Tüm ailenin cildini tek adımda besleyin.
TriXera NUTRITION

TriXera NUTRITION

Tüm ailenin cildini tek adımda besleyin.

Zaten yoğun olan günlük hayatımızda cilt bakımı yapmak için zaman bulmak zordur. Bununla birlikte, cildimiz hassas ve kuru olduğunda, sayısız rahatsızlıktan kaçınmak için vücudun günlük olarak nemlendirilmesi gerekmektedir: gerginlik, rahatsızlık, esneklik kaybı...
Tüm ailenin iyiliği için Avène Dermatological Laboratories , sizin (ve diğer herkesin) hayatınızı kolaylaştırmak için hijyen ve bakımı birleştiren kapsamlı bir çözümle yenilik geliştiriyor.

Hassas ve kuru ciltlerin koşulsuz bakımında uzman olan TriXera NUTRITION serisi, cildi anında ve sürekli olarak besler. Konfordan asla ödün vermeden stresten kaçmanın hızlı ve etkili bir yolu.

TRIXERA NUTRITION

SON YENİLİĞİMİZ

Duş kremi

 •  Hijyen ve bakım için 2-si-1 arada çözüm
 •  Zengin ve kremsi bir formül

Yeni lipid yenileyici temizleyicimizle cildinize günlük bir doz yumuşaklık sağlayın! Nemlendirici ve besleyici maddelerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde Duş Kremi, uygulandığında gerçek bir duyusal keyif sağlar ve gerginlik hissini anında yatıştırır. Banyonuza daha fazla ürün eklemenize gerek yok; bu krem, ailedeki en küçük yaştaki bireylerden itibaren tüm kuru ve çok kuru hassas cilt tipleri için uygundur.

 

SON YENİLİĞİMİZ
KANITLANMIŞ ETKİ

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

24 saat¹nemlendirme
96.8%²Gerginlik hissini anında yatıştırır
9.1/10³Bebekler ve çocuklar için genel beğeni

TRIXERA NUTRITION

KURU CİLTLER İÇİN BESLEYİCİ BİR BAKIM

Nutri-Fluid Losyon

 • 48 saat nemlendirme⁴
 • Hızlı uygulama ve hemen giyinme imkanı

Duştan sonra cildiniz gergin veya sert mi? O halde BU ürün tam size göre. Sizin ve tüm ailenin kuru cildine rahatlığını ve esnekliğini geri kazandıracak losyon dokusundaki bir kremin zenginliği. Formülü cilt tarafından hızla emilir, böylece hemen giyinebilirsiniz - garantili!

 

KURU CİLTLER İÇİN BESLEYİCİ BİR BAKIM

TRIXERA NUTRITION

ÇOK KURU CİLTLER İÇİN RAHATLATICI BAKIM

Nutri-Fluid Balm

 • 48 saat nemlendirme⁴
 • Hızlı uygulama ve hemen giyinme imkanı

Çok kuru bir cildiniz olduğunda, daha zengin bir doku ile cilt bariyerini onarmanın yanı sıra rahatlamış hissetmeniz gerekir. İşte burada Nutri-Fluid Balm devreye giriyor: cildinizi derinlemesine besler, rahatlık ve esneklik kazandırır. Lipidlerle zenginleştirilmiş (ancak losyon kadar akışkan kalan) ultra besleyici dokusu sayesinde, bu bakımın uygulanması çok daha keyifli.

 

ÇOK KURU CİLTLER İÇİN RAHATLATICI BAKIM

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR

Sıvı balm mı? Açıkçası ben pek inanmadım. Ve sonra bam! Bu ürün harika! Geride yağlı bir his bırakmadan cildimi derinlemesine nemlendiriyor ve hemen ardından giyinebiliyorsunuz. Her zaman yanımda bulundururum: evde, seyahat ederken, havuzda; kısacası yanımdan hiç ayrılmaz. Kesinlikle sahip olunmalı.

Valerie, 47 yaşında08/11/2017
BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

Ürün yelpazemizin kalbinde

 • <h4 class="">Selectiose</h4><p>Cilt bariyerini yenileyen, su buharla&#351;mas&#305;n&#305; s&#305;n&#305;rlayan ve cilt kurulu&#287;unu azaltan patentli aktif bile&#351;en.</p>
  SelectioseCilt bariyerini yenileyen, su buharlaşmasını sınırlayan ve cilt kuruluğunu azaltan patentli aktif bileşen.
 • <h4 class="">Lipit &uuml;&ccedil;l&uuml;s&uuml;</h4><p>Bitki bazl&#305;, cildi uzun vadede besler ve nemlendirir. </p>
  Lipit üçlüsüBitki bazlı, cildi uzun vadede besler ve nemlendirir.
 • <h4 class="">Av&egrave;ne Termal Suyu</h4><p>T&uuml;m yat&#305;&#351;t&#305;r&#305;c&#305;, ferahlat&#305;c&#305; ve rahatlat&#305;c&#305; &ouml;nleyici &ouml;zelliklerini sa&#287;lar.</p>
  Avène Termal SuyuTüm yatıştırıcı, ferahlatıcı ve rahatlatıcı önleyici özelliklerini sağlar.

Çünkü kuru cilt sorunu tüm nesilleri etkiliyor...

Tüm ailenin uygun bir bakım ürününe ihtiyacı vardır. Genç ya da yaşlı, kadın ya da erkek, ihtiyaçlar aynıdır: etkinlik, pratiklik ve hepsinden önemlisi rahatlık. Avène Dermatological Laboratories,TriXera NUTRITION ile herkesin günlük bakım ihtiyaçlarına cevap veriyor.

En hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerini korumak için uygun toleranslarına göre seçilen bileşenleri bir araya getiren hijyen ve bakım ürünleri. Tüm ailenin ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılamak amacıyla en yüksek uyum ve her koşulda yumuşaklık için seçildiler. 

Bu serinin benzersiz bir galenik formülü olan Nutri-Fluid, yeni nesil bir dokunun simgesidir. Pratik, yağsız ve yapışkan olmayan bu doku, uygulamadan hemen sonra giyinmenize imkan tanır ve cilt bakımı adımını günlük rutininize dahil etmenizi kolaylaştırır. 

Tüm ailenizin seveceği ideal bir seri!

 

AV_TriXera NUTRITION_Nutri-fluid Balm_1_Instagram_3282770074758_HD

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

Mineral yağlar, kuru ciltler için mükemmel yumuşatıcılar/nemlendiricilerdir çünkü bariyer işlevini geliştirirler, korur ve yumuşatırlar aynı zamanda çevreden kaynaklanan tahrişi önlemeye yardımcı olurlar. Mükemmel toleransa sahip nötr, inert yağlardır ve tahriş edici değildirler. Mineral yağlar içeren tüm Pierre Fabre Dermo-Kozmetik formülleri, kozmetik yönetmeliklerin katı standartlarını karşılar ve eczacılık standartlara uyacak şekilde yüksek düzeyde saflık sağlar. TriXera NUTRITION formülleri mineral yağ içermez, bunun yerine hafif, zengin ve cilt ile temas ettiğinde hemen eriyen doğal kökenli esterlenmiş yağlar içerir.

TriXera NUTRITION ürünleri, aşağıdakiler sayesinde kuru cildi onarır, besler ve yatıştırır:
- cilt bariyerini düzenlemeye yardımcı lipit üçlüsü ve Selectiose (Pierre Fabre patentli);
- Gerginlikten tahriş olmuş kuru cildi yatıştıran Avène Termal Su.
Uzmanlarımız, kolayca uygulanan ve hemen giyinmenize olanak tanıyan, yağsız, yapışkan olmayan dokulara sahip yüksek performanslı ürünler (48 saat nemlendirme) sunarak akıcı dokuları ve etkinliği birleştirme zorluğunun üstesinden gelmeyi başardı.

Evet, TriXera NUTRITION ürünleri evrensel nemlendiricilerdir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

1HI kinetik, kuru ve çok kuru cilde sahip 31 kişi, 1 ila 2 uygulama/gün. 2Klinik çalışma. 31 kişi üzerinde memnuniyet yüzdesi. 3Dermatolojik, pediatrik, oftalmolojik ve jinekolojik kontrol altında toleransın değerlendirilmesi. Klasik köpüren yıkama ürünlerinin aksine, hassas, kuru ve çok kuru cilde sahip 31 yetişkin, 33 bebek ve çocuk üzerinde gerçekleştirilen tüketici kullanım testi. 47 gün sonra 48 saatte nemlendirme etkisinin değerlendirilmesi.

Back to top