Günden güne cildinizin ışıltısını ortaya çıkarın ve koruyun.
A-OXitive

A-OXitive

Günden güne cildinizin ışıltısını ortaya çıkarın ve koruyun.

Oksidatif stres, kirlilik, UV ışınları ve ekranlardan gelen mavi ışık, yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını hızlandırır. Etkili bir çözüm gerekli! Eau Thermale Avène Laboratuvarları uzman bir çözüm sunar: Cildin oksidatif stresin neden olduğu hasara karşı kendini savunmasına ve yaşlanma belirtilerini önlemesine yardımcı olan bir ProVitamin ritüeli. A-OXitive cilt güzelliğini koruma konusunda en yakın dostunuzdur!

A-OXITIVE

GÜNLÜK BAKIM

Antioksidan İçerikli Yaşlanma Karşıtı Bakım Serumu

  • %15 saf C vitaminine eşdeğerdir¹.
  • Cildin parlaklığını artırır

Hafif ve akıcı, yağlı bir his bırakmadan cildin kendini oksidatif stresin zararlı etkilerine karşı savunmasına yardımcı olur. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanıldığında, pürüzsüz, korunmuş bir cilt vaat eder. Kırışıklıklar ve ince çizgiler azalır ve cilt taze, ışıltılı ve hayat dolu bir görünüm kazanır!

Cildimin parlaklığını artır
GÜNLÜK BAKIM

A-OXITIVE

GÜNLÜK BAKIM

Yaşlanma Karşıtı Günlük Bakım Kremi

  • Antioksidan: Pro-vitamin C ve E açısından zengin
  • Kirliliğe karşı kalkan etkisi.

Ferah ve nemlendirici jel-krem dokusu yüz, boyun ve dekolte bölgesi için konfordan ödün vermeden kirlilik önleyici bir bariyer oluşturur. Cilt aydınlanır, erken kırışıklıklar ve ince çizgiler azalır ve cilt dokusu daha düzgün hale gelir. Işıltılı, temiz bir cilt için!

Cildimi yatıştır
GÜNLÜK BAKIM

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞTIR

Bu ürünü birkaç haftadır kullanıyorum. Akışkan dokusunu gerçekten çok seviyorum. Kokusu hoş. Su bazlı yatıştırıcı Krem cildimi nemlendiriyor ve ferahlatıyor. Kırışıklıklar ve ince çizgiler azaldı. Cilt parlak ve daha az yorgun görünür. Bu ürünü kesinlikle tavsiye ederim!

Léna, 35 yaşında27/10/2019

A-OXITIVE

GECE BAKIMI

Peeling Kremi ve Pürüzsüzleştirici Göz Çevresi Kremi

  • Cildi yeniler ve hücresel aktiviteyi arttırır.
  • Cildi pürüzsüzleştirir ve cilt tonunu eşitler.

Bu günlük, kokusuz gece cilt bakım ürünleri, yaşlanmanın gözle görülür belirtileriyle nazik bir şekilde mücadele etmeye ve oksidatif stresin neden olduğu hasarı sınırlamaya yardımcı olur. Bir gecede cilt dokusu arınır, düzensizlikler dengelenir ve parlaklık geri kazanılır.

Peeling Kremini KeşfedinGöz Çevresi için Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremini keşfedin
GECE BAKIMI
KANITLANMIŞ ETKİ

Krono-aktif ProVitamin rutinim, kahramanım!

+%83²Pürüzsüz cilt
89%²Cilt dokusu arınmış
61%²Parlak ten

Çevremizin ve yaşam tarzımızın neden olduğu oksidatif stresle mücadeleye yardımcı olmak için Avène Dermatological Laboratories, gece ve gündüz cilt bakımını sağlayan bir kronoaktif ProVitamin rutini geliştirdi. Bu ProVitaminler, gün boyunca yenileyici bir etki ve antioksidan koruma sağlamak için kademeli olarak salınır. En hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur ve doğal olarak yatıştırıcı ve rahatlatıcı özellikli Avène termal su ile desteklenen uzun süreli bir etki sunar.

 

SABAH 

Antioksidan Kalkan Kompleksi [ProVitamins C & E] 

İki güçlü antioksidan:

- ProVitamin C (Askorbil glukozit): daha stabildir ve cilde saf C vitamininden daha iyi nüfuz eder.

- Provitamin E (Pre-tocopheryl): E vitamininden daha etkilidir.

Günlük oksidatif stresle ve kirliliğin zararlı etkileriyle mücadeleye yardımcı olurlar. Yaşlanma belirtileri üzerinde etki ederler ve cildin parlaklığını artırırlar.

Bu aktif maddeleri Yaşlanma Karşıtı Günlük Bakım Kremi, Antioksidan İçerikli Yaşlanma Karşıtı Bakım Serumu ve S.O.S Antioksidan Sheet Maske içerisinde bulacaksınız.

 

av_a-oxitive_page-range_gif
av_a-oxitive_page-range_gif

AKŞAM 

Yenileyici Kompleks [Retinaldehit ve ProVitamin E]

Oksidasyon ve serbest radikallerin etkilerine karşı diğer savunma sistemi: Retinaldehit ve ProVitamin E arasındaki sinerji.

Retinaldehit, yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerinde önemli bir aktif bileşendir. Cildin yaşlanmasına karşı tahrişe neden olmadan savaşan kırışık önleyici özelliklere sahiptir. 

Provitamin E (Pre-tocopheryl) ile birlikte hücresel aktiviteyi artırmak ve cildi detoksifiye etmek için yenileyici bir kompleks oluştururlar. Bu sayede yaşlanma belirtileri geciktirilir, gözenekler sıkılaştırılır ve cilt dokusu arındırılır.

Peeling Krem ve Göz Çevresi için Yaşlanma Karşıtı Bakım Kreminde bu aktif maddeleri bulacaksınız.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir sorunuz veya kaygınız mı var? Biz her zaman sizin için buradayız

A-OXitive serisi, cildi hem dış etkenlere (kirlilik, ince parçacıklar, dengesiz yaşam tarzı) hem de iç etkenlere (stres, kronobiyolojik yaşlanma) karşı korumaya yardımcı olur. Serideki ürünler ayrıca kırışıklıkların ilk belirtilerini düzeltmeyi ve cilde ışıltıyı geri kazandırmayı amaçlar. Kırışıklıkların ilk belirtilerini fark ettiğinizde, cildinizin matlaştığını veya cildinizin günlük olarak korumadan yoksun olduğunu hissettiğinizde, A-OXitive ürünleri tam size göredir!

A-OXitive serisi, ürünlerin faydalarını on kat artıran bir rutin kapsamında geliştirilmiştir. Bakım rutininin etkisi (sabah: Antioksidan Serum + Pürüzsüzleştirici Su Bazlı Krem; akşam: Antioksidan Serum + Peeling Kremi) bilimsel olarak kanıtlanmıştır (bkz. "Kanıtlanmış etki").
Benzer şekilde, ürünlerin birlikte kullanım halindeki toleransı klinik olarak test edilmiştir, bu nedenle ürünlerin birlikte kullanılması önemle tavsiye edilir.

A-OXitive ürünlerinin toleransı hassas ciltler üzerinde test edilmiştir.
Bununla birlikte, Peeling Kremi ve Pürüzsüzleştirici Göz Çevresi Kremi, karıncalanmaya neden olabilecek Retinaldehit içerir. Bu nedenle, böyle bir durumda uygulamaların sıklığını azaltmanızı tavsiye ederiz.

1Yeniden yapılandırılmış epidermis üzerinde in-vitro test, Antioksidan İçerikli Yaşlanma Karşıtı Bakım Serumu'nun uygulanmasından sonra SOD değerlendirmesi 2Memnuniyet yüzdesi, Birleşik uygulama: 3 ay boyunca Antioksidan İçerikli Yaşlanma Karşıtı Bakım Serumu için iki günde bir ve Yaşlanma Karşıtı Günlük Bakım Kremi ve Peeling Kremi için günlük olarak, 30-44 yaş arası 36 kişi.

Back to top