av_peau-cancer_patiente_16x9
İçindekiler

Kanser sırasında cildiniz

title

NE BİLMEK İSTİYORSUNUZ

380.000'den fazla

Fransa'da her yıl yeni kanser vakaları¹

Her 10 hastadan 9'undan fazlası

meme kanseri tedavisi gören kişiler dermatolojik yan etkiler yaşayacaktır²

Yine de her 3 hastadan 1'i

olası semptomlar hakkında yeterince bilgilendirilmediğini düşünmektedir

1.ARC Kanser araştırmaları vakfı [Fransız Kanser Araştırmaları Vakfı]

2. Çalışma: "Meme kanseri tedavisi gören hastalarda dermatolojik şikayetlerin yaygınlığı" - Brezilya Dermatoloji Derneği

3. Fransız Ulusal Kanser Enstitüsü

Uzun yıllardır kanser tedavileri daha etkili hale gelmiş ve hastalara prognoz, hastalığın ilerleyişi ve yaşam kalitesi açısından yeni perspektifler sunmuştur. Ancak, bu terapötik yeniliklere genellikle yan etkiler eşlik etmektedir. 

Kuruluk, tahriş, kaşıntı... Bazı kanser tedavilerinin cilt, saç ve tırnakları etkileyen çok çeşitli kutanöz yan etkileri bulunmaktadır. Her etki önemli ölçüde kullanılan tedavinin türüne bağlıdır. 
Bu sorunlar rahatsızlık kaynağı olabilir ve yaşam kalitesini hem fiziksel hem de psikolojik olarak önemli ölçüde değiştirebilir. 
Bu durum karşısında ne yapacağınızı biliyor musunuz? Günümüzde bu cilt sorunlarıyla başa çıkmanıza yardımcı olacak kullanımı kolay birçok dermokozmetik çözüm mevcuttur. 

Taahhüdümüz, kanser tedavilerinin yan etkilerini azaltmanıza ve hafifletmenize yardımcı olmak, tedaviler sona erdikten sonra hayatınızı yeniden inşa etmenize destek olmak ve öz güveninizi geri kazandırmaktır. 

title

DERİNLEMESİNE BAKIŞ

Tedaviler sırasında cildiniz

av_peau-cancer_femme_application-produit_bras_1x1 472x629

Kanser tedavisi sırasında cildiniz

Cerrahi, radyoterapi, kemoterapi ve hedefe yönelik tedaviler cildinizi zayıflatabilir. Kızarıklık, cilt döküntüleri, saç dökülmesi, kuruluk, kaşıntı... Bu rahatsızlıklar, tedaviler bittikten sonra kendiliğinden kaybolsa da, tedaviniz sırasında bu yan etkileri önlemek ve bunlarla mücadele etmek için cildinize destek gerekecektir. Günlük cilt bakımınızı nasıl yapıyorsunuz? Tedavilerin etkisini hafifletmek için nasıl bir rutin benimsenmelidir? Konfor ve esenliği yeniden sağlamak için tavsiyelerimize uyun. 

Tedaviler sırasında cildiniz
av_peau-cancer_victoire_1x1 472x375

Kanser tedavilerinden sonra yaşam

Kanserden sonra hayatınızı nasıl yeniden inşa edersiniz? Tedavinin sona ermesi, düzenli tıbbi takip ile yeni bir aşamanın başlangıcı arasında, üstesinden gelinmesi her zaman kolay olmayan bir geçiş dönemine işaret eder. Cildiniz için doğru hijyen uygulamalarını sürdürmekten, kanser tedavinizin bitiminden sonra kendinizi yeniden inşa etmenize yardımcı olacak bir hidroterapi tedavisinin faydalarına, devam edebilecek yan etkiler ile baş etmeye, işe veya ilişkinize geri dönmeye kadar, bu yeni hayatı olabildiğince iyi yönetmenize yardımcı oluyoruz. 

Tedaviden sonra hayat?
AV_post-cancer-patient-woman 472x375

Taahhütlerimiz

Eau Thermale Avène markası 30 yıldır cildinize iyi bakmanıza yardımcı oluyor. Amacımız yaşam kalitenizi arttırmanıza yardımcı olmaktır. Bu istek özellikle kanser tedavisiyle ilgilidir. Eau Thermale Avène, hem yerel hem de sosyal medya üzerinden hastaları ve sağlık profesyonellerini destekleme konusunda kendini onkolojiye adamıştır.

Markanın taahhütleri

Cildinizin bakımınız için dermo kozmetik çözümlerimiz

Eau Thermale Avène cilt bakım ürünleri, kanser tedavisini cilt konforu ve yaşam kalitesi üzerinde daha az etkiyle sürdürmek için tasarlanmıştır
av_tolerance_control_soothing-skin-recovery-balm_front_40ml_3282770138856
Eau Thermale Avène, tanıdan tedaviye ve ötesine kadar tedavi yolunuz boyunca sizi bilgilendirmek ve desteklemek için çeşitli araçlar sunar. Misyonumuz size kalıcı bir rahatlama sağlamak ve öz güveninizi geri kazandırmaktır. Tolérance CONTROL serisi
Back to top