Cleanance Comedomed L. Emulsion

Kalıntı işaretleri azaltır - Kusurları kurutur

Bölgesel olarak beliren cilt kusurlarına ve siyah noktalara karşı bakım kremi.

Bölgesel ve hızlı etki.

Kurutucu etki, bölgesel cilt kusurlarına bakım.

Tüp

Kullanabilir Gençler - Yetişkinler

Cilt Tipi Akneye eğilimli cilt

İhtiyaçlar Cilt kusuru karşıtı

Fransa'da üretildi

Uygulama

Kullanım sıklığı

Günde 2-3 kez

Günde 2 veya 3** defa ince bir katman halinde sürdükten sonra tamamen kaybolana kadar sivilce üzerine uygulayın.

**Etkinlik, günde 3 uygulamadan sonra değerlendirildi.

İçerik İçerik

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ISODODECANE. GLYCOLIC ACID. ISOPROPYL ALCOHOL. PEG-6. GLYCERIN. WATER (AQUA). HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. SODIUM HYDROXIDE. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. POLYMETHYL METHACRYLATE. ARACHIDYL ALCOHOL. ARACHIDYL GLUCOSIDE. BEHENYL ALCOHOL. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). POLYSORBATE 60. RED 33 (CI 17200). RETINAL. SILYBUM MARIANUM FRUIT EXTRACT. SORBITAN ISOSTEARATE. TOCOPHEROL

Tüketiciye, satın almadan önce ürünün bileşimini sistematik olarak kontrol etmesi tavsiye edilir.

Comedoclastin™

Comedoclastin™

Pierre Fabre Research'ten patentli özelliklere sahip bitki bazlı aktif bileşen. Süt devedikeni özü, epitel hücrelerine etki ederek mikrokomedon oluşumunu azaltır ve yeni sivilcelerin oluşmasını engeller.

Retinaldehit

Retinaldehit

Retinoik asidin doğrudan öncüsü, önde gelen dermatolojik aktif bileşen. Hiperpigmentasyonu azaltarak ve kolajen ve elastin üretimini teşvik ederek kalıntı izlerinin görünümünü ve yoğunluğunu azaltır.

Sonuçlar

• Uygulamanın ilk gününden itibaren cilt kusurlarını azaltmaya yardımcı.¹
• 2 günden sonra, ürünü kullanan katılımcılarda %56, ürünü kullanmayan gruptaki katılımcılarda ise %19 oranında bir iyileşme gözlemledi.²
• Katılımcıların %87'si ürünün, kalan cilt kusurlarının görünümünü sınırlamada etkili olduğunu düşündü.³

¹40 katılımcı, günde 3 kez, 1 günlük kullanımı sonrasında cilt kusuru görünümündeki ve kızarıklığındaki klinik skorlamasında azalma.
²Aknenin genel gelişimi hakkında 2 günlük uygulamadan sonra katılımcıların cildinin iyileşme yüzdesi. 18 katılımcı üzerinde yürütülen klinik çalışma (18-31 yaş arası). Yüzün bir yarısına günde 3 uygulama yapılmıştır.
³14 gün sonra öz değerlendirme yapılmıştır. 40 katılımcı ile Cleanance Comedomed Emulsion L. günde 3 kez kullanımı sonucunda.

Kaynakları görüntüle Kaynakları gizle
Back to top