Onarıcı bakımlar Onarıcı bakımlar

Onarıcı bir yüz kremi veya balm tahriş olmuş cildi yatıştırır, onarır ve korur. Her günlük yaralanma için bir onarıcı krem.

1 sonuç "Onarıcı bakımlar"

DAHA FAZLASINI BUL
DAHA FAZLASINI BUL

Neden onarıcı krem kullanmalısınız?

Cilt bariyeri zayıfladığında ve cilt gerginlik, karıncalanma, tahriş veya pürüzlü bir hisle kendini rahatsız hissettiğinde onarıcı yüz bakım ürünleri kullanmak önemlidir.

Çeşitli faktörler cildi zayıflatabilir ve onarıcı kremlerin kullanılmasını gerektirebilir:

  • Rüzgar, güneş, soğuk, kirlilik gibi dış saldırganlar.
  • Küçük yüzeysel bir hasar.
  • Spesifik cerrahi, dermatolojik veya kozmetik prosedürler.
  • Ya da daha basitçe kuru cilt ve aşırı duyarlılıknedeniyle yapısal bir hassaslık.

Sizin için doğru onarıcı yüz kremini nasıl seçersiniz?

Cildinizi her gün onarmak için hangi kremi kullanmalısınız?

Onarıcı krem cildi onarmak, cilt konforunu geri kazandırmak ve cildin koruyucu bariyer işlevini güçlendirmek için kullanılır. Yatıştırıcı ve yumuşatıcı özellikleri de küçük kesiklerin veya yaraların, rahatsızlıkların ve pürüzlerin bakımı için hoş karşılanır.

Cicalfate serisi antibakteriyel bakır ve çinko kompleksinin yanı sıra patentli bir postbiyotik onarıcı aktif bileşen [C+-Restore]TMile formüle edilmiştir. Bu formülasyon tüm ailenin günlük olarak ihtiyaçlarını karşılar.

İşte Cicalfate serisinden onarım tedavinizi nasıl seçeceğinize dair bazı ipuçları:

  • Onarıcı Koruyucu Krem ağız çevresi ve ağız kenarları, çatlamış dudaklar, soğuk algınlığının neden olduğu burun tahrişi, tıraş sonrası rahatsızlık, çizikler, güneşin neden olduğu kızarıklık, yüzeysel yanıklar vb. gibi yüzdeki kuru tahrişi iyileştirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olur.
  • Onarıcı Sprey maserasyona eğilimli ciltler veya nemli tahriş olmuş bölgeler için uygundur. Örneğin su çiçeği (antiseptik bir tedaviye ek olarak) ve bebeklerin boynundaki cilt kıvrımlarının tahrişi gibi cilt sorunlarını yatıştırır ve hızla onarmaya yardımcı olur.
  • Onarıcı Dudak Kremi çatlamış dudaklar, yanaklardaki, ağız ve burun delikleri çevresindeki tahriş veya kuruluk gibi lokalize bölgeleri onarır, besler ve korur.

Cold Cream serisi kış boyunca her gün kuru dudakları beslemek, korumak, güçlendirmek ve onarmak için idealdir:

  • Intense Nourishing Lip Balm dudakları beslemek, onarmak ve korumak için shea yağı ve jojoba yağı ile zenginleştirilmiştir.
  • Besleyici Dudak Balmı dudakların uzun süreli beslenmesi için uygulaması kolay, suya dayanıklı bir formdur.

Yaz aylarında güneş sonrası onarım kremi kullanmanız daha iyi olacaktır. Güneşte geçirdiğiniz her günün ardından cildinizi nemlendirin ve After Sun Repair - Creamy Gelile rahatlatın.

Yüzdeki yara izi için hangi Eau Thermale Avène onarıcı kremi kullanmalısınız?

Yara izlerini onarmaya adanmış bir yüz kremi, küçük yaraların veya kesiklerin iyileşmesini destekleyen ve aynı zamanda cilt bariyerini yenilenirken koruyan onarıcı aktif bileşenlerden oluşmalıdır. Aktif bileşenler yara izindeki bakteriyel çoğalmayı sınırlandırmaya yardımcı olur. Yara izi üzerinde bir onarım kreminin kullanılması, geride kalan izi en aza indirmeye yardımcı olur.

Başlangıçta Cicalfate+ Krem kullanımı, cilt iyileşene kadar hasarlı bölgenin onarılmasına yardımcı olur.

Ardından, Cicalfate+ Scar Gel nemlendirici, yumuşatıcı ve yeniden şekillendirmeye yardımcı etkisi sayesinde çocuklarda ve yetişkinlerde hasarlı bölgenin görünümünü iyileştirir. Yara izlerine kendi kendinize masaj yapmanızı kolaylaştırır ve cilt üzerinde koruyucu bir tabaka bırakır.

Son olarak, yetişkinlerde yüzeysel bir dermatolojik prosedürün ardından Post Procedure Skin Repair Emulsionürününü tercih edin.

Eau Thermale Avène Cicalfate'i yüzünüzde nasıl kullanmalısınız?

Cicalfate onarıcı kremler hassas ciltler ve kuru ciltler için günlük ürünlerinize ek olarak günde bir veya iki kez kullanılmalıdır. Sabahları, onarıcı özelliklerine ek olarak, cildi gün boyu dış etmenlere karşı korur.

Yüz kreminizi uygulamadan önce cildinizitemizlediğinizden, kuruladığınızdan ve dezenfekte ettiğinizden emin olun.

Ardından, onarıcı kremin etkisini arttırmak ve hasarlı bölgeyiyatıştırmak için, öncesinde Termal Su Spreyi Avène'den ince bir buğu püskürtün.

Cicalfate+ Krem'i hafif ve nazik masaj hareketleriyle veya Masaj Jeli'ni önerilen masaj yönteminitakip ederek uygulayın.

Bu yüz bakım rutinine cilt tamamen yatışana ve kusurlar kaybolana kadar devam edin.

Back to top