Tüm hassas, reaktif, toleranssız veya alerjiye meyilli cilt tipleri için optimum tolerans sunan dermatolojik bakımlar.

Tolérance

Tüm hassas, reaktif, toleranssız veya alerjiye meyilli cilt tipleri için optimum tolerans sunan dermatolojik bakımlar.

Reaktif cildin günlük yaşamı beklenmedik olaylar tarafından yönetilir: her şeye, hatta en beklenmedik şeylere bile tepki verir. Birçok cilt hassasiyeti türü vardır: aşırı duyarlılığın büyük bir kısıtlama olarak deneyimlendiği şiddetli toleranssızlık vakaları. Bu hassasiyet durumu, basitçe daha fazla nem, rahatlık ve güvenlilik için cilde özen gösterilmesi anlamına gelir

Neyse ki, cildinize iyi bakmanın ve bir tür iç huzuru yeniden kazanmanın çözümleri var!

av_tolerance_natsuko_295-2-1x1

TOLÉRANCE HYDRA-10

Cildiniz, uzun süreli nemlendirme için neye ihtiyacı olduğunu bilir. Uzmanlarımız TOLERANCE HYDRA-10'u geliştirmek için cildin bileşimini kopyaladı. %100 doğal kaynaklı biyomimetik nemlendirici, cildinizi yenilemek için hyaluronik asit ve Avène termal suyu bakımından zengindir.

Cildinizde nem eksikliği mi var? TOLERANCE HYDRA-10 nemlendirici serisi sizin için geliştirildi!  

biyomimetik formülümüz, cildi taklit etmek için cildinizde zaten mevcut olan %100 doğal kaynaklı sadece 10 bileşenden oluşur. 
TOLERANCE HYDRA-10 cildinizle mükemmel bir uyum içindedir, mikrobiyomunuzu korur ve 48 saat yoğun nemlendirme sağlar.

Temel doğal bileşeni: hyaluronik asit. Ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilen bu ürün yoğun bir nemlendiricidir.

 

TOLÉRANCE HYDRA-10

REFERANS

TOLERANCE HYDRA-10 Krem

Kuru ve çok kuru hassas ciltlerin uzun süreli nemlendirilmesi için idealdir

  • Cildi 48 saat boyunca yoğun şekilde nemlendirir
  • Mikrobiyomu korur
  • %100 doğal kökenli
  • %0 koruyucu madde

Cildimi nemlendir

REFERANS
CİLDİNİZİN BEKLEDİĞİ NEMLENDİRME

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

48 Saatyoğun nemlendirme
%100doğal kökenli bileşenler
%0Sterile Cosmetics® koruyucu

Biomimetik kremin faydalarını biliyor musunuz?

Cilt kendisi için neyin iyi olduğunu bilir - doğal bariyeri sayesinde kendini nasıl koruyacağını ve nemli kalmak için neye ihtiyacı olduğunu bilir. Doğal olarak, mükemmel nemlendiricileri geliştirmek için en iyi ilham kaynağıdır.

Doğrudan cildin bileşiminden ilham alan TOLERANCE HYDRA-10 mikrobiyomu korur ve cildiniz tarafından yüksek oranda tolere edilir.

av_tolerance_natsuko_199-1x1 475x475

av_tolerance hydra-10_logo cosmetique sterile_2022

STERILE COSMETICS®

Etkililik ve güvenlilik garantisi

Hassas cildin yüksek güvenlilik ihtiyacını karşılamak için Pierre Fabre Laboratories, benzersiz bir yöntem geliştirerek dermokozmetikte devrim yarattı: Sterile Cosmetics®. Bu teknolojik başarı sayesinde ürün içerisinde koruyucular bulunmamaktadır. Minimum içerikli bir bileşim, üretim süreci boyunca ürünlerin sterilizasyonu ve mükemmel şekilde hava geçirmez şekilde kapatılmış ambalaj, ürünlerimizin saflığını, güvenliğini ve etkinliğini sağlamaktadır.

Tolerance HYDRA-10 ve Tolerance CONTROL serileri bu teknolojik başarıdan faydalanmaktadır ve hassas cildin tam da ihtiyaç duyduğu en yüksek güvenlik ve tolerans seviyesini sağlamaktadır!

KEŞFET

BENZERSİZ BİR AKTİFBİLEŞİMİ

Ürün yelpazemizin kalbinde

Hyalüronik asit

Hyalüronik asit

Ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilir.

Avène Termal Su

AV_EAU-THERMALE_Representation-Eau_png 500x500

Tüm rahatlatıcı, yatıştırıcı ve ferahalatıcı özelliklerini sağlar.

Daha fazlasını gör
av_tolerance_control_visuel_mannequins_2021

Tolérance CONTROL

Dermatolojik cilt bakım serisi, aşırı duyarlı, toleranssız ve alerjiye eğilimli cilt tiplerinin cilt reaktivitesini kontrol etmek için.

Bazı kadınların cildi aşırı hassastır: her şeye tepki verir... her zaman! Bu öngörülemeyen cilt reaksiyonları günlük yaşamda gerçek bir kısıtlamadır.

Batma, kızarıklık, gerginlik: bunlar normalde cildin tepki vermemesi gereken uyaranların neden olduğu cilt rahatsızlığı belirtileridir. Bu, aşırı cilt duyarlılığı olarak bilinen durumdur. Peki olmaması gereken bu reaksiyonları nasıl öngörebiliriz? 

Laboratoires Dermatologiques Avène, cildi anında sakinleştirirken uzun vadede hassasiyetini azaltmak için son derece yenilikçi cilt bakım ürününden oluşan Tolérance CONTROL serisini geliştirdi.

Tepkilerinize cildinizin karar vermesine izin vermeyi bırakmaya hazır mısınız?

 

TOLÉRANCE CONTROL

EN HASSAS CİLTLER İÇİN EN ÖZENLİ TEMİZLİK

Jel Temizleyici Losyon

  • Durulamaya gerek kalmadan makyajı tek adımda temizler ve çıkarır.
  • Cildi kurutmaz, kokusuzdur
  • % 99 doğal

Çok yumuşak dokusu ile bu losyon cilt üzerinde erir. Yüksek oranda Avène Termal Su içeren bu ürün, nazikçe temizler ve cilt bariyerini korur, gerginlik hissini önler.

 

Cildimi temizle

EN HASSAS CİLTLER İÇİN EN ÖZENLİ TEMİZLİK

TOLÉRANCE CONTROL

REFERANS

Yatıştırıcı, Yeniden Yapılandırıcı Krem

  • Uzun vadede cilt hassasiyetini yatıştırmaya ve azaltmaya yardımcı olur
  • Cilt bariyerini yoğun şekilde nemlendirir ve onarımı destekler
  • % 98 doğal

Cildiniz aşırı hassas mı? Her fırsatta tepki veriyor mu?
Tolérance CONTROL Kremi, batma, gerginlik ve sıcak basmalarını anında yatıştırmaya yardımcıdır. Alerjiye eğilimli cilt üzerinde test edilen yüksek toleranslı formül, koku ve koruyucu içermemektedir. Öngörülemeyen cilt reaksiyonlarını kontrol etmek için mükemmel bir günlük müttefik!

 

Cildimi rahatlat

REFERANS
KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ETKİNLİK

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

30 saniye¹Cildi yatıştırmak için gereken süre
-% 90²batma
-% 70²cilt hassasiyeti

Dermatolojik bir yenilik

Aşırı hassas ciltler için kişiye özel aktif bileşen: D-SENSINOSE™

Laboratoires Dermatologiques Avène, Avène Termal Su’yunun eşsiz mikrobiyotasından (biyolojik miras) elde edilen üçüncü nesil biyoteknolojik aktif bileşen geliştirerek yeni bir bilimsel adım attı: D-Sensinose™.

Cildin aşırı duyarlılığını kontrol etmek için doğrudan ciltte etki edebilen ultra sakinleştirici postbiyotik aktif bileşen.

 

av_tolerance control_social_7_post_3282770138801_hd 472x472

Yeni "akıllı" formül

 

Skin Affinity formüllerimiz, epidermisin kalbindeki etkisini desteklemek için cildin doğal yapısını mükemmel bir şekilde taklit eder. Her bileşen, doğru dozda ve doğru yerde hedefli bir şekilde etki eder. Bu "yeni nesil" formüller, yoğun nemlendirme ve cilt bariyerinin uzun süreli onarımını sağlar.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

Cilt tipinize uyarlanmış ve ciltte doğal olarak bulunan bileşenlerden oluşan bir ürün seçmek, etkili ve doğal nemlendirme sağlamanın en kesin yoludur. Örneğin, ciltte doğal olarak bulunan aktif bir bileşen olan hyaluronik asit, ağırlığının 1000 katına kadar su tutarak cildin nemlendirilmesinde önemli bir rol oynar. Bu nedenle cildin doğal olarak nemlendirilmesini sağlamak için öncelik verilmesi gereken bir bileşendir.

Uzun süreli ve yoğun bir nemlendirme için cilt tipinize göre uyarlanmış ürünler kullanın. Nemlendirici bir rutin uygulayın: nemlendirme işlemini zaman içine yayarak cildinizi düzenli olarak temizleyin, peeling yapın, nemlendirin ve besleyin.
Ayrıca vücudunuzu da nemlendirmenizi tavsiye ederiz. Günde 1,5 litre su içerek ve çok yağlı, tatlı veya tuzlu yiyeceklerden kaçınarak, sürekli olarak sağlıklı ve nemli bir cilde sahip olma şansınızı artırırsınız.

Aşırı duyarlı cilt, batma, gerginlik veya sıcak basması gibi tekrarlayan hoş olmayan hislerle kendini gösterir. Hatta bazı insanlar cildinin "acıdığını" bile söyler. Çıplak gözle görülmese de, bu hisler günlük hayatı zorlaştırabilir.
Cildiniz nedenini bilmeden rahatsızlık hissi veriyorsa, duştan çıktığınızda kolayca kızarıyorsa veya sıcaklık değiştiğinde gergin hissediyorsanız, muhtemelen aşırı hassas bir cildiniz var demektir.

Doğru kozmetik ürünlerle cildinizin bakımını günlük olarak gerçekleştirmeniz önemlidir. Potansiyel olarak tahriş edici veya alerjenik maddeler içermeyen ve tercihen koku veya koruyucu içermeyen hassas, yüksek toleranslı ürünler seçtiğinizden emin olun.
Temizleme ve makyaj temizleme için, musluk suyun bazen sert olabilen kurutma etkisinden kaçınmak için durulama gerektirmeyen formüller kullanmak daha iyidir. Makyaj pamuklarının neden olduğu sürtünmeyi önlemek için doğrudan parmak uçlarınızla uygulanabilecek dokuları seçmenizi de tavsiye ederiz.

Bildiğimiz gibi bazı cilt tipleri hiçbir şeye tolerans gösteremez. Sterile Cosmetics® teknolojisi sayesinde her türlü koruyucuyu formüllerimizden çıkarıyoruz.
Tüm Tolérance ürünlerimiz böylece koruyucu ve koku olmadan formüle edilir, steril bir ortamda hazırlanır. Korunmalarını sağlayan ve ürün açıldıktan sonra oluşabilecek kontaminasyon riskine karşı, mükemmel şekilde sızdırmaz olarak tasarlanmış ambalajlar içerisinde sunulurlar. Sadece en hassas ciltler tarafından optimum toleransı garanti etmek için titizlikle seçilmiş, etkinlikleri için gerekli bileşenleri içerirler.

1 Kullanıcı memnuniyeti, 25 kişi, 3 ay, günde 2 uygulama. 2 Hassas ölçek: cilt hassasiyetinin klinik ve fonksiyonel belirtilerinin değerlendirilmesi, 25 kişi. Tolérance Control Kreminin uygulamasından hemen sonra gözlemlenen sonuçlar. 3 HI kinetiği, 26 kişi

* cilt kuruluğuna bağlı. 

Back to top