Yaşlanma karşıtı bakım

Sıkılık kaybı ve derin çizgilerim için bakım ritüeli

Zamanın izlerine karşı savaşan cilt bakım ürünlerimiz ile cilt sıkılığını yeniden kazanın. Derin kırışıklıklar, sıkılık ve ışıltı kaybı ile savaşın.
Sıkılık kaybı ve derin çizgilerim için bakım ritüeli
Zamanın izlerine karşı savaşan cilt bakım ürünlerimiz ile cilt sıkılığını yeniden kazanın. Derin kırışıklıklar, sıkılık ve ışıltı kaybı ile savaşın.

Bakım programın

 • 1
  Lait Démaquillant Douceur - Cilt Temizleme Sütü
  MAKYAJ VE CİLT TEMİZLEME

  SABAH VE AKŞAM:  Makyajınızı temizlemeyi unutmayın! Cildinizin ışıltısını, sağlığını ve dengesini korumak için makyaj yapın ya da yapmayın cilt temizliği cilt bakım rütininizin ilk adımı olmalı. LAIT DEMAQUILLANT DOUCEUR ile cildinizi temizleyin. Makyaj pamuğu yardımı ile yüzünüzdeki safsızlıklardan kurtulun! (boynunuzu unutmayın).

  İpucu: Daha nazik bir his için, ürünü parmak uçları ile masaj yaparak uygulayın.
  Bu bakımı keşfet
 • 2
  Lotion Douceur - Yatıştırıcı Tonik
  MAKYAJ KALINTILARINDAN ARININ

  Makyajınızı mükemmel şekilde arındırmak için; LOTION DOUCEUR kullanın. Kullanmadan önce fazların karışması için şişeyi çalkalayın.
  Bu bakımı keşfet
 • 3
  PhysioLift Emulsion -Elastikiyet Kaybı için Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi
  NEMLENDİRME

  SABAH: Kuru bir cildiniz varsa PHYSIOLIFT JOUR CREME  tercih ederek yüz ve boyun bölgenize derin çizgileri azaltmak ve cilt sıkılığını yeniden kazanmak için uygulayın. Eğer normal-karma bir cildiniz varsa PHYSIOLIFT JOUR EMULSION kullanmanızı tavsiye ederiz.
  Bu bakımı keşfet
 • 4
  PhysioLift NUIT - Elastikiyet Kaybı için Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi
  YENİDEN YAPILANMA

  Amaç: uyanınca daha aydınlık bir cilde sahip olmak! Uykunuzda cildinizi sıkılaştırın, çizgilerinizi giderin ve cildinizi tazeleyin. Bunun için PHYSIOLIFT NUIT BAUME ürününü yüz ve boyun bölgenize uygulayın.

  Biliyor musun? Cildiniz en çok geceleri yenilenir, bu nedenle cilt yaşlanması ile savaşmak için geceleri çizgi karşıtı bakım ürünlerini kullanmak önemlidir.
  Bu bakımı keşfet
 • 5
  PhysioLift YEUX - Elastikiyet Kaybı için Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi
  GÖZ ÇEVRESİ PÜRÜZSÜZLEŞTİRME

  Yaşlanma belirtilerinin öncelikle görüldüğü kırılgan bölgeleri unutmayın: göz çevresi kırışıklıkların, koyu renk halkaların ve şişliklerin oluşumuna müsait bir bölgedir. Az bir miktar PHYSIOLIFT YEUX ürününü alıp parmak uçlarınız ile özellikle kazayağı bölgesinde yoğunlaşarak göz çevrenize tampon hareketlerle uygulayın.  Çizgilerinizin görünümü azalacak, göz çevreniz daha sıkı hale gelecek.

  İpucu: Şişliklerde drenaj etkisi için gözünüzün iç köşesinden başlayarak kaz ayağı na doğru hafif basınç uygulayabilirsiniz.
  Bu bakımı keşfet
 • 6
  FILLER

  Optimum sonuç için, PHYSIOLIFT PRECISION çizgi dolgusunu akşamalrı çizgileriniz boyunca uygulayn ve parmak uçlarınız ile hafifçe masaj yapın. Tek bir klik ile bu ürün derin çizgileri doldurmaya yardımcı olur. 
  Bu bakımı keşfet
Email ile gönder

Arama sürüyor

Login required

You must log into your Avène account to save this information.


Login or create an account

You can't post more than one comment on a product

Fikrinizi söyleyin

* zorunlu alanlar

Kaydım

-Gün
-Ay
-Yıl

Pierre Fabre Group brands:

*zorunlu alanlar

Paylaştığınız için teşekkürler!

Yorumunuz site yöneticileri tarafından incelenmek üzere sıraya alındı ve onaylandıktan sonra yayınlanacak.