İçindekiler

Eau Thermale Avène "Cilt Koruma" formülasyon tüzüğü

av_solaires_engagement-formulation_laborantine_microscope_1x1 473x473

Eau Thermale Avène Taahhüdü

Eau Thermale Avène uzmanları 30 yıldır size en iyi fotokorumayı sunmak için yenilikler geliştirmektedir. Güneş bakım ürünlerimiz farmasötik standartlara uygun olarak ve 3 öncelik ile geliştirilmektedir: güvenlik, etkinlik ve tolerans. Ürünlerimizdeki bileşenlerin her biri titizlikle seçilir ve hassas bir şekilde ölçülür. Formülasyonumuzun benzersiz etkinliği sayesinde, zaman içinde etkili ve kararlı formüller oluşturuyoruz. 

Güneş Bakım ürünlerimizin merkezinde: Çok geniş UVA-UVB koruması için minimum 4 güneş filtresi içeren patentli bir filtre sistemi. Oksidatif strese karşı genel hücresel koruma için benzersiz bir Antioksidan Kompleks. Yatıştırıcı, ferahlatıcıve rahatlatıcı özellikleriyle bilinen Avène Termal Su.

*Turuncu seri SPF 50+, Stick hariç, SPF30 ve SPF20.

UVA ve UVB ışınlarına karşı çok geniş spektrumlu koruma

Eau Thermale Avène güneş bakım ürünleri, optimum fotostabilite sağlamak için 4 güneş filtresini optimize edilmiş oranlarda birleştiren benzersiz patentli filtreleme sistemi sayesinde maksimum UV koruması sağlayacak şekilde formüle edilmiştir. Bu bileşim, uzunlukları ne olursa olsun her türlü UV ışınlarına karşı savaşır: UVA ve güneş yanığı ve cilt yaşlanmasının ana nedeni olan UVB.

av_solaires_shema_protection_uva_uvb_1x1 473x473 1: Hipodermis 2: Dermis 3: Epidermis 4: Güneş kremi
av_solaires_protection_stress-oxydatif_laboratoire_pipette_1x1_473x455

Oksidatif strese karşı gelişmiş koruma

Eau Thermale Avène, çift hücresel koruma için güneş filtresi sistemine iki tamamlayıcı antioksidan ekleyerek güneşten korunmada daha da ileri gitmiştir: Thialdine ve Pre-tocopheryl (dinozor adı değil, hayır!). Tialidin erken oksidatif strese etki eder. Hücrenin kalbini ve yaşamsal kaynağı , mitokondriyi anında korur. E vitamininin bir öncüsü olan pre-tokoferil, sürekli salınım yoluyla hücre zarlarını uzun vadede korur. Birlikte, bu antioksidanlar serbest radikallere karşı genel hücresel koruma sağlar: cilt yaşlanmasına ve diğer cilt koşullarına neden olan yüksek kimyasal reaktiviteye sahip kararsız tek moleküller.

 

AVRUPA CİLT KANSERİ VAKFI İLE ÖZEL İŞ BİRLİĞİMİZ

Önlemenin rolü çok önemlidir. Cilt Kanseri Vakfı ile olan ortaklığımız bununla ilgilidir.

Cilt kanserleri yükselişte olup, günümüzde her üç kanserden biri cilt kanseridir. Bu nedenle Eau Thermale Avène Laboratories, gerçek bir halk sağlığı sorunu olan cilt kanserleri konusunda toplumu bilinçlendirmek için 2008 yılında kurulan bir dernek olan Avrupa Cilt Kanseri Vakfı'nın özel bir ortağıdır. Amaç, hem çocukları hem de yetişkinleri güneşin zararlı etkileri konusunda bilinçlendirmek ve onlara küçük yaşlardan itibaren yaşam boyu doğru alışkanlıklar kazandırarak güneşten korunma konusunda eğitmektir.

Optimum tolerans

Optimum tolerans

Güneş bakım ürünlerimiz hem fotokoruyucu etkinlikleri hem de yüksek toleransları için sistematik olarak test edilir. Bu nedenle, tüm güneş bakım ürünlerimiz, en hassas cilt tipleri için bile optimum cilt toleransını garanti etmek için çocuk ürünleri için dermatolojik, oftalmolojik ve pediatrik kontrol altında değerlendirilir. Etkili ve güvenli Eau Thermale Avène Güneş Bakım ürünleri, güneşten korunmayı hayatın her anında daha kolay ve daha keyifli hale getirmek için inovasyon sunuyor!

av_solaires_tolerance-optimale_bebe_plage_1x1 577x585

Optimum tolerans

Güneş bakım ürünlerimiz hem fotokoruyucu etkinlikleri hem de yüksek toleransları için sistematik olarak test edilir.

Bu nedenle, tüm güneş bakım ürünlerimiz, en hassas cilt tipleri için bile optimum cilt toleransını garanti etmek için çocuk ürünleri için dermatolojik, oftalmolojik ve pediatrik kontrol altında değerlendirilir.  

Etkili ve güvenli Eau Thermale Avène Güneş Bakım ürünleri, güneşten korunmayı daha kolay ve daha keyifli hale getirmek için inovasyon sunuyor.

Böylece hayatın tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz!

UZMAN TAVSİYESİ

Bir Eau Thermale Avène güneş bakım ürünü seçmek, foto korumada 30 yıllık araştırma ve yeniliklerden yararlanmanız anlamına gelir. Cildiniz için doğru ürün serisini bulmak önemlidir:

  • Hassas ciltler, çocuklar veya yetişkinler için turuncu veya organik filtre serisi
  • Kimyasal filtrelere ve parfümlere karşı toleransı olmayan aşırı hassas ciltler için mineral serisi
  • Tüm ailenin hassas cildi için farklı ürün serisi
Back to top