av_tolerance control_social_7_post_3282770138801_hd  1440*579
Üç postbiyotik aktif bileşenin kaynağı

AQUAPHILUS DOLOMIAE Üç postbiyotik aktif bileşenin kaynağı

Pierre Fabre Research araştırmacıları 12 yılı aşkın bir çalışmanın ardından Termal Su’yun mineralli sudan daha fazlası olduğunu keşfetti. Eşsiz ve henüz bilinmeyen bir mikroorganizmanın sırlarını çözdüler.
Aquaphilus Dolomiae adını verdikleri çevredeki ortamın olağanüstü saflığına bağlı bir mikroflora. Dünyada başka hiçbir ekosistemde bulunmayan bu bakteri, Avène Termal Su'yu etkililiğine katkıda bulunan etken maddelerin kaynağındadır.

I-modulia®, kaşıntıyı yatıştırmaya yardımcı postbiyotik aktif bileşen

Avène Termal Su, cilt üzerindeki yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisi ile bilinir ve benzersiz biyolojik imzasıyla bilinmektedir: Aquaphilus Dolomiae. Biyoteknoloji ile yalıtılıp sonrasında güçlendirilen bu mikroflora, ilk yatıştırıcı postbiyotik aktif bileşenin kaynağıdır: I-modulia®

Kaşıntıyı rahatlatır, kuru veçok kuru ciltlerde ölçülebilir etkileri vardır. XeraCalm A.D. serisinin merkezindedir. Kaşıntıyı yatıştırmak ve 5 gün sonra anlamlı ölçüde azaltmak için özel olarak tasarlanmış bir cilt bakım serisi.

  • <span class="ezstring-field">av_instit-doctor-skin-patient-hdrvb-square</span>
  • <span class="ezstring-field">av_thermal spring water spray - xeracalm soothing concentrate_social_1_post_3282779003131_328277-1-jpg_368x460</span>
  • <span class="ezstring-field">av_instit-children-hydrotherapy-center hdrvb-square_368x460</span>

[C+-Restore]™, hassas ciltler için onarmaya yardımcı madde

Avène Termal Su'yun yatıştırıcı ve rahatlatıcı özellikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır ve laboratuvarda gösterilmiştir. Araştırmacılar, bu onarım mekanizmasını anlamaya çalışırken Avène Termal Su mikrobiyotasından [C+-Restore]™ maddesini izole etti ve patentini aldı. Epidermal onarımı destekleyen ve Cicalfate+ serisinin kalbinde yer alan yeni nesil, benzersiz postbiyotik aktif bileşen.

Bakır/Çinko kompleksi ve yatıştırıcı, rahatlatıcı Avène Termal Su ile birleştirildiğinde, hasarlı hassas cildin 48 saate kadar onarılmasına yardımcı olur.

av_thermal spring water_spray_social_13_post_3282779003131_hd

Aktivitesini test etmek üzere bir molekülle başlayarak, ilaçları oluşturmak için kullanılanın tersi yönde çalışıyoruz. Bu büyüleyici, derinlemesine bir analiz.

D-Sensinose™, cilt hiper reaktivitesini kontrol eden bir yenilik

Avène Termal Su, benzersiz mineral ve biyolojik çift imzası sayesinde yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliklere sahiptir. Araştırmacılarımız, bu sudan benzersiz ve patentli bir postbiyotik aktif bileşen geliştirdiler: D-Sensinose™. Tolérance CONTROL, cilt bakım serimizde aşırı cilt hassasiyetlerini düzenler. Aşırı hassas cildi anında yatıştırır ve reaktiviteyi kontrol eder. Cilt 30 saniyede rahatlar ve koruyucu bariyeri 48 saatte yenilemeye yardımcı olur.

 

Bu üçüncü postbiyotik aktif bileşen, Aquaphilus Dolomiae'nin tüm içsel zenginliğini yoğunlaştıran bileşendir.

Katia Ravard-HelfferEau Thermale Avène İnovasyon Proje Müdürü
Back to top