av_instit-thermal-water-skin5-hdrvb-square 1440*579
Termal Suyun faydaları

BİLEŞİM Termal Suyun faydaları

Avène Termal Suyun köklerine kadar uzanan faydaları

Özelliklerinin nedenlerini anlamak amacıyla geniş bir araştırma programı başlatıldı. Bilim adamları, Termal Su'yun kökenine geri dönerek etkili olmasının nedenlerini araştırmaya başladılar.

Avène'de denizlerin buharlaşmasından gelen kaynak suların arasındayız. Bu saf su, Haut-Languedoc Bölge Tabiat Parkı'nın kalbindeki Avène İmpluvium(kaynağı) denilen yerde -1500 metre derinliğe düşmeden önce denizden gelen mineral tuzlarla, partiküller ile zenginleşir.

av_instit-thermal-water-skin-hdrvb-square

Orijinal bir mineral mirası, cilt için faydalı içerikler

Peki neden tüm hassas cilt tiplerine uygun su olarak kabul edilir? Bunun nedeni, doğası gereği %100 saf ve minerallerin çok az olmasıdır. pH'ı nötrdür ve cildin dengesi ve toleransı için optimal olan iyonik bikarbonat, kalsiyum ve magnezyum dengesine sahiptir. Eşsiz ve değişmeyen mineral ve eser element bileşiminin yanı sıra sodyum ve kükürt gibi potansiyel olarak tahriş edici ajanların bulunmaması, onu en reaktif ve kırılgan olanlar ciltler dahil tüm hassas cilt tiplerinin için en güçlü dostu yapar.

  • <span class="ezstring-field">av_instit-thermal-water-skin3-hdrvb-square</span>
  • <span class="ezstring-field">av_protection-env-avene_brand-website_the-brand_ratio-4-3</span>
  • <span class="ezstring-field">av_instit-postcancer-hydrotherapy-scar-hdrvb-square</span>

Özel bir biyolojik miras

Su, bu antik kayadan sadece mineral içeriğini almaz; burada ayrıca suya ve suyun eşsiz ve değişmez bileşimini aldığı kaya olan Varved Dolomite'ye atıfta bulunarak Aquaphilus dolomiae adlı olağanüstü bir bakteriyle karşılaşır. Bu mikroorganizma, Avène Termal Su'ya yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliklerini veren etken maddelerin kaynağıdır.

av_aquadolomiae_microscope_website 600x600

20-gouttes_logo_eta le don d_apaiser_ft carre

Saflığı ve değişmeyen bileşimi Avène termal su'yu eşsiz ve değerli kılmaktadır.

av_instit-thermal-water-skin6-hdrvb-square 472x580

Cilt için önemli bir karışım

Piyasadaki en düşük mineral içeriğe sahip olması, ama aynı zamanda kalsiyum/magnezyum dengesi, silika açısından zenginliği ve eser element çeşitliliği, onu tüm hassas, toleranssız ve alerjik cilt tipleri için temel bakım ürünü haline getirir.

Bugün, 150'den fazla klinik ve farmakolojik çalışma, cilt hassasiyeti üzerindeki etkililiğini doğrulamaktadır. Dermatoloji alanındaki doktorlar, eczacılar ve araştırmacılar için düzenli olarak uluslararası yayınlara konu olmaktadır.

Avène Termal Suyu

7,5

Nötr pH

7,5

266 mg/L

Düşük mineral içeriği

266 mg/L

14 mg/L

Silika açısından zengin

14 mg/L

Düşük Sodyum konsantrasyonu

= 2

Ca2+/Mg2+ oranı

= 2

Çok çeşitli eser elementler

Dermatolog ile yapılan termal su uygulamaları sonunda Milena'nın cildinde belirgin bir gelişme görebildik. Gelecek yıl buraya dönene kadar termal su uygulamalarını evde sürdürmeye kararlıyız!

ErikaAtopik dermatit hastası olan 4 buçuk yaşındaki Milena'nın annesi
av_instit-child-patient-doctor-hdrvb-square 720*720 crop
av_thermal spring water_spray_eretail_6_post_3282779003131_hd 600x600

Avène Termal Su'yun gündelik faydaları

Termal Su Sprey, Avène Termal Su'yun tüm doğal yatıştırıcı özelliklerinin evinizde tamamen bozulmadan keyfini çıkarmanızı sağlar. Tüm güzellik rutinlerinde ve günün herhangi bir zamanında kullanılabilir. Sabahları cildinizi kurutmadan yenilemek, ağda veya tıraştan kaynaklanan yanma hissini yatıştırmak, cilt bakım kremlerinizin faaliyetini optimize etmek, makyajınızı ayarlamak, antrenmandan sonra veya sıcaklık yükseldiğinde kendinizi yenilemek için... Birçok kullanım amacı var. Ancak her seferinde Avène Dermatologiques Laboratoires da bulunan tüm bakım ürünlerinde bu inanılmaz nazik, yatıştırıcı hissi bulacaksınız.

Avène Termal Su'yun etkililiğini keşfedin

Avène Termal Su'yun cilt rahatsızlıklarından mustarip kişilere faydaları

Yatıştırıcı, rahatlatıcı ve ferahlatıcı özellikleri sayesinde Avène Termal Su, tüm hassas ciltler için önerilir.

Dermatolojik bakımları veya reçeteli tedavileri tamamlayıcı olarak tek başına kullanıldığında, cildiyatıştırmaya yardımcı olur, tedavilerden sonra istenmeyen cilt etkilerini ve cildi yatıştırır, böylece hastaların günlük hayat kalitesi önemli ölçüde iyileşir.

title

Kaşıntının azalması

ilaçlı tedavi + Termal Su Sprey¹.

sadece reçeteli tedavi¹.

¹Çok merkezli çalışma, göz kapağı egzaması olan 30 denek 2 gruba, 9 allergo-dermatoloji merkezine ayrılmıştır. 7 gün boyunca günde 5 saniyelik 6 sprey.
7 gün sonra p &lt; 0,05.

Dirseklerimde, bacaklarımda ve sırtımda sedef hastalığım var. Önceden bu bölgeler inflamasyonluydu ve onları çok kaşırdım. Termal Su benim için harikalar yarattı. Üç-dört gün içinde cildim artık eskisi gibi değildi.

Back to top