b2_av_peaux-sensibles_femme_visage_16x9_v1
İçindekiler

Hassas ve aşırı hassas ciltler

NE BİLMEK İSTİYORSUNUZ

%67

kadın hassas bir cilde sahip olduğunu düşünüyor¹

30 yaş

rosacea'nın ilk belirtilerinin ortaya çıktığı ortalama yaş²

Aşırı hassasiyet çoğunlukla kadınları etkiler

1. Arcane Research 2018

2.Ulusal Rosacea Derneği

Hassas ve aşırı hassas ciltler, bu cilt tipi için saldırganlık haline gelen belirli faktörlere orantısız tepki verir. Kızarıklık, gerginlik, karıncalanma veya aşırı ısınma: hassas cilt, sıcaklıktaki bir değişikliğe veya tahriş edici, kötü tolere edilen bir kozmetik ürünün kullanımına bu şekilde tepki verebilir.

Aşırı hassas bir cilde sahip olduğunuzda, rahatsızlık her gün yaşanır ve yaşam kalitesi etkilenir. Cildiniz toleranssızsa, artık hiçbir şeyi tolere edemez ve günün herhangi bir saatinde aniden ve aşırı tepki verir. Alerjiye yatkınsa, hızlı tepki vererek kaşıntı ve yanmaya neden olacaktır.

Her iki durumda da rahatsızlık gerçektir, tıpkı estetik utanç gibi! Neyse ki, bu cilt tipinin yüksek standartlarına göre uyarlanmış bakım ürünleri sayesinde hassas veya aşırı hassas cildi yatıştırmak ve korumak mümkündür.

title

AYIRMAK

DAHA IYI RAHATLATMAK IÇIN DAHA IYI ANLAMA

av_peaux-sensibles_irritations-cutanees_visage_1x1 472x472

Hassas cilt

Hassas cilt hem kırılgan hem de tahmin edilemezdir. Bu nedenle bazen yüzünüzdeki cildin kızarıklığını, karıncalanmasını veya gerginliğini kontrol etmek zordur.

İşte kalıcı rahatlama sağlamak için cildinizi ve tepkilerini daha iyi anlamaya yönelik tavsiyelerimiz
av_peaux-sensibles_visage_femme_europeenne_1x1 472x472

Aşırı hassas ve toleranssız cilt

Aşırı hassas ve toleranssız cilde sahip kişiler genellikle hiçbir şeye tahammül edemediklerini hissederler. Standart kozmetik ürünlerden soğuk havaya veya kirliliğe kadar her şey onları tahriş eder. Bu neredeyse kalıcı rahatsızlığın günlük yaşam üzerinde gerçek bir etkisi vardır.
 

Bu hassasiyetin nedenlerini ve nasıl giderileceğini anlamak
av_peaux-sensibles_acne_rosacee_1x1 472x472

Kızarıklık ve rosacea

Sizi bir domates kadar kırmızı yapmak için biraz stres yeterli mi? Yüzünüzde yaygın veya daha bölgesel kızarıklık oluştu mu? Kızarmaya eğilimli veya rosacea hastası kişiler için kızarıklık kaçınılmaz değildir.
 

Kızarıklık ve farklı rosacea türleri hakkında her şey

Hassas ve aşırı hassas ciltler için çözümlerimiz

Rahatsız cildiniz hakkında daha iyi hissetmenizi sağlamak için tasarlanmış Eau Thermale Avène cilt bakım ürünleri
AV_ Antirougeurs_Day Soothing Cream-Spray_social_post_3282770203554_HD
Antirougeurs Kızarıklık Karşıtı GÜNDÜZ Kremi cilt kızarıklığını yatıştırır, azaltır ve önler. Kuru ve çok kuru ciltler için uygun olan kremsi ve kadifemsi dokusu cildin gün boyu yumuşak ve rahat kalmasını sağlar.
Back to top