Kızarıklıklardan kurtulun. Bugün ve yarın.
Antirougeurs

Antirougeurs

Kızarıklıklardan kurtulun. Bugün ve yarın.

Genellikle cilt hassasiyetiyle bağlantılı olan kızarıklık, sık görülür, ciddi değildir, ancak genellikle bu durumla yaşamak zordur. Tetikleyici bir faktörün etkisi altında kılcal damarlar genişleyerek yüzeye doğru kan akışına neden olur: böylece kızarıklıklar ortaya çıkar. Geçici veya kalıcı olmak üzere,tüm kadınlar kızarıklıklardan etkilenebilir - ancak doğru bakımlarla artık bunun bir kader olmadığından emin olabilirsiniz.

Antirougeurs serisi sayesinde Avène Dermatological Laboratories, hassas ciltlere farklı kızarıklık türleri için benzersiz ve uygun bir çözüm sunar.

ANTIROUGEURS

UZMAN BAKIMLARIMIZ

Antirougeurs DAY Soothing Cream and Soothing Emulsion SPF 30

 • Kızarıklığı ve cilt reaktivitesini azaltır
 • Cildi günlük olarak nemlendirin ve koruyun

Her ihtiyaca bir çözüm! İster normalden karmaya ister kurudan çok kuruya hassas bir cilde sahip olun, Avène Dermatological Laboratories yüksek korumalı iki yeni formülünün etkinliğini ve rahatlığını sunar.

 

Yatıştırıcı Krem SPF 30'u keşfedin

Yatıştırıcı Emülsiyon SPF 30'u keşfedin

UZMAN BAKIMLARIMIZ
KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ETKİNLİK

Benim cilt bakımım, benim kahramanım!

%93Kızarıklıklar gözle görülür şekilde azalır
%98Cilt yoğun bir şekilde yatıştırılmış
24 saatCilt gün boyu nemlenir

ANTIROUGEURS

HEPSİ BİR ARADA BAKIM

Antirougeurs UNIFY Unifying Care SPF 30

 • Kızarıklığı önemli ölçüde azaltır, cildi nemlendirir ve korur
 • Tüm cilt tipleri ve çoğu cilt tonu için uygundur

Basit bir kamuflajdan daha fazlası, Eau Thermale Avène'in tüm uzmanlığını, etkinlik ve güzellik arasında mükemmel bir denge sunan benzersiz, eksiksiz bir bakım ürünü içerisinde keşfedin: kızarıklıklar üzerinde uzun süreli etki sunarken cildi günlük olarak yatıştırır, nemlendirir ve korur. Tüm bunlar, anında "güzel bir cilt" etkisi için ultra doğal renkli formülde.

 

Kızarıklığımı maskele

HEPSİ BİR ARADA BAKIM

ANTIROUGEURS

SOS BAKIM

Antirougeurs CALM Kızarıklık Giderici Yatıştırıcı Maske

 • Anında kızarıklık giderici ve yatıştırıcı etki
 • Ultra ferah nemlendirici doku

Tüm hassas cilt tipleri için sıcaklık ve rahatsızlık hissini anında ve yoğun bir şekilde yatıştıran yeni nesil maske. Bu son derece ferahlatıcı bakım, uygulandığı andan itibaren anında rahatlık sağlar ve cildin yumuşak, hoş ve rahatlamış kalmasını sağlar. Artık sıcaklık ve rahatsızlık hissi yok!

 

Güçlerini keşfedin

SOS BAKIM

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR

Mükemmel ürün. Bir maske olduğu için, ultra akışkan dokusu şaşırtıcı olabilir, ancak çok hoş bir serinletici etki sağlar. [...] Kızarıklık giderici etkisi benim için ilk uygulamadan itibaren açıkça fark ediliyordu.

Marine, 25 yaşında16/05/2019

Bir Antirougeurs ürünü arıyorum.

BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

BENZERSİZ BİR AKTİFLER BİLEŞİMİ

Ürün yelpazemizin kalbinde

 • <h4 class="">TRP-REGULIN&trade;</h4><p>Cilt reaktivitesini azaltmaya yard&#305;mc&#305; patentli aktif bile&#351;en.</p><p> </p>
  TRP-REGULIN™Cilt reaktivitesini azaltmaya yardımcı patentli aktif bileşen.
 • <h4 class="">Pongamia ya&#287;&#305;</h4><p>Pierre Fabre'nin Botanik Uzmanl&#305;&#287;&#305;ndan elde edilen ve cilt mikrobiyomunun dengesini koruyan do&#287;al bir aktif bile&#351;en.</p>
  Pongamia yağıPierre Fabre'nin Botanik Uzmanlığından elde edilen ve cilt mikrobiyomunun dengesini koruyan doğal bir aktif bileşen.
 • <h4 class="">Av&egrave;ne Termal Suyu</h4><p>Yat&#305;&#351;t&#305;r&#305;r, cilt bariyerini g&uuml;&ccedil;lendirir ve rahats&#305;zl&#305;k hissini giderir.</p>
  Avène Termal SuyuYatıştırır, cilt bariyerini güçlendirir ve rahatsızlık hissini giderir.

Kapsamlı bakım

Gelecek nesil kızarıklık önleyici bakım

Avène Dermatological Laboratories, sinerji içinde hareket eden 3 tamamlayıcı aktif bileşeni bir araya getirerek aşağıdaki etkiler için eksiksiz patentli bir yaklaşım geliştirdi ve mükemmelleştirdi:

- Kızarıklıktan sorumlu kısır döngüyü kırmak ve tüm bu tetikleyici faktörleri önceden hedeflemek.
- Sıcaklık ve rahatsızlık hissini hızlı bir şekilde gidermek.
- Kızarıklıklara sebep olan nedenleri azaltmak ve korumak.

Antirougeurs serisi, etkinlik ve güvenlilik arasındaki mükemmel bir denge sunar. Çok iyi cilt ve göz toleransı, cildin mikrobiyomuna kusursuz uyumun yanı sıra kızarıklığın ortaya çıkmasından ve yoğunlaşmasından kısmen sorumlu olan UVA ve UVB ışınlarına karşı günlük korumayı da sağlar. Son olarak, kızarıklığa eğilimli ciltler için kapsamlı ve uzun ömürlü bir çözüm!

 

av_antirougeurs_page-gamme 577x506

Etkililik ve güvenliklerinin ötesinde, Antirougeurs serisi, kızarıklığa meyilli cildin özel ihtiyaçlarını karşılarken, akışkan, ferah ve hoş kokulu şaşırtıcı ve duyusal dokular sunar. Formülleri, ışıltı kazandırmak için ışığı yansıtan sedefler ve kızarıklığı doğal olarak maskeleyen yeşil pigmentler içermektedir. Çünkü gizleyici veya yatıştırıcı bir kızarıklık giderici bakım ürünü her şeyden önce bir bakım ürünüdür (cildinizi iyi hissetmeniz için!).

 

Doğal bir ten renginde akıcı, hafif kokulu bir doku. Çizgiler veya izler yok; mat, kadifemsi bir bitiş.

Cilt tonunu eşitleyici Bakım

Doğal bir ten renginde akıcı, hafif kokulu bir doku. Çizgiler veya izler yok; mat, kadifemsi bir bitiş.

Doğal besinlerle zenginleştirilmiş, hoş kokulu, eriyen doku. Yağlı veya yapışkan etki yok.

Yatıştırıcı Krem SPF 30

Doğal besinlerle zenginleştirilmiş, hoş kokulu, eriyen doku. Yağlı veya yapışkan etki yok.

Arkasında yağlı veya yapışkan bir etki bırakmadan nemlendiren hafif ve hoş kokulu doku.

Yatıştırıcı Emülsiyon SPF 30

Arkasında yağlı veya yapışkan bir etki bırakmadan nemlendiren hafif ve hoş kokulu doku.

Cildi anında rahatlatan ve koruyan ultra taze jel dokusu.

Yatıştırıcı Maske

Cildi anında rahatlatan ve koruyan ultra taze jel dokusu.

Cildi aşırı tahriş etmeden nazikçe temizleyen taze, sıvı doku.

Kızarıklık Gidermeye Yardımcı Canlandırıcı Temizleyici Losyon

Cildi aşırı tahriş etmeden nazikçe temizleyen taze, sıvı doku.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

Kızarıklığa meyilli hassas ciltlerden makyajı çıkarmanın altın kuralı parmaklarınızı kullanmaktır: bu hareket daha naziktir ve sürtünmeyi sınırlar. 
Yumuşak losyon benzeri dokular kullanmak ve potansiyel olarak tahriş edici maddeler içermeyen formülleri uygulamak tercih edilir. 
Makyajını makyaj pamuğuyla temizlemeye sadık olanlar için, makyaj temizleyicinizi aynı pamuğa uygulamadan önce pamuğu Avène Termal Suya batırabilirsiniz: anında yatıştırıcı, ferah etki garantili!

Kızarıklığınızı hemen kamufle etmenin en iyi yolu makyaj yapmaktır. Ancak dikkatli olun, yeni kızarıklıklara neden olmamak için birkaç kural gereklidir.
- Daha fazla kızarıklık oluşmaması için hassas ciltlere uygun ve tahrişe neden olabilecek maddeler içermeyen cilt bakım ürünlerini tercih edin.
- Ayrıca yeşil bir kapatıcı kullanın. Bu renk kırmızılığı kapatır ve kırmızı tonlu kusurları maskelemede etkilidir.
- Kızarıklığınızı daha etkili bir şekilde kamufle edecek, yüksek pigmentli özel bir kapatıcı fondöten seçin. Gölgeye gelince, bej veya nude gibi nötr tonları tercih edin. Zaten kırmızı pigmentler içeren pembe tonları çıkarmak daha zor olabilir.

Yeterince uyumak, düzenli egzersiz yapmak ve daha dengeli beslenmek cildinizin kızarıklıkla doğal olarak savaşmasına yardımcı olabilir.
Ancak çabalarınızı etkili kılmak için işte bazı ipuçları:

- İyi yiyin: evet! Ancak bazı yiyecekler damarların genişlemesini ve dolayısıyla kızarıklık görünümünü teşvik eder. Özellikle baharatlı, asitli yiyecekler veya çok sıcak yiyecekler! Yemeklerinizin bileşimine dikkat ederek hangi yiyecek veya içeceklerin kızarıklığınızı tetiklediğini daha iyi anlayabilir ve böylece tüketimini azaltabilir hatta diyetinizden çıkartabilirsiniz.

- Egzersiz: tabii ki! Ancak vücudu çok fazla fiziksel egzersizle aşırı ısıtmak kızarıklığa neden olabilir. Açık hava etkinlikleri yapmak için sabahın erken saatlerinden veya güneşin daha düşük olduğu akşamlar gibi günün daha serin saatlerinden yararlanın. Yoğun egzersiz seanslarınızı birkaç kısa periyoda bölün ve sıcaklığınızı düşürmek için mümkün olduğunca fazla su içerek toparlanmak için zaman ayırın.

Back to top