Cilt tipi

Nemlendirme ritüeli

KESİNLİKLE EVET! Mükemmel derecede nemlenmiş bir cilt için. Hassas ciltlere özel derinlemesine nem takviyesi sunan bakım programımızı keşfedin!
 
Nemlendirme ritüeli
KESİNLİKLE EVET! Mükemmel derecede nemlenmiş bir cilt için. Hassas ciltlere özel derinlemesine nem takviyesi sunan bakım programımızı keşfedin!
 

Bakım programın

 • 1
  Lotion Micellaire - Misel Su
  CİLT VE MAKYAJ TEMİZLEME

  Sabah ve akşam: Cildinizi temizlemeyi ihmal etmeyin!  Makyaj yapın ya da yapmayın, cilt temizliği sağlıklı ve doğal bir cilt için her bakım programının vazgeçilmez ilk adımı olmalıdır. Hassas cildiniz için LOTION MICELLAIRE kullanın: makyaj pamuğu yardımı ile yüz, göz ve dudaklarınıza uygulayın. Durulama gerektirmeyen ürün ile nazik cilt temizliği basit  ve kolay bir adım! 
   
  Bu bakımı keşfet
 • 2
  Avène Termal Su
  YATIŞTIRMA

  EAU THERMALE AVÈNE termal su spreyini yatıştırıcı etkilerinden yararlanmak için uygulayın. 

  İpucu: Nemsiz cildinizi yumuşatmak için, cildinize bol miktarda AVENE TERMAL SU Spreyi sıkın ve fazlasını peçete ile almadan önce cildinize masaj yapın.
   
  Bu bakımı keşfet
 • 3
  DERİNLEMESİNE NEMLENDİRME

  Artık cildiniz temiz ve nemlendirmek için hazır! İlk adım: HYDRANCE OPTIMALE SERUM (sabah ve akşam) cildinize uygulayın. Cildinizi tazelemek ve yatıştırmak için, birkaç damla serum ile cildinize dairesel hareketler ile masaj yapın.

  Biliyor musunuz?
  Cildiniz fiziksel (sıcaklık değişimleri vs.) ve kimyasal (tahriş edici içerikler vs.) dış etkiler dolayısı ile nemsizleşebilir, bu durumda cildinize serum ile bakım kürü uygulamanız önemlidir.
  Bu bakımı keşfet
 • 4
  NEMLENDİRME VE KORUMA

  SABAH: Güneşli bir günde HYDRANCE OPTIMALE UV kremlerini tercih edin. (riche ve legere versiyonları cilt tipine göre tercih edilebilir). Cildiniz nemlenir ve SPF 20 koruma faktörü sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı korunur. 
   
  Bu bakımı keşfet
 • 5
  NEMLENDİRME

  AKŞAM: HYDRANCE OPTIMALE Creme ile cildinize nem takviyesi yapmayı sürdürebilirsiniz. (riche ya da legere). Bu sayede kalıcı bir nemlendirme elde edebilirsiniz. 

  İpucu: Yaşlanma karşıtı bir bakım uygulamayı tercih ediyorsanız, HYDRANCE OPTIMALE creme ya da emulsion yerine serum kullanarak cildinizi hem nemlendirir hem de yaşlanma karşıtı ürünlerden yararlanabilirsiniz.
   
  Bu bakımı keşfet
 • 6
  Gommage doux purifiant
  ARINDIRMA

  Daha aydınlık bir görünüm için haftada bir ya da iki kere kullanılması tavsiye edilir. Daha aydınlık görünen bir cilt için arındırıcı etki yaratır. 

  İpucu: Daha nazik bir his için, AVENE TERMAL SU Spreyi ile cildinizi nemlendirebilirsiniz. 
  Bu bakımı keşfet
 • 7
  Masque Apaisant Hydratant-Yatıştırıcı Nem Maskesi
  OPTİMUM NEMLENDİRME

  Temiz cildinizi derinlemesine nemlendirmenin tam zamanı! Tamamlayıcı bakım olarak, gerçek ve derinlemesine nemlendirme için, nem maskesini kalın bir tabaka halinde cildinize yayın. 10 - 15 dakika ciltte bıraktıktan sonra fazlasını pamuk yardımı ile alın. Cildinizin sağlıklı parkallığını hissedeceksiniz. 

  İpucu: Uygulama sonrasında cildi su ile durulamanıza gerek yoktur. Ürünün fazlasını peçete ile alabilirsiniz. Daha nazik bir his için AVENE TERMAL SU Spreyini peçetenin üzerine sıkabilirsiniz. 
   
  Bu bakımı keşfet
Email ile gönder

Arama sürüyor

Login required

You must log into your Avène account to save this information.


Login or create an account

You can't post more than one comment on a product

Fikrinizi söyleyin

* zorunlu alanlar

Kaydım

-Gün
-Ay
-Yıl

Pierre Fabre Group brands:

*zorunlu alanlar

Paylaştığınız için teşekkürler!

Yorumunuz site yöneticileri tarafından incelenmek üzere sıraya alındı ve onaylandıktan sonra yayınlanacak.