Cildinizle barışmaya ne dersiniz?
Cleanance

Cleanance

Cildinizle barışmaya ne dersiniz?

Sizi aknelerinizden kurtarmak çok ciddiye aldığımız bir görevdir. Ve Cleanance cilt bakım ürünleri, akneye meyilli tüm cilt tipleri üzerindeki 30 yıllık taahhüdümüzü kanıtlamaya devam ediyor.

Ergenlik dönemindeki gençlerde veya yetişkin kadınlarda yağlı veya akneye meyilli cildi arındırma, düzeltme, destekleme veya güzelleştirme: tek başına veya reçeteli bir tedaviyle birlikte, etkinliği ve yüksek toleransı garanti eden eksiksiz bir seri. Pes etme, Cleanance bu savaşta en iyi müttefikin!

av_cleanance_gamme_visuel mannequin 1:1 473X473

Cleanance

Sebum fazlasını, akneleri ve siyah noktaları etkili ve kalıcı bir şekilde azaltan ve dermatologlar tarafından önerilen cilt bakımı ve hijyen ürünleri serisi.

Ergenlik dönemindeki gençlerin akılları, tomurcuklanan ilişkilerden tutkulu arkadaşlıklara ve okul çalışmalarının sebep olduğu baş ağrısına kadar çok şeyle meşguldür. Eau Thermale Avène'de bir de aknelerin her şeyin üstüne eklenecek bir endişe olmaması gerektiğine inanıyoruz.

Cleanance serisi, parlaklık, cilt kusurları ile savaşmak için 7 gün sonra klinik olarak kanıtlanmış etkinliği olan uzman çözümler sunar1.

Cleanance ile cildinizin kontrolünü geri alın!

CLEANANCE

REFERANS

Cleanance Comedomed Anti-Blemishes Concentrate

 • Cilt kusurlarını ve siyah noktaları 7 gün gibi kısa bir sürede azaltır¹
 • Yeni kusurlarının ortaya çıkmasını sınırlar

Cleanance Comedomed, cilt kusurları ve siyah noktalarla savaşmanın harika bir yoludur. Diğer kusurları önleyici ürünlerden farklı olarak, yalnızca cilt kusurlarını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda yeniden ortaya çıkmalarını sınırlamak için köklerine etki eder. Sonuç? Sivilcelerin kısır döngüsü kırıldı! 
 

Güçlerini keşfedin

REFERANS

KANITLANMIŞ ETKİ

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

#1

Eczanelerde satılan ve doktorlar tarafından reçete edilen akne bakım ürünleri²

%90

Tekrarlamayı önleme etkisi³

%-45

iki ay sonra lekelerde⁴

CLEANANCE

OLMAZSA OLMAZ ÜRÜNLERDEN MUTLAKA OLMASI GEREKENLER

Temizleme jeli

 • Cildi nazikçe temizleyen yeni formül
 • Uzun vadede sebum, parlaklık ve kirleri giderir

Yüz temizleme aşaması, kusurlu ciltlerin bakımının temelidir! Cleanance Temizleyici Jel, cilde zarar vermeden arındırılmasına ve matlaştırılmasına yardımcı olur. Gözeneklerin tıkanmasına sebep olan kirleri (toz, kirlilik parçacıkları, makyaj) nazikçe ortadan kaldırır ve cilt kusuruna neden olan aşırı sebumu azaltarak cildin temiz ve canlı kalmasını sağlar.
 

Cildimi temizle

OLMAZSA OLMAZ ÜRÜNLERDEN MUTLAKA OLMASI GEREKENLER

Cleanance ürünü arıyorum

BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

Ürün yelpazemizin kalbinde

 • <h4 class="">Comedoclastin&trade;</h4><p>Sebas&ouml;z folik&uuml;llerin k&uuml;&ccedil;&uuml;k siyah noktalara d&ouml;n&uuml;&#351;&uuml;m&uuml;n&uuml; s&#305;n&#305;rlamaya yard&#305;mc&#305;d&#305;rr.</p>
  Comedoclastin™Sebasöz foliküllerin küçük siyah noktalara dönüşümünü sınırlamaya yardımcıdırr.
 • <h4 class="">Av&egrave;ne Termal Suyu</h4><p>T&uuml;m yat&#305;&#351;t&#305;r&#305;c&#305; ve rahatlat&#305;c&#305; &ouml;zelliklerini sa&#287;lar.<br> </p>
  Avène Termal SuyuTüm yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliklerini sağlar.

Dermatolojik yenilik

Bitki bazlı yeni bir komedolitik aktif bileşen: COMEDOCLASTIN™

Patentli* bir yenilik, Pierre Fabre Laboratories tarafından özel olarak geliştirilen özellikleri olan Comedoclastin™, deve dikeni tohumlarından elde edilir. 

Bu benzersiz aktif bileşen, benzersiz bir çözüm sağlar. Cilt kusurlarını azaltır ve en önemli aşama olan kusurların oluşum sürecinde köklere etki ederek yeniden ortaya çıkmalarını sınırlar. Yağ foliküllerinin mikro siyah noktalara dönüşmesinin engellenmesine yardımcı olur.

 

av_cleanance_page-gamme_2 577x529
AV_Cleanance WOMEN_gamme_visuel mannequin 473x473

Cleanance WOMEN

Yetişkin kadınların yaşamına (ve cildine) uyarlanmış temizleme etkisi.

Çoğunlukla ergenlikle ilişkilendirilen sivilceler ve kusurlar yetişkinleri de etkiler, ancak farklı bir biçimde. Bunlar çoğunlukla yüzün alt kısmında bulunan ve kaybolması biraz zaman alan iltihaplı sivilcelerdir.  

Yetişkin kadınların cildi hassas, karma veya kurudur ve özellikle günlük hayatta karşılaşılan saldırılara maruz kalır. Parlayan bölgeler, genişlemiş gözenekler ile reaksiyona girebilir ve kusurların ortaya çıkmasına veya kalıcı olmasına sebep olabilir. Bu kusurlarla başa çıkmak zordur, çünkü bunlar öz güveni sarsar ve bazen geride dejavu'nun acı tadını bırakır...

Bu nedenle laboratuvarlarımız, yetişkin kadınlara özel yeni kusur önleyici bakım rutini Cleanance Women'ı geliştirmek için uzmanlıklarını kullandı. 

 

CLEANANCE WOMEN

PARLAKLIK ARTTIRICI BAKIM

Kapatıcı serum

 • Kusurları düzeltir ve gözenekleri sıkılaştırır
 • Yumuşak, esnek bir cilt için ferah, hafif doku

Kusurlara sahip olmak, daha az kadın olduğunuz anlamına gelmez. 
Güne doğru başlamak için Kapatıcı Serumu uygulayın. Gerçek bir konsantre olan bu kapatıcı ve sıkılaştırıcı bakım, kullanım keyfinden taviz vermeden pürüzsüz ve ışıltılı bir cildin yeniden kazanılmasına yardımcı olur. P-Refinyl™ ve glikolik asit sayesinde bu bakım gözenekleri anında sıkılaştırır ve cilt dokusunu güzelleştirir. 
 

Bunu rutinime ekle

PARLAKLIK ARTTIRICI BAKIM

CLEANANCE WOMEN

YÜKSEK PERFORMANSLI BAKIM

Pürüzsüzleştirici Gece Kremi

 • İzleri ve kusurları azaltır ve cilt dokusunu pürüzsüzleştirir
 • Nemlenmiş bir cilt için yağlı olmayan "koza" dokusu

Daha da huzurlu uyumak için, Akşam rutininizin bir parçası olarak Pürüzsüzleştirici Gece Kremini kullanın ve formülün gece boyunca çalışmasına izin verin. Bu bakım, cildin rahatlamasını ve beslenmesini sağlarken kusurlarınız üzerinde zorlayıcı olacaktır. 30 yılı aşkın bir süredir tanınan dermatolojik aktif bir bileşen olan Retinaldehit ile zenginleştirilmiş, daha eşit ve güzel bir cilt için lekelerin ve koyu renkli izlerin azaltılmasına yardımcı olur. 
 

Bu bakımı al

YÜKSEK PERFORMANSLI BAKIM

CLEANANCE WOMEN

KUSURSUZLAŞTIRICI BAKIM

Gündüz Bakımı

 • Kusurları düzeltir ve cilt tonunu eşitler
 • Mat bitişli hafif ve rahat doku 

24 saat nemlendirme sağlarken kusurlarınızı düzeltmek için bu gündüz kremi her gün en iyi arkadaşınız olacak. Sunsitive Protection SPF 30 filtre sistemi sayesinde cildiniz güneşin zararlı etkilerinden ve lekelenme riskinden korunur. Hafif renklidir, cilt tonunu doğal olarak eşitler ve anında "bulanıklaştırma" etkisi için kusurları ustaca kamufle eder.
 

Daha fazlasını bul

KUSURSUZLAŞTIRICI BAKIM
av_cleanance_page-gamme_3 472x472

Cleanance HYDRA

Akne karşıtı uygulamalardan dolayı kuruyan cilde rahatlığını geri kazandırmak için dengeleyici hijyen ve bakım ürünleri serisi.

Ciddi akne karşıtı uygulamaları fazla sebumu kurutur ve böylece aknelerden kurtulurlar. Ancak bazen yüzdeki cildi kurutma gibi yan etkileri de vardır. Bu kuruluk çok rahatsız edicidir ve tedavi süresi boyunca devam edebilir veya hatta yoğunlaşarak hastaların uygulamayı çok erken bırakmasına neden olabilir.

Beklentilerini daha iyi karşılamak ve tedavileri boyunca daha iyi konfor sağlamak için Eau Thermale Avène, Cleanance HYDRA'yı geliştirdi: Kurutucu uygulamalarla hassaslaşan cildi yatıştırmak ve onarmak için özel olarak formüle edilmiş bakım ürünleri.

 

CLEANANCE HYDRA

YATIŞTIRICI BAKIM

Yatıştırıcı krem

 • Daha rahat bir cilt için cilt kuruluğunu azaltır
 • Yağsız, kremsi doku

Cleanance HYDRA ve epidermis üzerindeki üçlü etkisi sayesinde cildinize rahatlığı geri kazandırabilirsiniz. Bu bakım hidrolipidik tabakayı yeniden yapılandırır, yıpranmış ve kurumuş cildi yatıştırır ve kızarıklığı azaltır, böylece dermatoloğunuz tarafından verilen uygulamayı gönül rahatlığıyla devam edebilirsiniz.

 

Cildimi günlük olarak nemlendir

YATIŞTIRICI BAKIM

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR

Akne karşıtı uygulama olarak izotretinoin kullanıyorum ve cildim özellikle kuruyor, bu yüzden Cleanance Mat'ı bir kenara koydum ve Cleanance HYDRA'yı tercih ettim. Bu krem cildi iyi nemlendiriyor ve epidermise derinlemesine nüfuz ederek yağlı olmayan bir his bırakıyor. Akne karşıtı uygulama gören kişilere sabah ve akşam tavsiye ederim!

Victoria, 26 yaşında03/05/2019

CLEANANCE HYDRA

HASSAS TEMİZLEME

Yatıştırıcı Temizleyici Krem

 • Nazikçe temizler
 • Rahatsızlık hissini yatıştırır.

Temizlemek, ancakkurutmadan : Akne eğilimli cildiniz, akne önleyici bir uygulamayla zaten hassaslaşmışsa, işte bu bir zorluktur. Cleanance HYDRA Yatıştırıcı Temizleyici Krem, kurutucu ve yıpratıcı uygulamalardan geçen cildi nazikçe temizler, yatıştırır ve derinlemesine besler. 
 

Kirleri YOK ET.

HASSAS TEMİZLEME

Ergenlik dönemindeki gençler, genç yetişkinler, gençlerin ebeveynleri: aknelere karşı mücadelede yalnız değilsiniz. Yaşınız ne olursa olsun, akneler bir endişe kaynağı olmamalıdır. Avène Dermatological Laboratories her zamankinden daha fazla yanınızda. 

Marka imzamız olan “yatıştırıcı bir hediye”, Laboratuvarımıza tüm araştırmalarında ve sürekli yenilik arayışında rehberlik eden mantradır. Böylece, aknenin tüm aşamalarına eksiksiz ve spesifik bir şekilde yanıt veren, kusurlu yağlı ciltler için tek dermokozmetik ürün yelpazesi olan ürün bakım serimizi geliştirebildik. 

Ve ortaya çıkabilecek psikolojik etkilerin tamamen farkında olduğumuz için, gözle görülmeyen yaraları da iyileştirmek için buradayız.

Daha büyük bir gönül rahatlığıyla yaşamanıza yardımcı olmak için, her yaşa uygun her şeyi değiştirebilecek bazı günlük ipuçları burada!

İpucu #1 

Cildiniz için doğru ürünleri bulduktan sonra en önemli şey bunları günlük olarak uygulamaktır. Düzenli uygulama, etki ile eş anlamlıdır! Bakımınızı her gün cildinizi temizledikten sonra uygulayınız. Etkililik aynı zamanda basitlik demektir! Çok fazla ürün kullanmayın. Rutininizi basit tutun ve sonuçlar daha da iyi olacaktır. 

 

av_cleanance_page-gamme_4 16:9 473 × 284
av_cleanance_page-gamme_6 473x284

İpucu #2

Komedojenik olmayan makyaj yaptığınız ve HER GECE makyajınızı çıkardığınız sürece, akneleriniz olduğunda makyaj yapabilirsiniz! Küçük bir makyajın birçok avantajı vardır: ilk olarak, daha fazla gönül rahatlığı için kusurlarınızı gizleme fırsatına sahipsiniz. İkincisi, makyaj yaptığınızda, aknelerinizi kurcalama olasılığınız çok daha düşüktür! 

 

İpucu #3

Sır yok. Kendiniz hakkında daha iyi hissetmek için, içinizin rahat olması önemlidir. Bu durumda, spor en iyi arkadaşınız olabilir!   Spor yapmak sağlığınızı iyileştirir, daha iyi uyumanıza yardımcı olur, toksinleri daha kolay atmanıza yardımcı olur ve stresi azaltır. Tüm bu iyi şeyler daha iyi bir cilt kalitesi elde edilmesine katkıda bulunur!

 

av_cleanance_page-gamme_5 473x266

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

Bu, özellikle hormonal genç sivilce durumunda bazen doğrudur. Öte yandan, sivilcenin yetişkinliğe kadar devam etmesi mümkündür. Bu durumdan, esas olarak kadınlar etkilenir. Hormonal değişiklikler (örn. hamilelik), sivilce oluşumunu tetikler ve bunların yanı sıra UV radyasyonu, toz ve hava kirliliği de sivilceyi etkileyebilir. Hızlı tepki vermek ve iyi bir tavsiye almak için bir sağlık uzmanına danışmaktan çekinmemek önemlidir.

Sivilce izleri söz konusu olduğunda, bazen önlememeye çalışmak iyileştirmeye çalışmaktan daha iyi olabilir: bu izlerden kurtulmak lazer tedavileri, kimyasal peelingler, mikrodermabrazyon içeren uzun ve maliyetli bir süreçtir... Bu nedenle en iyi seçenek, iyi uyarlanmış ve etkili bir cilt kusurlarını önleyici rutine sahip olmaktır. Ne kadar az sivilce varsa o kadar az iz kalır!
Neyse ki, Cleanance WOMEN Smoothing Night Cream gibi cilt kusurlarını, izlerini ve koyu lekelerin hiperpigmentasyonunu azaltmaya yardımcı cilt bakım ürünleri var.

Maske takmak cildi boğabilir ve bu da onu sivilcelere karşı daha duyarlı hale getirebilir.
Bizim tavsiyemiz: Hijyen hem sabah hem de akşam önemlidir. Cildin nemini güçlendirin, ancak kusurları azaltıp yeniden ortaya çıkmalarını sınırlayan yağlı veya sivilceye eğilimli ciltler için uygun olan nemlendirici ürünlerle. Ve her gün temiz bir maske taktığınızdan emin olun, çünkü daha tahriş edici ve komedojenik hale getirecek kozmetik ve kremlerle sivilceye eğilim artabilir.

151 kişi üzerinde dermatolojik kontrol altında tolerans ve etkinlik çalışması, 56 gün boyunca günde iki kez Cleanance Comedomed kullanımı. 2Comedomed 30 ml – #1 eczanelerde anti-seboreik pazarında bir numara. IQVIA Pharmatrend PharmaOne – Market 83A Fransa'daki eczanelerde anti seboreik ürünler – Ekim 2019 – değer olarak. Comedomed 30 ml – #1 eczanelerde, doktorlar tarafından önerilen anti-seboreik pazar içerisinde bir numara. IQVIA-Xponent PharmaOne – Fransa'da, eczaneler – Ay: Kasım 2019 - değer olarak - pazar kapsamında: Seboreik önleyici ürünler (Sınıf 83A). 3Uluslararası klinik gözlemleme çalışması, hastaların %90'ında T6 ayda akne nüksü olmayan (oral veya lokal bir ilaç uygulanmasını gerektiren GEA≥3 protokolündeki nüks tanımına göre), 48 kişi, 6 ay boyunca, günde 2 kere Cleanance Comedomed uygulaması. 4Hafif ve orta dereceli cilt kusuru olan 36 kişi. 56 gün boyunca karşılaştırmalı klinik çalışma (günde iki kez uygulanan grup N=18), kontrol grubu (N=18).

Patent tescilli

Back to top