Soğuk havalarda mükemmel koruma.
Cold Cream

Cold Cream

Soğuk havalarda mükemmel koruma.

Eller de, dudaklar gibi, koruyucu lipidler açısından doğal olarak düşük olan bölgelerdir.
Kışın bu bölgeler sürekli olarak soğuğa ve rüzgara maruz kalır ve bu da onları daha da savunmasız hale getirir. Bu nedenle kış mevsimiyle konfor ve yumuşaklıktan ödün vermeden mücadele etmek için özel bakıma ihtiyaçları vardır.

Onları şımartmak için Avène Dermatologiques Laboratoires , geleneksel Cold Cream formülünü, özellikle gül suyu yerine yatıştırıcı ve rahatlatıcı özellikleriyle bilinen Avène Termal Su’yu kullanarak yatıştırıcı, rahatlatıcı ve ferahlatıcı özellikleriyle yeniden geliştirdi. Böylece Cold Cream, size eksiksiz bir çözüm (ve bir ürün serisi) sunmak için hassas ciltler için uyarlanmıştır.

COLD CREAM

YIPRANMIŞ DUDAKLAR İÇİN ETKİLİ ÇÖZÜM

Besleyici Dudak Balmı

 • Kuru ve çok kuru dudakları anında besler ve korur
 • Boyut olarak küçük, etkililik açısından güçlü

Hassas, aşırı duyarlı... Soğuk havayla birlikte dudaklarımız en zorlu sınava tabi tutuluyor.

Cold Cream Avène: Avrupa farmakopesi tarafından geliştirilmiş bileşenlerin bir kombinasyonu, kuru veya çok kuru dudakları yatıştırarak, besleyici koruma sağlayarak onları rahatlatır ve yoğun koşullarda bile eşsiz bir konfor sağlar. Onunla dudaklarınız asla üşümeyecek.

YIPRANMIŞ DUDAKLAR İÇİN ETKİLİ ÇÖZÜM
KANITLANMIŞ ETKİ

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

6 saat¹nemlendirme
94%²Pürüzsüz doku
%97²Yumuşak ve nemli dudaklar

COLD CREAM

DUDAKLAR İÇİN KORUYUCU, MUHAFAZA EDİCİ BİR ADIM

Yoğun Besleyici Dudak Balmı

 • Dudaklarınızı kusursuzlaştırırken besler ve korur
 • Dudakların ince ve hassas dokusunun güzelliğini ve parlaklığını korur

Eriyen, kremsi, yatıştırıcı... Yoğun Besleyici Dudak Balmı, dudaklarınızı tamamen yeni bir rahatlık hissi ve ince bir parlak bir görünüm ile sarmalayan en iyi kremdir! Zengin, eriyen dokusu, rahatlatıcı parfümü ve seyahat boyutundaki küçük kabı onu tamamen vazgeçilmez kılıyor.

DUDAKLAR İÇİN KORUYUCU, MUHAFAZA EDİCİ BİR ADIM

COLD CREAM

KURU ELLER İÇİN SOĞUK ÖNLEYİCİ VE RAHATLATICI BAKIM

Konsantre El Kremi

 • Uzun süreli nemlendirme
 • Hızlı nüfuz eden yağlı olmayan bir doku

Nemlendirici aktif maddeler açısından zengin olan Konsantre El Kremi, kuru ellere esneklik ve rahatlık kazandırır ve onları dış etkilerden korur. Avène Cold Cream'in yüksek konsantreli bu besleyici el kremi, saran dokusu ve hafif kokusuyla eller üzerinde yumuşak, yağlı ve yapışkan olmayan bir etki bırakır. Uygulamadan hemen sonra kışlık eldivenlerinizi giymek için mükemmel!

KURU ELLER İÇİN SOĞUK ÖNLEYİCİ VE RAHATLATICI BAKIM

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR

Bayıldım! Annem kullanıyordu ve hala da kullanıyor. Beni onunla tanıştıran oydu. Ve bu krem mükemmel çünkü kışın ellerim çok çabuk kurur ve ağrır. Benim gibi kuru bir cilde sahip olanlara ve/veya sadece kokusu ve yumuşaklığı için tavsiye ederim.

Elodie, 27 yaşında11/10/2017
BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

Ürün yelpazemizin kalbinde

 • <h4 class="">Cold<strong> </strong>Cream<strong> </strong>Av&egrave;ne</h4><p>M&eacute;lange<strong> </strong>&eacute;quilibr&eacute;<strong> </strong>de cire d&rsquo;abeille, d&rsquo;huile, de corps gras et d&rsquo;Eau thermale Av&egrave;ne qui apporte nutrition, protection et confort.</p><p>&nbsp;</p>
  Cold Cream AvèneMélange équilibré de cire d’abeille, d’huile, de corps gras et d’Eau thermale Avène qui apporte nutrition, protection et confort. 
 • <h4 class="">Eau<strong> </strong>thermale<strong> </strong>d&rsquo;Av&egrave;ne</h4><p>Restitue<strong> </strong>ses<strong> </strong>propri&eacute;t&eacute;s adoucissantes, apaisantes et anti-irritantes.</p>
  Eau thermale d’AvèneRestitue ses propriétés adoucissantes, apaisantes et anti-irritantes.

HER TÜRLÜ ZORLUĞA KAPSAMLI ÇÖZÜM

Eşsiz etkinliğe sahip efsanevi bir formül

Yüzyıllardır kullanılan Cold Cream formülü kuru ciltler için güvenli bir seçimdir. Sırrı nedir? İkinci yüzyılda geliştirilen balmumu, tatlı badem yağı, gül suyu ve sodyum borattan oluşan bir karışım sayesinde cildin hidrolipidik film tabakasını (koruyucu kalkanını) korur. Bileşimi değişse de amacı her zaman doğanın sunduğu en koruyucu ve besleyici maddeleri kullanarak cildi korumaktır.

Laboratuvarlarımız, bu bakım ürününü, cilt bariyerini güçlendirmek için mineral yağ ve bal mumunu ve tabii ki yatıştırıcı ve yumuşatıcı özellikleriyle Avène Termal Su’yu birleştiren doğal bir formül sayesinde en hassas ciltlere uyarlamak için modernleştirdi.

Avène Cold Cream, ürün yelpazesi aracılığıyla dudaklar, eller ve kuru ciltler için eksiksiz ve son derece besleyici bir koruma sağlar. Aşırı soğuk koşullarda (-25°C'ye kadar) test edilen Cold Cream serisi, en düşük sıcaklıklara dayanıklıdır ve en zorlu koşullarda rahatlık ve beslenme sağlar.

av_packshot composition_cold cream_nature orte_still life product background_473x473

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

Cold Cream tüm aile tarafından kullanıma uygundur: bebekler, çocuklar ve yetişkinler. Beyaz balmumu zenginliği sayesinde bu bakım ürünü bebeğin cildini dış etkenlerden korur ve anında rahatlık hissi sağlar.
2 yaş ve üzeri çocukların dudaklarını dış etkenlerden korumak için Cold Cream Besleyici Dudak Balmı mükemmeldir.

Geleneksel formül, hem derin beslenme hem de mükemmel duyusallık sunmak için modernize edilmiştir. Formülasyon uzmanlığımıza dayanarak, günlük kullanım için mükemmel şekilde uygun, besleyici ancak yapışkan olmayan ürünler sunuyoruz.

Evet, Cold Cream dudak bakım ürünleri nemlendirici ve koruyucu bir baz görevi görecektir. Dudaklarınız daha yumuşak, daha rahat ve dudaklarınızı daha da güzelleştirecek olan ruju sürmeye hazır olacak!

¹Korneometri ile ölçülen hidrasyon indeksi. Tek uygulama. ²65 kişi tarafından değerlendirilen memnuniyet %’si. 21 gün boyunca günde en az iki uygulama.

Back to top