Yumuşacık bir günlük deneyim için hijyen ve bakım rutini.
Body

Body

Yumuşacık bir günlük deneyim için hijyen ve bakım rutini.

Hassas, bazen kuru veya nemsiz kalmış cilt günlük özene ihtiyaç duyar. Ancak bilindiği gibi, kendinize ihtiyacınız olan zamanı ayırmak (veya bulmak) her zaman kolay değildir. Yinede, güne iyi başlamak veya güzellikle bitirmek için ayırmanız gereken önemli bir zamandır.

Günlük cilt bakımı rutininizi önemli bir an – bir keyif anına – dönüştürmek için Avène Dermatological Laboratories, etkililik ve keyfi birleştiren bir hijyen ve cilt bakımı serisi geliştirdi.

Body

HASSAS HİJYEN

Hassas Duş Jeli

  • Bitki bazlı nemlendirici maddelerle zenginleştirilmiş formül
  • Doğada çözünebilen* formül

Hassas Duş Jeli ile duş almak, kendiniz için gerçek bir keyif anına dönüşür. Nazik temizleme bazı en hassas cildi bile nazikçe temizler. Sonuç: Cilt bakımı rutininizin geri kalanı için hazır olan yumuşak, esnek, nemli bir cilt!

Hassas duş rutinim
HASSAS HİJYEN

Body

YOĞUN NEMLENDİRME

Nemlendirici Melt-In Balm

  • 24 saate kadar nemlendirme1
  • Hızlı emilir, yağsız ve yapışkan olmayan bir his bırakır

Nemlendirici Melt-In Balm, cilt için yoğun ve uzun süreli nemlendirme sağlar. Ciltte 24 saate kadar kadifemsi ve nemli bir his bırakır1. Pürüzsüz ve kremsi dokusu size gerçek konfor sağlar. Kim buna ihtiyaç duymaz?! 

Günlük nemlendirme dozum
YOĞUN NEMLENDİRME

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR

Mükemmel dokuya sahip şımartıcı bir ürün, cilde mükemmel bir yumuşaklık ve hoş koku kazandırır. Şiddetle tavsiye ederim.

Nathalie, 50 yaşında13/10/2019

Body

24 SAAT KORUMA

24 saat etkili Deodorant²

  • Uzun süreli ferahlık
  • Tıraş veya epilasyonlu ciltler için uygundur

Bir deodoranttan daha fazlası, gerçek bir cilt bakım ürünü. Cildin doğal fizyolojisine uyum sağlayan 24 saat2 etkili Deodorant, kokulara karşı korur ve ıslaklık hissini sınırlar. Beyaz veya sarı iz bırakmayan yüksek toleranslı formülü, cildinize yumuşaklık, nem ve koruma sağlar, böylece gününüzü tam bir güven içinde geçirebilirsiniz. 

24 SAAT KORUMA

Bir Body ürünü arıyorum

BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

Ürün yelpazemizin kalbinde

  • <h4 class="">Oleo yat&#305;&#351;t&#305;r&#305;c&#305; kompleks</h4><p>Hassas cildi nazik&ccedil;e nemlendirmek ve yat&#305;&#351;t&#305;rmak i&ccedil;in Av&egrave;ne Termal Suyu ve &uuml;&ccedil; do&#287;al bitki ya&#287;&#305; kombinasyonu.<br> </p>
    Oleo yatıştırıcı kompleksHassas cildi nazikçe nemlendirmek ve yatıştırmak için Avène Termal Suyu ve üç doğal bitki yağı kombinasyonu.

Hassas ciltlere sunduğumuz cilt bakımı deneyiminde her zaman daha ileri gitmeye kendimizi adadığımız için yeni bir aktif bileşen geliştirdik: oleo-yatıştırıcı kompleks. Avène termal suyun yatıştırıcı özellikleri ile 3 doğal bitkisel yağın besleyici, yeniden yapılandırıcı ve antioksidan özelliklerinin birleşimidir: shea, kamelya ve aspir yağları. 

Kamelya, shea ve aspir yağları, esansiyel yağ asitleri bakımından zengin olmaları sayesinde cildin ihtiyacını karşılarlar. Böylece lipid bariyeri güçlendirilir ve cilt rahatlığını ve en iyi nem seviyesini yeniden kazanır. 

Bu üçlü bitkisel yağların menşei ve kalitesi, etkililiklerini ve güvenliliklerini ve aynı zamanda etik ve sorumlu bir üretim çerçevesini garanti eden Pierre Fabre Botanik Uzmanlığı yaklaşımının bir parçası oldukları için mükemmel bir şekilde kontrol edilir.

Sonuçlar
3Doğal bitkisel yağlar
94%³Kullanıcılar uygulamadan sonra ciltlerinin yumuşak olduğunu belirtiyor
%0Karton ambalaj

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

Cildinize yumuşaklık ve rahatlık sağlamak için Body serisi bakım rutinini öneriyoruz. Cildinizi sıcak su ve Body Gentle Duş Jeli ile nazikçe temizleyin. Kurulayın ve en kuru bölgelere özellikle dikkat ederek Body Moisturizing Melt-In Balm'ı günlük olarak uygulayın. Ayrıca haftada bir kez Body Gentle Scrub ile cildinize nazikçe peeling yapın. Cildiniz yeniden rahat ve yumuşak hissedecek!

Body serisindeki ürünler hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilir. Avène termal su ve doğal bitki yağları ile zenginleştirilmiş formülleri, erkekler dahil tüm hassas cilt tiplerini yumuşatacak ve yatıştıracaktır!

Body 24Hr Deodorant formülü, en hassas olanlar dahil tüm cilt tipleri için geliştirilmiştir. Titizlikle test edilmiş formülünün, bu tıbbi tedavilerle hassaslaşan ciltler için güvenli olduğu garanti edilir.

¹Epidermisin yüzeysel katmanlarının hidrasyon indeksinin değerlendirilmesi, 19 kişi, 1 uygulama. ²24 saat: Koklama testi, 20 kişi.
³Tüketici kullanım testi. Body serisindeki tüm ürünlerde minimum memnuniyet yüzdesi.
*OECD301B standardına göre doğada çözünebilen formül. 

Back to top