av_institutionnel_juliet_4016-2-16x9

Cilt analizi: Hangi cilt bakım rutinini uygulamalıyım?

Yüzünüzdeki cilt dinamik ve benzersizdir: uzmanlarımızın yardımıyla gerçekten neye ihtiyacı olduğunu belirleyin ve sizin için en uygun cilt bakım rutinini keşfedin. Başlayalım mı?

CİLDİMİ TANI

Neden cilt analizi yapılmalıdır?

Cildiniz benzersizdir ve ihtiyaçları da öyledir. Bu nedenle, belirli cilt bakım ürününün sizin için uygun olup olmadığını denemeden tahmin etmek genellikle zordur. Bazı formüller belirli bir sorunu hedef alabilir, ancak cilt tipinize uygun olmayabilir.

Bir cilt analizi yapmak, cildinizin neye ihtiyacı olduğunu tam olarak değerlendirmenize ve sizin için gerçekten etkili olacak ürünleri seçmenize olanak tanır. Uzmanlarımız her adımda size rehberlik etmek ve cildiniz için uygun rutini belirlemenize yardımcı olmak için yanınızda!

Hidroterapi merkezinde her yıl 1.200'den fazla kişiselleştirilmiş bakım programı uyguluyor ve cilt sağlığı eğitim atölyelerimizde cilt bakım tekniklerini anlatıyoruz. Çevrim içi analiz aracılığıyla, tüm cilt tiplerinin ihtiyacına yönelik bu desteği mümkün olduğunca çok kişiyle paylaşmak istiyoruz.

Joëlle NonniAvène Hidroterapi Merkezi

Rutinimi bul

Analiz nasıl yapılır?

 • <p><strong>Cilt durumunu analiz eden selfie -&nbsp;</strong>A&ccedil;&#305;klama: 7 cilt g&ouml;stergesi, cildinizin g&uuml;&ccedil;l&uuml; y&ouml;nlerini ve &ouml;ncelikle &ouml;zel bak&#305;m g&ouml;sterilmesi gereken sorunlar&#305; kolayca de&#287;erlendirmek ve g&ouml;rselle&#351;tirmek i&ccedil;in yapay zekam&#305;z taraf&#305;ndan analiz edilir.</p>
  Cilt durumunu analiz eden selfie - Açıklama: 7 cilt göstergesi, cildinizin güçlü yönlerini ve öncelikle özel bakım gösterilmesi gereken sorunları kolayca değerlendirmek ve görselleştirmek için yapay zekamız tarafından analiz edilir.
 • <p><strong>ihtiya&ccedil;lar&#305;n&#305;z&#305; anlamak i&ccedil;in 8 soru</strong> - A&ccedil;&#305;klama: Cildinizde nas&#305;l hissetti&#287;inizi belirlemek, al&#305;&#351;kanl&#305;klar&#305;n&#305;z&#305; de&#287;erlendirmek ve yeni bir cilt bak&#305;m rutini i&ccedil;in hedeflerinizi belirlemek &uuml;zere haz&#305;rlanm&#305;&#351; h&#305;zl&#305; ve uzman bir anket.</p>
  ihtiyaçlarınızı anlamak için 8 soru - Açıklama: Cildinizde nasıl hissettiğinizi belirlemek, alışkanlıklarınızı değerlendirmek ve yeni bir cilt bakım rutini için hedeflerinizi belirlemek üzere hazırlanmış hızlı ve uzman bir anket.
 • <p><strong>Ki&#351;iselle&#351;tirilmi&#351; bak&#305;m program&#305;n&#305;z -&nbsp;</strong>A&ccedil;&#305;klama: Daha etkili bir rutin i&ccedil;in &ouml;nerdi&#287;imiz &uuml;r&uuml;nleri ve tavsiyelerimizi bulabilirsiniz.</p>
  Kişiselleştirilmiş bakım programınız - Açıklama: Daha etkili bir rutin için önerdiğimiz ürünleri ve tavsiyelerimizi bulabilirsiniz.

Bir uzman analizi

Algoritmamız ve dermatoloji uzmanlarımız kişiselleştirilmiş destek sağlar

1344

Uzmanlarımız tarafından hazırlanan cilt bakım rutinleri

440

Gün başına gerçekleştirilen ortalama analiz sayısı

30

Tüm cilt tipleri için yıllarca süren dermatolojik araştırmalar

Herhangi bir sorunuz var mı?

Cildinizin ihtiyaçlarını anlayabilmemiz için sizden birkaç soruya yanıt vermenizi rica ediyoruz: 

 • Yaşınız,
 • Cilt tipiniz (kuru, normal, yağlı, vb.),
 • Cildinizin hassasiyeti,
 • Karşılaştığınız cilt problemleri (kırışıklık, akne, kızarıklık vb.),
 • Ne arıyorsunuz (koruma, yatıştırıcı, nemlendirici, vb.),
 • Güneşe maruz kalma seviyeniz,
 • Günlük cilt bakımı ve makyaj rutininiz,
 • Çevrenizdeki kirlilik seviyesi.

Yüzünüz için en iyi ürünleri önerebilmemiz için tüm bu faktörler çok önemlidir. Cilt analizi sırasında, yazılımımızın cilt sorunlarınızı analiz etmek için kullanacağı bir selfie (tercihen gözlüksüz ve makyajsız) de iletebilirsiniz. Bu fotoğraf sadece analiz süresince saklanır.

Çevrim içi bir analiz elbette bir doktora veya eczacıya danışmanın yerini tutamaz. Bununla birlikte, cildinizi daha iyi anlamak için etkili bir araçtır ve en uygun cilt bakım ürünlerini seçmenize yardımcı olabilir. Bir adım daha ileri gitmek istiyorsanız, kişiselleştirilmiş tavsiye için her zaman uzmanlarımızdan birinden randevu alabilirsiniz.

Hayır, analiz için selfie zorunlu değildir. Dilerseniz bu adımı atlayabilirsiniz. Anketimize vereceğiniz yanıtlar sizin için en iyi cilt bakım rutinini belirlememize yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, cildinizin durumunun kesin bir analizini yapabilmemiz ve cildinizin ihtiyaçlarını görüp anlayabilmeniz için selfie çekmenizi öneririz.

Genel bir kural olarak, Kişisel Verilerinizi yalnızca toplanma amaçlarına ulaşmak için gerekli olan süre boyunca saklarız.

Kişisel Verilerinizi yalnızca sizinle olan ilişkimizi yönetmek için gerekli olduğu sürece saklarız. Ancak, pazarlama mesajlarımızdan birini aldığınızda itiraz etmediğiniz sürece kişisel verilerinizi müşteri değilseniz aramızdaki son etkileşim tarihinden itibaren üç yıl ve bir müşteriyseniz promosyon faaliyetlerimiz aracılığıyla sizinle iletişim halinde kaldığımız sürece doğrudan pazarlama amaçlarıyla saklayacağız.

Güvenlik amacıyla toplanan IP adresleri 10 günden fazla saklanmayacaktır.

Son olarak, toplanan bağlantı günlükleri, izninize tabi olarak, Web Sitemizde kullanılan çerezler ve diğer izleyiciler kullanılarak, geçerli yasa ve yönetmeliklere uygun olarak on üç (13) ayı geçmeyecek bir süre boyunca saklanacaktır. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki “ Çerezler ” bölümüne bakınız.

Kişisel Verilerinizi, yasal yükümlülüklere uymak veya geçerli zaman aşımı süreleri kapsamında gerekli olması halinde, haklarımızı ileri sürmek için aşağıda belirtilen süreden daha uzun bir süre bir arşivde tutmamız gerekebilir. Yasal yükümlülüklerimize uymak veya zaman aşımı için bu amaçlar veya arşivleme amaçları için Kişisel Verilerinize artık ihtiyaç duyulmadığında, bunların tamamen yok edilmesini veya anonim hale getirilmesini sağlıyoruz.

Back to top