki yasal veya düzenleyici hükümlere tabi olarak, LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, Web Sitesinin ve daha genel olarak Web Sitesi ve/veya herhangi bir üçüncü taraf sitesiyle ilgili herhangi bir olayın kullanılması sonucunda ortaya çıkan ve özellikle bunlarla sınırlı olmamak üzere, kar, müşteri, veri, maddi olmayan mal kaybından dolayı oluşabilecek herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.
 
6.2. SİTE GÜNCELLEMELERİVEYA SİTENİN KAPANMASI
LABORATORES DERMATOLOLOGIQUES AVENE, Web Sitesine haftanın yedi günü ve günde 24 saat erişimi sağlamak için çaba sarf etmektedir, ancak bunu yapmakla yükümlü değildir. LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE bu nedenle, özellikle bakım ve yükseltme nedenleriyle erişimi kesebilir. LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, bu kesintilerden ve kullanıcı veya herhangi bir üçüncü şahıs için doğabilecek sonuçlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, Web Sitesini önceden haber vermeksizin ve herhangi bir sorumluluk üstlenmeksizin değiştirme veya silme hakkını saklı tutar. Web Sitesinin silinmesi veya değiştirilmesi, kullanıcılar için herhangi bir şekilde belirli bir tazminat veya zarar ve menfaat tahsisini haklı çıkaramaz.
 
6.3. TAAHHÜTLER
Kullanıcılar şunları kabul eder ve açıkça beyan eder:
• Web Sitesinin ve Hizmetin kullanma riski kendilerine ait olmak üzere gerçekleştirilir. Hizmet, "olduğu gibi" hizmet temelinde sağlanır ve kullanılabilirliğine göre erişilebilir, LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, Hizmetin kalitesi ve belirli bir kullanım için uyumluluğu ile ve kullanıcıları tarafından hizmeti kullanma kurallarının ihlali (bu liste kapsamlı değildir) ile ilgili açık veya zımni hiçbir garanti vermez.
 
• LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE, Web Sitesinin ve/veya Hizmetlerin beklentilerini karşılayacağını, kesintisiz, amaca uygun, güvenli veya hatasız olacağını; hizmetleri kullanarak elde edilebilecek sonuçların doğru ve güvenilir olacağını; Hizmet üzerinde kendileri tarafından elde edilen tüm Hizmetlerin, bilgilerin veya diğer herhangi bir materyalin kalitesinin beklentilerini karşılayacağını; varsa, kullanılan yazılımdaki kusurların düzeltileceğini taahhüt etmez.
 
• Hizmeti kullanırken başka bir şekilde indirilen veya elde edilen herhangi bir materyalin riski kendilerine aittir. Kullanıcılar, bu materyalin indirilmesinden kaynaklanan herhangi bir bilgisayar hasarından veya herhangi bir veri kaybından münhasıran sorumlu olacaktır.

 
MADDE 7 – FİKRİ MÜLKİYET

Burada aksi belirtilmedikçe, Web Sitesinde görünen tüm unsurlar (özellikle metin, veri, veri tabanları, grafikler, logolar, markalar, isimler, animasyonlar, resimler, videolar, sesler, yazılımlar ve diğer tüm unsurlar dahil) (bundan sonra "Öğeler"), PFDC ve LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE'nin ve/veya bir lisans vermiş olan üçüncü tarafların münhasır mülkiyetindedir ve Fransız ve uluslararası telif hakkı yasası ve daha geniş anlamda fikri mülkiyet kapsamına girer.
 
Bu Öğeler telif hakları, , ticari markalar, patentler, veri tabanı hakları, ticari sırlar ve/veya diğer tüm fikri mülkiyet hakları ile korunmaktadır.
Görsel, fotoğrafik, ikonografik veya diğer temsiller dahil olmak üzere tüm çoğaltma, temsil ve kamuya açık iletişim hakları saklıdır. Web Sitesinin tamamının veya bir kısmının, Yayın Direktörünün açık izni olmaksızın herhangi bir elektronik ortamda çoğaltılması kesinlikle yasaktır.
 
Web Sitesinde kullanılan marka ve logolar tescil edilmiştir, çoğaltılmaları ihlal teşkil edecektir. Tüm kullanım hakları saklıdır. Fikri mülkiyet yasasının L.122-4. Maddesi uyarınca, tamamen veya kısmen ve herhangi bir yolla açıkça izin verilmeyen herhangi bir temsil veya çoğaltma, yasa dışı olacaktır ve Fikri mülkiyet Yasasının Madde L. 335- -2. ve devam maddeleri tarafından cezalandırılabilecek bir ihlal teşkil edecektir.
 
Kullanıcı, Yayın Direktörünün açık yazılı izni olmaksızın Web Sitesini satmaya, kopyalamaya, kiralamaya, pazarlamaya, devretmeye, veya başka bir şekilde alt hibe etmeye, değiştirmeye, uyarlamaya, tamamen veya kısmen başka bir yazılıma birleştirmeye, tercüme etmeye, kaynak koda dönüştürmeye, parçalarına ayırmaya veya oluşturma, Web Sitesinden türetilen herhangi bir yazılım veya herhangi bir işlev oluşturma yetkisine sahip değildir. . 
 
LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, Kullanıcıya, Web Sitesine ve Öğelerine erişmesi, kullanması ve görüntülemesi için kendi özel kullanımıyla sınırlı, ücretsiz, münhasır olmayan, devredilemez, kişisel bir lisans verir. Bu hak münhasıran kişisel, özel ve ticari olmayan kullanım için verilmiştir ve çoğaltma ve bunlarla ilgili fikri mülkiyet haklarına ilişkin tüm bildirimlerin saklı tutulmasına tabidir. Bu nedenle, Kullanıcının, öğeleri herhangi bir başka dile çevirmek ve öğeleri uyarlamak için öğelerin tamamını veya bir kısmını herhangi bir yolla ve mevcut veya gelecekteki herhangi bir ortamda kopyalaması ve/veya çoğaltması yasaktır.
 
Öğelerin başka herhangi bir şekilde kullanımı kesinlikle yasaktır ve Fikri Mülkiyet Yasası hükümlerinin ihlalini teşkil eder.

 
MADDE 8 – KİŞİSEL VERİLER

LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE, Web Sitesindeki KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA POLİTİKASI hakkında daha fazla bilgi için Kullanıcıları aşağıdaki bildirimlere başvurmaya davet eder: https://www.eau-thermale-avene.com.tr/gizlilik-politikasi

 
MADDE 9 – YÖNLENDİRME BAĞLANTILARI

Kullanıcı, LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE'nin Pierre Fabre Group'a ait olan veya olmayan web sitelerine ve/veya uygulamalara bağlantılar sağlayabileceği konusunda bilgilendirilir. Bu web siteleri ve/veya uygulamalar Web Sitesinden bağımsızdır.
LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE, bu web sitelerinin kaynaklarını ve içeriğini veya bunların diğer web sitelerine ve/veya uygulamalara olan bağlantılarını düzenlemez veya kontrol etmez.
Bu web sitelerine ve/veya uygulamalara yönlendirilen bağlantılar hiçbir şekilde LABORATOIRES DERMATOLOLOGIQUES AVÈNE'nin bu web sitelerinin ve/veya uygulamaların içeriğine ve hatta bunlardan yapılabilecek kullanıma ilişkin onayını, geçerliliğini veya bağlılığını teşkil etmez.
Sonuç olarak, LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE, bu web sitelerinin içeriği, ürünleri, hizmetleri, reklamları, çerezleri veya diğer unsurlarından ve ayrıca bu bilgilerin, hizmetlerin veya bu web sitelerinde ve/veya uygulamalarda bulunan verilerin kullanımıyla ilgili kanıtlanmış veya iddia edilen, ardışık veya bağlantılı herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamaz.
 
Yönlendirme bağlantıları yalnızca LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE'nin önceden yazılı izni ile oluşturulabilir. Tüm yetkilendirme talepleri aşağıdaki adrese gönderilmelidir: contact.avene@pierre-fabre.com

 
MADDE 10 – ÇEREZLER POLİTİKASI

 LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE, Web Sitesinde çerez kullanımı hakkında daha fazla bilgi için kullanıcıları şu adresten erişilebilen Çerez Tablosuna başvurmaya davet etmektedir: https://www.eau-thermale-avene.com.tr/gizlilik-politikasi

 

MADDE 11 – FERAGAT EDİLEMEZLİK VE KISMİ GEÇERLİLİK

T&C hükümlerinden birinin mevzuat, yönetmelik değişikliği veya mahkeme kararı ile hükümsüz ve geçersiz olması, T&C'nin diğer hükümlerine uygunluğunu ve geçerliliğini hiçbir şekilde etkilemeyecektir.
Taraflardan biri, Şartlar ve Koşullar'ın hükümlerinden herhangi birine hakim olmazsa, daha sonra aynı hükme dayanma iddiasında bulunamazlar.

 

MADDE 12 – ÇEŞİTLİ HÜKÜMLER

Şartnamede yer alan bir hükmün geçerliliğini yitirmesi veya boşluk içermesi durumunda, söz konusu hüküm, hukuki yorumlama açısından kendisine en yakın olanla değiştirilecektir.
Kullanıcılar, Şartlar ve Koşullar'ı okuduklarını ve Web Sitesinin kullanımının Kullanıcılar açısından tüm Şartlar ve Koşullar'ı tam ve koşulsuz olarak kabul ettiğini beyan ve kabul eder.
Şartlar ve Koşullar ile ilgili herhangi bir soru veya Web Sitesi veya Kullanıcı Hesabı ile ilgili herhangi bir soru veya yorum için Kullanıcılar aşağıdaki adrese yazabilir: contact.avene@pierre-fabre.com

 

MADDE 13 – Ş&K'DEKİ DEĞİŞİKLİKLER

Şartlar ve Koşullar, herhangi bir zamanda LABORATOIRES DERMATOLOGIQUES AVÈNE tarafından değiştirilebilir. Kullanıcılar bu değişikliklerden haberdar edilecektir. Web Sitesinin herhangi bir değişiklik bildiriminden sonra kullanılması, Şartlar ve Koşullar'ın kabul edildiği anlamına gelir. Geçerli Şartlar ve Koşullar, bu durumda, bir Kullanıcı tarafından kullanıldığı tarihte Web Sitesinde yürürlükte olan hükümler olacaktır. Kullanıcı, Şartlar ve Koşullardaki değişiklikleri kabul etmezse, Kullanıcı Web Sitesine erişmemeyi kabul eder. 
Şartlar ve Koşullar'ın tercümesi durumunda, yalnızca Fransızca versiyonu geçerli ve uygulanabilir olacaktır.

MADDE 14 – UYGULANACAK HUKUK VE İLGİLİ MAHKEMELER

Ş&K, Fransız yasalarına tabidir.
Şartlar ve Koşullar ile bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir anlaşmazlık, herhangi bir yasal veya keyfi işlemden önce ara buluculuğa tabi olacaktır. Ara buluculuk başarısız olursa, uyuşmazlık yetkili ilgili Fransız mahkemesine götürülecektir.

Back to top