Fluid SPF 50+

korur

Normal/karma ciltler için uygun çok yüksek UVA/UVB ve mavi ışığa karşı güneş koruyucu. Optimum koruma ve çevreye duyarlı yeni patentli güneş filtresi.

Normal/karma ciltler için uygun çok yüksek güneş koruması. Optimum koruma ve çevreye duyarlı yeni patentli güneş filtresi.

Foto koruma*
Yapışkan his bırakmaz
Suya dayanıklı güneş koruyucu
Çevreye karşı duyarlı**
Komedojenik değildir

Tüp

Kullanabilir Yetişkinler

Phototype Tüm fototipler

Cilt Tipi Normal cilt - Karma cilt - Hassas cilt

Fransa'da üretildi

Uygulama

Kullanım sıklığı

Yeterli miktarda uygulanır

Güneşe maruz kalmadan önce 1 parmak kadar yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Güneş kreminizi 2 saat sonrasında yenilemeyi unutmayın.

İçerik İçerik

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). C12-15 ALKYL BENZOATE. DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE. ETHYLHEXYL TRIAZONE. ORYZA SATIVA (RICE) STARCH (ORYZA SATIVA STARCH). PHENYLENE BIS-DIPHENYLTRIAZINE. WATER (AQUA). GLYCERIN. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. POTASSIUM CETYL PHOSPHATE. GLYCERYL STEARATE. STEARYL ALCOHOL. TAPIOCA STARCH. VP/EICOSENE COPOLYMER. BENZOIC ACID. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CAPRYLYL GLYCOL. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL BEHENATE. GLYCERYL DIBEHENATE. PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER. RED 33 (CI 17200). TOCOPHERYL GLUCOSIDE. TRIBEHENIN. XANTHAN GUM

Tüketiciye, satın almadan önce ürünün bileşimini sistematik olarak kontrol etmesi tavsiye edilir.

TriAsorB™

TriAsorB™

Cilde ultra geniş spektrumlu UVB, UVA ve 450 nanometreye kadar mavi ışık koruması sağlayan patentli Pierre Fabre güneş filtresi.*

*Pierre Fabre Global Klinik Veriler

Sonuçlar

• 3 saniyede penetrasyon*
• %91 transparan bitiş**
• %84 için hafif doku**

*Duyusal profil, 15 eğitimli katılımcı, tek uygulama
**Katılımcıların % olarak memnuniyetleri, 74 kişi, 14 gün uygulama.

Kaynakları görüntüle Kaynakları gizle
Back to top