SATIŞ NOKTALARIMIZ

GÜVENE DAYALI BİR HİKAYE

Eau Thermale Avène, birincil misyonunu sürdürmeye kararlıdır: hassas cilde sahip tüm insanlara iyileştirilmiş bir cilt ve yaşam kalitesi sunmak.

30 yılı aşkın süredir marka, özellikle vizyonu ve eczacı olan kurucusu Pierre Fabre sayesinde sağlık profesyonelleri ile güçlü bir güven ilişkisi kurmuştur. İhtiyaçlarınıza mümkün olduğu kadar yakın olmak ve daha iyi cevap verebilmek için (aynı zamanda günlük olarak sağlık ortaklarınız olan) tarihi ortaklarımıza güvenebiliriz: eczacılar.
Bu güçlü ve kalıcı ilişkiyi sürdürmek, alanında uzman ve ihtiyacınıza özel cevaplar sunabileceğimiz ve her zaman en uygun Eau Thermale Avène ürününü bulabileceğimiz anlamına gelmektedir. Cildinizin her zaman yanında olmanın etkili bir yolu!

Eau Thermale Avène markasını en hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için önermeyi seviyoruz. Etkinliği ve güvenliğinden eminiz, bu da onu her gün güvenle önermemizi sağlıyor.

Pharmacie Centrale la Collégiale Eczanesi - Guérande

Avène Dermatoloji Laboratuvarları: eczacının değişmez ortağı

Avène Dermatoloji Laboratuvarları ve eczacılar, özellikle eczacının merkezi bir rol oynadığı Eau Thermale Avène markasının benimsediği seçici dağıtım kanalı sayesinde tarihi bir ilişkiye sahiptir.

Eau Thermale Avène ürünleri Fransa genelinde 20.000'den fazla eczanede satılmaktadır.

Eczacıları, özellikle en zorlu cilt tiplerine sunacakları çözümler ve marka ile sizin aranızdaki en iyi bilgi aktarımını sağlamak için destekliyoruz. Eczane, ihtiyaçlarınızı anlamak, sizi rahatlatacak çözümler ve tedaviler bulmak için zaman ayıran, dinlemek ve farkındalık yaratmak için bir mükemmel bir yerdir. Bu kaliteli deneyiminizi sürdürmek için her zaman danışman eczacılarınızla iş birliği içinde çalışıyoruz.

av_thermal spring water_spray_social_12_post_3282779003131_hd 1:1  577 × 577
loc 2-2x
BİZİ NEREDE BULABİLİRSİNİZ? Biz her zaman sizin için buradayız

BİR SATIŞ NOKTASI BULUN

Eau Thermale Avène ürünlerimi nerede bulabilirim?

Sorularınızı cevaplıyoruz

Eczanede... eczacılar vardır. Başka bir deyişle, eczanede patolojiler (cilt hastalıklarını içeren konusunda eğitim almış ve onları iyileştirmek için uygun tedavileri nasıl uygulayacağını bilen yetkin profesyoneller vardır. Markamızla iş birliği içindeki eczaneler, ürünlerimizi tavsiye etmek için eğitim uzmanlarımız tarafından özel olarak eğitilmiştir. Eau Thermale Avène ürünlerini online eczanelerin de eczacılara ait olduğunu lütfen unutmayın.

Hayır, Laboratoires Eau Thermale Avène dermokozmetik kategorisine aittir, yani tıbbi araştırmaları kozmetik amaçlı kullanan ancak ürünlerini pazarlamak için tıbbi laboratuvarlarla aynı yasal düzenlemelere sahip olmayan laboratuvarlardır. Doktorlar (dermatologlar veya pratisyen hekimler) veya eczacılar tarafından tavsiye edilen ürünlerimizi satın almak için reçeteye ihtiyacınız yoktur.

Bazı eczanelerden ürünlerimizin numunesini bulabilirsiniz fakat doğaya saygı konseptimizden dolayı çevresel zararı engellemek için ürün numuneleri sınırlı sayıdadır. Bayilerimizden birini ziyaret ettiğinizde, güzellik danışmanları tarafından düzenlenen etkinliklerden birine katılma fırsatınız olabilir.

Online cilt analizimizi yapabilirsiniz! Cilt tipinizi belirlemek ve en iyi cilt bakım rutininizin ne olması gerektiğini öğrenmek için sorularımızı yanıtlayın.

HER ŞEY SİZİN İÇİN

İlginizi çekebilecek birkaç şeyi bir araya getirdik. İyi okumalar...
Back to top