Hassas cilde sahip erkekler için referans.
ERKEK

ERKEK

Hassas cilde sahip erkekler için referans.

Erkeklerin hassas cildi için özel olarak tasarlanmış, tıraş için tam bir bakım rutini ürünlerden oluşan bir ürün serisi: öncesi, sırası ve sonrasında rahatsızlık, kızarıklık ve kusurlardan kaçınmak için ihtiyacınız olan her şey.

Hassas ciltler üzerinde etkili olan, yaşlanma belirtilerini kontrol eden ve cildin hassasiyetine uyum gösteren, doğrudan etkinliğe odaklanan eksiksiz bir ürün serisi...

ERKEK

REFERANS

Tıraş köpüğü

 • Yumuşak, esnek bir cilt için nemlendirir ve yatıştırır
 • Küçük kesiklere bağlı risklerii sınırlar ve hijyen sağlar

Hafif, kremsi köpüğü tıraş bıçağının kaymasına yardımcı olur ve tıraşı daha rahat hale getirir. Hassas cilde uyum sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir, tıraş kesiğinden kaynaklanan cilt kuruluğunu sınırlar. 

REFERANS

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR

Birkaç yıldır kullanıyorum. Tıraştan sonra cildim kurumuyor

Eric, 54 yaşında12/05/2018

ERKEK

TIRAŞ SONRASI ONARIM BAKIMI

Tıraş Sonrası Balmı

 • Tıraştan kaynaklanan kuruluğu onarır
 • Tıraştan hemen sonra cildi nemlendirir ve arındırır 

Tıraş bıçağının yanığını yatıştırmak, rahatsızlık hissini gidermek ve cildi arındırmak için. Ekstra rahat formülü, cildi yağlı bir his bırakmadan tek adımda anında nemlendirir ve rahatlatır. Onarıcı ve aktif maddelerle zenginleştirilmiş eksiksiz bir bakım ürünü, cildin sağlıklı ve rahat kalmasını sağlar. 

TIRAŞ SONRASI ONARIM BAKIMI

ERKEK

CİLT CANLANDIRICI

Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Bakım

 • Cildi günlük olarak nemlendirir ve yeniler
 • Canlandırır ve cilt yaşlanmasından sorumlu oksidatif stresi önler 

Cildiniz yorgun ve enerjisiz mi? O zaman cildi uyandıran, canlandıran ve gözle görülür yaşlanma belirtileriyle savaşan bir takviyeye ihtiyacınız var. Etkisini güçlü bir şekilde göstermek için yaşlanma karşıtı nemlendirici, cildin elastikiyetini artırmak için Parçalanmış Hyaluronik Asit, Peptitler (OGG) ile ve kirliliğin etkileriyle savaşmak için ise güçlü bir antioksidan olan ProVitamin E ile zenginleştirilmiştir.

CİLT CANLANDIRICI
KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ETKİNLİK

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

5 gün5 günden itibaren pürüzsüzleştirici ve sıkılaştırıcı etki¹.
%95²Daha canlı cilt
%93²Yenilenmiş cilt

DAHA FAZLA ÜRÜN GÖRÜN

BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

Ürün yelpazemizin kalbinde

 • <h4 class="">Ar&#305;nd&#305;r&#305;c&#305; kompleks</h4><p>Antibakteriyel, mikroplar&#305;n &ccedil;o&#287;almas&#305;n&#305; s&#305;n&#305;rlar.</p>
  Arındırıcı kompleksAntibakteriyel, mikropların çoğalmasını sınırlar.
 • <h4 class="">ProVitamin E</h4><p>G&uuml;&ccedil;l&uuml; antioksidan.</p>
  ProVitamin EGüçlü antioksidan.
 • <h4 class="">Av&egrave;ne Termal Suyu</h4><p>T&uuml;m yat&#305;&#351;t&#305;r&#305;c&#305; ve rahatlac&#305; &ouml;zelliklerini sa&#287;lar.</p>
  Avène Termal SuyuTüm yatıştırıcı ve rahatlacı özelliklerini sağlar.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

Tıraş Köpüğü, sakalınız normalse, yani tıraşa dayanıklı değilse ve nispeten yumuşaksa en iyisidir. Sakalınız daha kalınsa veya hassas bir cildiniz veya kusurlarınız varsa, bıçağın geçişi için ve dolayısıyla daha kolay bir tıraş için "kayma önleyici" bir kompleks ile zenginleştirilmiş Tıraş Jeli'ni tercih edin.

Eriyen, yapışkan olmayan jel-krem dokusu ile Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Bakım, kirli sakalların üzerine bile uygulanabilir. Hızla emer ve cilde yumuşaklık ve esneklik kazandırmaya yardımcı olur.

Yeni tıraş olduysanız, jilet yanmasını önlemek için Avène Termal Su Spreyi'ni birkaç saniye uygulamanızı öneririz. Cilt temiz ve kuru olduğunda, Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Bakımı kullanabilirsiniz. Eriyen ve yapışkan olmayan jel-krem dokusu ile cildi esnek ve yumuşak bırakır.

memnuniyet %'si . Yüze günde bir uygulama ile 69 erkek üzerinde yapılan test. ²Test 34 erkek üzerinde gerçekleştirildi. Biyometrik bir yöntemle ölçülen cilt sıkılığında önemli iyileşme.

Back to top