Tinted Cleanance SPF50+

Cilt tonunu eşitler - korur

Yağlı veya akneye eğilimli ciltler için uygun UVA/UVB ve mavi ışığa karşı çok yüksek renkli güneş koruması.

Yağlı veya akneye eğilimli ciltler için uygun UVA/UVB ve mavi ışığa karşı çok yüksek renkli güneş koruması. Optimum koruma ve çevreye duyarlı yeni patentli güneş filtresi.

Yeni güneş kremi, UV ışınlarına ve 450 nm'ye kadar mavi ışığa karşı çok güçlü koruma sağlayan yeni ultra geniş spektrumlu güneş filtresi TriAsorB ™ içerir.*
Bu yenilik, güneş ışınlarının neden olduğu hücre hasarında %89'luk bir azalma sağlar **. Böylece güneş hasarına ve gözle görünür cilt hasarına karşı etkin mücadeleye katkıda bulunur.
Son derece güvenli bir filtreleme sistemi, ayrıca deniz biyoçeşitliliğine daha fazla saygı gösterilmesine yardımcı olur. Deneysel koşullar altında yapılan çok sayıda test, deniz biyoçeşitliliğinin üç ana türü için zararlı olmadığını kanıtlamıştır: mercan, fitoplankton ve zooplankton***.
Eko tasarımlı yeni şişesi daha hafif plastik, geri dönüştürülebilir ve %64 geri dönüştürülmüş plastik içerir (kapak hariç) ve bu nedenle Pierre Fabre Dermo-Kozmetik'in etik yaklaşımıyla tamamen uyumludur.

*TriAsorBTM Pierre Fabre Laboratuvarları tarafından geliştirilen Pierre Fabre’nin ilk organik filtresi. Phenylene Bis-Diphenyltriazine (TriAsorB), a new sunfilter protecting the skin against both UVB + UVA and blue light radiations. D. Bacqueville, C. Jacques-Jamin, H. Dromigny, F. Boyer, Y. Brunel, P. J. Ferret, D. Redoulès, T. Douki, S. Bessou-Touya & H. Duplan. Photochemical & Photobiological Sciences volume 20, pages1475–1486 (2021).
** Observatoire Océanologique de Banyuls-sur-Mer tarafından gerçekleştirilen testler

Tüp

Kullanabilir Yetişkinler

Phototype Tüm fototipler

Cilt Tipi Yağlı cilt - Cilt kusurlarına sahip cilt - Hassas cilt

Fransa'da üretildi

Çevresel etki

GMPF_GREEN-IMPACT-INDEX_Formule_Logo

Formül

Doğada çözünebilen formül*

GMPF_GREEN-IMPACT-INDEX_Emballage_Logo

Paketleme

Ambalaj, en az %14 oranında geri dönüştürülmüş malzeme içermektedir

GMPF_GREEN-IMPACT-INDEX_Fabrication_logo

Üretim

Döngüsel ekonomiden bir veya daha fazla ham madde ile formüle edilmiştir
Çevre sertifikalı bir tesiste üretilmiş ve paketlenmiştir****
**** ISO 14001 ve/veya 50001'e uygundur

Toplumsal etki

GMPF_GREEN-IMPACT-INDEX_RSE_Logo

Yüksek sosyal standartlara sahip bir fabrikada üretilen ve paketlenen ürün
Avene, AFNOR Sertifikaları'nın CSR ve Responsibility Europe etiketleri açısından en yüksek seviyesi olan Exemplary sertifikasına sahip Pierre Fabre grubunun bir markasıdır ve böylece sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunma konusundaki ... uzun süredir devam eden taahhüdünü pekiştirmektedir.
Hayvansal ham madde içermez

Uygulama

Kullanım sıklığı

Yeterli miktarda uygulanır

Güneşe maruz kalmadan önce 1 parmak kadar yüz ve boyun bölgesine uygulayın.

İçerik İçerik

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). C12-15 ALKYL BENZOATE. DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE. ETHYLHEXYL TRIAZONE. PHENYLENE BIS-DIPHENYLTRIAZINE. WATER (AQUA). GLYCERIN. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). POTASSIUM CETYL PHOSPHATE. ORYZA SATIVA (RICE) STARCH (ORYZA SATIVA STARCH). ISONONYL ISONONANOATE. GLYCERYL LAURATE. GLYCERYL STEARATE. STEARYL ALCOHOL. TAPIOCA STARCH. VP/EICOSENE COPOLYMER. ALUMINA. BENZOIC ACID. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CAPRYLYL GLYCOL. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL BEHENATE. GLYCERYL DIBEHENATE. IRON OXIDES (CI 77492) (CI 77491) (CI 77499). ISOPROPYL MYRISTATE. ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE. POLYHYDROXYSTEARIC ACID. PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER. PROPYLENE CARBONATE. STEARALKONIUM HECTORITE. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. TRIBEHENIN. XANTHAN GUM. ZINC GLUCONATE

Tüketiciye, satın almadan önce ürünün bileşimini sistematik olarak kontrol etmesi tavsiye edilir.

TriAsorB™

TriAsorB™

Cilde ultra geniş spektrumlu UVB, UVA ve 450 nanometreye kadar mavi ışık koruması sağlayan patentli Pierre Fabre güneş filtresi.*

*Pierre Fabre Global Klinik Veriler

Monolaurin

Monolaurin

Parlaklığı azalmış, matlaştırılmış cilt için aşırı sebum üretimini azaltan sebum düzenleyici aktif bileşen.

Sonuçlar

• Yağlı veya akneye eğilimli cildi olan kişilerin %88'inde bir gelişme kaydedildi*
• Cilt kusurlarında %36 azalma**
• Kişilerin %95'inde cilt tonu eşitleyici etki*


*% memnuniyet, 42 kişi, 28 günlük uygulama, günde en az 2 kez uygulama
**Klinik puanlama, 28 kişi, 28 günlük uygulama, günde en az 2 kez uygulama

Kaynakları görüntüle Kaynakları gizle
Back to top