İçindekiler

Yaşlanma karşıtı bakımlar

Nemlendirici mi yoksa kırışıklık karşıtı ürün mü? Kırışıklık karşıtı ürün mü yoksa yaşlanma karşıtı ürün mü? Serum mu yoksa hedefe yönelik bakım mı? Yüz bakım ürünleri arasında, özellikle de cilt yaşlanmasını önleyecek ürünler bulmak bazen zor olabilir O halde önerilerimizi takip edin!

av_anti-age_femme_trentenaire_oeil_closeup_rides_1x1_v2 672x672

Nemlendirici kremden yaşlanma karşıtı bakım ürünlerine

Bildiğiniz gibi cildin ihtiyaçları yaşla birlikte değişir. Yirmili yaşlarda iyi bir nemlendirici yeterlidir. Cildi korurken hem nemlendirmeye hem de beslemeye yarar. Ancak, cilt yaşlanmasının (cildin normal yaşlanma süreci) ve oksidatif stresin (bunu hızlandıran) etkisi altında zamanın ilk izleri ortaya çıktığında, bir sonraki adımı atmayı ve uygun yaşlanma karşıtı bakım ürünlerini tercih etmeyi düşünebilirsiniz.

Cilt yaşlanması nedir?

Yaşlanma karşıtı bakım ürünleri nasıl seçilmelidir?

İnce kırışıklıklar ve parlaklık kaybı: cilt yaşlanması ilk olarak bu şekilde kendini gösterir, çoğunlukla otuzlu yaşlarda. Kırışıklıkların görünümünü geciktirmek ve ışıltılı bir cildi korumak için, anti-oksidan ve kirlilik karşıtı özelliğe sahip bakım ürünleri seçin.

Orta yaşlarda ortaya çıkan daha derin kırışıklıkları ve sıkılık kaybını önlemek için, cildin yapısını derinlemesine güçlendirerek pürüzsüzleştiren ve sıkılaştıran bakım ürünlerini tercih edin.

Son olarak, " olgun " cildin karakteristik hacim kaybını ve cilt gevşemesini yavaşlatırken, yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri maksimum konfor sunmalıdır.

Farklı aktif bileşenler ve formülasyonlar nelerdir?

av_anti-age_femme_quinquagenaire_creme_visage_1x1_v1 672x672

UZMAN TAVSİYESİ

Doğru yaşlanma karşıtı bakım cilt için en iyi seçenektir. Bir serumla daha da iyidir!

Yaşlanma karşıtı bakımınızın etkilerini on kat artırmak için güzellik rutininize bir miktar serum uygulayarak başlamaktan çekinmeyin! Bu ürünler konsantre aktif bileşenlerle doludur ve hedefe yönelik bir şekilde hareket eder: cildinizi yaşlanma karşıtı bakımları almaya hazırlar ve etkilerini artırır! Küçük bir ipucu: faydalarını arttırmak için her zaman yaşlanma karşıtı bakım ürününüzle serumun aynı ürün serisinden olmasına dikkat edin.

Benimsenmesi gereken doğru alışkanlıklar

YAŞLANMA KARŞITI BAKIM, GECE VE GÜNDÜZ

Yaşlılık karşıtı bakım ürünleri 7/24 gereklidir!

 

Günlük bakım ürünleri

Anti-oksidan, pürüzsüzleştirici, sıkılaştırıcı, canlandırıcı... Günlük bakım ürünleriniz kırışıklıklar, parlaklık ve cilt sıkılığı üzerinde gözle görülür bir etkiye sahiptir. Özellikle önceden uygun bir serum uyguladıysanız, cildiniz dolgunlaşır, ışıldar ve sağlıklı olur.

Gece bakım ürünleri

Etkili bir yaşlanma karşıtı rutin için gece bakımını ihmal etmeyin! Gerçekten de cildiniz en iyi siz uyurken yenilenir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, yaşlanma karşıtı gece bakımı, tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesinde cildinizi detoksifiye etmeye, yeniden yapılandırmaya, doldurmaya ve yeniden şekillendirmeye yardımcı olabilir.

Aynı aralıktan

CİLT YAŞLANMASINI ÖNLEMEYE YÖNELİK ÇÖZÜMLERİMİZ

Cilt yaşlanması belirtilerini azaltmak için Eau Thermale Avène cilt bakım ürünleri

A-OXitive SERUM Antioxidant Defense Serum

A-OXitive SERUM Antioxidant Defense S...

Düzeltir - hidratlar - yeniden doldurma

PhysioLift NIGHT Pürüzsüzleştirici Yenileyici Gece Balmı

PhysioLift NIGHT Pürüzsüzleştirici Ye...

Derin kırışıklıkları azaltır - sıkılaştırır - yeniler

Back to top