av_instit-sensicure8-shower-hdrvb 1735x477 16x9

SUDAN DAHA FAZLASI. TEDAVİLERİMİZİN KAYNAĞI. Avène Termal Su hakkında bilmeniz gereken dört bilgi

50 yılı aşkın bir süredir uzun bir yeraltı yolunda seyahat ettikten sonra, Dolomit kayalarla temas ederekmineraller ve eser elementlerle zenginleşerek aktif maddelerin kaynağı olan atalardan kalma mikroflora Aquaphilus Dolomiae ile karşılaşan Avène Termal Su, benzersiz bir bileşimle yüzeye çıkıyor.

1. Mineralli sudan çok daha fazlası

Mükemmel Kalsiyum ve Magnezyum dengesi, nötr PH'ı, Silikonlar ve biyolojik aktif maddelerdeki zenginliği, suyu en hassas ciltler için yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliklere sahip hale getirir. Dünyada, bu özel bileşime sahip tek maddedir. Termal su ile mineralli su arasındaki fark budur.

2. Postbiyotik aktif bileşenlerin bir kaynağı

Aquaphilus Dolomiae adı verilen özgün ve özel bir mikroflora, Avène Termal Su'da yeniden dengeleyici, yatıştırıcı ve rahatlatıcı aktif maddeler üretir.

18 yıldır araştırmacılarımız tarafından sürekli olarak incelenmektedir. Biyoteknolojik uzmanlıkları sayesinde, hedeflenen etkililik oranına sahip üç güçlü postbiyotik aktif bileşen geliştirilmiştir.

av_aquadolomiae_microscope_website 1x1

Burada sadece termal suyu alıp kullanmak istemiyoruz. Onunla özel olarak ilgilenmek istiyoruz.

Sandrine BESSOU-TOUYASu Araştırma Merkezi Başkanı ve Uygulamalı Dermo-Kozmetik Ar-Ge - Kişisel Bakım Araştırmaları Direktörü
AV_Institutional_Instagram_Post_Quarter3-2018_Hydrotherapy baths and treatment_Low-resolution_2 473x473

3. Bilinen ve tanınan faydalar

Sonuçlar ortada: ölçülmüş, açıklanmış, kanıtlanmış. 150'den fazla bilimsel çalışma, etkililiğini doğrulamaktadır. Ayrıca her yıl egzama, sedef hastalığı veya onkolojik tedavilere bağlı ikincil semptomlar gibi önemli dermatolojik rahatsızlıkları olan her yaştan, 3.000'den fazla hasta Avène Hidroterapi Merkezi'ne gelmektedir.

  • <span class="ezstring-field">av_instit-hydrotherapy-treatment-compress-kid-hdrvb-square_368x460</span>
  • <span class="ezstring-field">av_instit-hydrotherapy-treatment-water-massage-kid-hdrvb-square_368x460</span>
  • <span class="ezstring-field">av_instit-sensicure5-hdrvb-square_368x460</span>

4. Yüksek güvenlikle korunundoğanın sunduğu bir mücevher

Laboratoires Dermatologiques Avène en çok ilgiyi Haut-Languedoc Bölge Tabiat Parkı'nın kalbindeki Avène kaynağına gösteriyor.

Böyle bir kaynağa sahip olmak bir ayrıcalıktır. Bu nedenle, ona büyük özen göstermemiz ve gelecek nesiller için korumamız şart.

Avène kaynağının sırlarını keşfedin

av_instit-impluvium-forest-hdrvb-square 1x1
Back to top