Cildi pürüzsüzleşirmek ve cilt sıkılığını kalıcı hale getirmek.
PhysioLift

PhysioLift

Cildi pürüzsüzleşirmek ve cilt sıkılığını kalıcı hale getirmek.

Her cilt tipinin ihtiyacına göre, özel bir cilt bakımı seçimi çok önemlidir.

30 yılı aşkın bir süredir Laboratoires Dermatologiques Avène, kadınlara hayatın önemli anlarında, "cilt anlarında" eşlik etmekte ve hassas olan ciltlerine zarar vermeden yaşlanma belirtilerini azaltmalarına yardımcı olmaktadır. Özenle seçilmiş aktif bileşenlerle formüle edilmiş PhysioLift yaşlanma karşıtı ürün serisi, cildin fizyolojisine uygun olarak kırışıklık karşıtı, sıkılaştırıcı ve uzun süreli etkili bir bakım sunar.

Kapsamlı bakım programı sayesinde, oluşan kırışıklıkların düzeltilmesine yardımcı olarak, cilde gençliğin sıkılığını yeniden kazandırmaya destek olur. Böylece tam bir güvenle, her gün bir söz olmaya devam ediyor.

PHYSIOLIFT

PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ GÜNDÜZ BAKIMI

PhysioLift DAY Pürüzsüzleştirici Krem

 • Hyaluronik Asit Açısından Zengin
 • Yerleşik kırışıklıkları pürüzsüzleştirir.

Etkililik, konfor ve duyusallık sunan PhysioLift Krem, sıkılık kaybı, yerleşik kırışıklıklar ve derin çizgiler üzerinde yüzeysel olarak ve derinlemesine etki eder. Kırışıklıkları düzleştirir, cildi sıkılaştırır ve parlaklığını geri kazandırır. İki farklı doku formu mevcuttur: zengin (krem), hafif (emülsiyon).

Cildimi pürüzsüzleştirmek
PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ GÜNDÜZ BAKIMI
KANITLANMIŞ ETKİ

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

%100¹Daha pürüzsüz bir cilt
%97¹Daha sıkı cilt
%95¹Belirgin kırışıklıklar azaldı

PHYSIOLIFT

YENİLEYİCİ GECE BAKIMI

PhysioLift NIGHT Pürüzsüzleştirici Yenileyici Gece Balmı

 • Hyaluronik Asit ve Retinaldehit açısından zengin
 • Cildi yeniler ve sıkılaştırır

Cilt kendini yenilemek için bakım ürünlerinden en iyi şekilde geceleri yararlanır. PhysioLiftGece Balmı sayesinde, uyandığınızda cildiniz daha pürüzsüz olur ve cilt ışıltısını yeniden kazanır: daha taze ve daha ışıltılı, parlar!

Cildimi yenile
YENİLEYİCİ GECE BAKIMI

PHYSIOLIFT

CANLI BAKIŞLAR İÇİN İPUCU

PhysioLift Göz çevresi Kırışıklıkları, gözaltı torbaları, koyu halkalar

 • Hyaluronik Asit ve Retinaldehit açısından zengin
 • Kırışıklıkları doldurmaya yardımcı olurken, gözaltı torbalarını ve koyu halkaları azaltır

Hassas göz çevresi bölgesi için tasarlanan bu bakım, aktif bileşenlerini gece boyunca serbest bırakan benzersiz bir yama dokusuna sahiptir. Dekstran Sülfat, daha taze bir göz çevresi ve günün geri kalanında daha parlak bir görünüm için gözaltı torbalarını ve koyu halkalarını azaltmayı destekler. 

Göz çevresine bakım yap
CANLI BAKIŞLAR İÇİN İPUCU

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR

Bu benim favorim. Pek çok göz çevresi kremini denedikten sonra, bu ürün cildimle mükemmel bir şekilde uyuyor. İnce nemsizlik çizgileri olan biri olarak, çok nemlendirici ve elbette etkili bir göz çevresi kremi arıyordum. Sonuçlar benim için hem kısa hem de uzun vadede önemliydi. Göz çevremde gerçek bir gelişme fark ettim; bazı ince çizgilerim kayboldu ve diğerleri önemli ölçüde azaldı. İki aydır sabah akşam kullanıyorum.

Nathalie, 41 yaşında17/03/2019
BENZERSİZ BİR AKTİFBİLEŞİMİ

BENZERSİZ BİR AKTİFBİLEŞİMİ

Ürün yelpazemizin kalbinde

 • <h4 class="">Ascofilline&trade;</h4><p>Cildinyeniden yap&#305;land&#305;rmaya yard&#305;mc&#305; olan aktif bile&#351;en.</p>
  Ascofilline™Cildinyeniden yapılandırmaya yardımcı olan aktif bileşen.
 • <h4 class="">Hiyal&uuml;ronik asit </h4><p>Y&#305;ld&#305;z aktif bile&#351;en. Derin k&#305;r&#305;&#351;&#305;kl&#305;klar&#305; doldurur ve cildi dolgunla&#351;t&#305;r&#305;r.</p>
  Hiyalüronik asit Yıldız aktif bileşen. Derin kırışıklıkları doldurur ve cildi dolgunlaştırır.

Cildin yapısı üzerinde kapsamlı etki

PhysioLift serisindeki her aktif bileşen, Laboratoires Dermatologiques Avène tarafından özenle seçilmiştir. On yılı aşkın bir süredir Hyaluronik Asit kullanımındaki benzersiz uzmanlığı sayesinde, bugün Eau Thermale Avène olgun cilt tiplerinin iki önemli ihtiyacını karşılamaktadır: anında gözle görülür bir sonuç ve cilt sağlığı ve kalitesi üzerinde uzun süreli etki.

Bu değerli molekül tarafından yeniden canlandırılan cilt hem daha pürüzsüz hem de dolgun görünür. Ascofilline™ ile birlikte cildin yapısını içeriden yeniden inşa etmesine yardımcı olur. Cilt daha sıkı ve dolgun hale gelir. Gece bakımında, yaşlanma karşıtı bakım olarak önerilen ve önemli bir aktif bileşen olan Retinaldehit, gençliğin vitamini olan A vitamini ile cildi yeniden canlandırır*.

Etkililik, rahatlık ve duyusal konfor sunan PhysioLift serisindeki bakım ürünleri, maske etkisi olmadan dinamik bir yüz germe için yüzeyde derinlemesine etki eder. 

Yatıştırıcı ve ferahlatıcı özelliklere sahip Avène Termal Su’yu bakımından zengin bakım ürünleri.

 

av_physiolift_page-gamme_577x577

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

Physiolift tedavileri, cilt yaşlanması belirtileri gösteren kadınlar için formüle edilmiştir. Özellikle, yerleşik kırışıklıklar, cilt sıkılığı ve parlaklık kaybı ile mücadele ederler. Yüzünüzde bu belirtileri fark ederseniz Physiolift ürünleri tam size göre. Daha yoğun bir etki için yaşlanma karşıtı bakım rutininizi tamamlayarak cildinizi pürüzsüzleştirmeye ve dolgunlaştırmaya yardımcı olurlar.

Bu ürünleri tercihen akşamları uygulayın. Gerçekten de, klinik olarak kanıtlanmış kırışık önleyici etkililiğe sahip yaşlanma karşıtı aktif bileşen olan Retinaldehit, foto-kararsızdır, yani UV ışığı ile temas ettiğinde bozulur ve bu nedenle etkinliğini kısmen kaybeder. Öte yandan, Retinaldehit ışığa duyarlı değildir, yani güneş yanığı riskini artırmaz.

PhysioLift ürünleri alerjik reaksiyon riskini en aza indirmek için geliştirilmiş ürünlerdir. Ancak alerjiniz veya çok düşük toleranslı bie cildiniz varsa, toleranssız ciltler için Tolérance Extrême serisini veya kremlerini kullanmanızı öneririz. Her durumda, tavsiye için dermatoloğunuza danışın.

¹Korneometri ile Sıkılaştırıcı Gündüz Kreminin nemlendirme indeksinin değerlendirilmesi, kuru cilde sahip 22 kişi, kontrol alanına karşı tek uygulama. Memnuniyet %'si² . Tüketici kullanım testi, 45 ve 65 yaş arası (ortalama 53 yaş) 84 kişi, 56 gün boyunca Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi uygulaması. Günde 1 uygulama.

*In vitro testler.

Back to top